Motorlu Kurye Uygulamaları - 0555 278 23 30

Motorlu Kurye Uygulamaları Hakkında Düşüncelerimiz

Motorlu Kurye Uygulamaları Hakkında Düşüncelerimiz

Motorlu kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz. Sakın ama sakın kullanmayın. Zararlı çıkarsınız. Ne telefonları var ne de telefonu açan birileri. Tamamen uyduruk yapıya sahip. Bizler uzun zamandır piyasa içinde var olan ve çalışan bir firmayız. 1994 yılından itibaren başlayarak bu işe gönül vererek çalıştık.

Motorlu kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz

Moto kurye uygulamaları bu yeni açılan kurye uygulamaları piyasa içinde tüm olguları tamamen eksi yönde alt üst etmiştir. Hiç bir alt yapısı olmadan hiç bir çalışan kurye elamanı olmadan tamamen dışarıdan parazit olarak çalışıyorlar. İnsanları kandırmaktan başka hiç bir şey bilmiyorlar. Bu işi hele hiç bilmiyorlar.

Diğer motorlu kurye uygulamaları hakkında

Kurye uygulamaları berbat çünkü çalışan kurye elamanları hiç biri kendilerine ait olmadığı halde firmaları kandırıyorlar. Motorlu kurye içindeki uygulamaları gerçekten çok bilinçsiz. Bu tür insanlardan nefret ediyoruz. Çünkü dümdüz mantıkta at gözlüğü takmış kafası gibi düşünen dediği dedik yaptığı yaptık, her yaptığı doğru sanan ve insanı aşağılayan varlıklar.

MOTO KURYE - 0555 278 23 30

MOTO KURYE – 0555 278 23 30

Bu kurye uygulamaları neden yanlış

Motorlu kurye uygulamaları yapan firmalar bir uygulama yaptırıyor. Hiç birinin bu piyasan anladığı olmayan saçma sapan insanlar. Bu piyasayı küçük gören bu piyasaya yıllarını vermiş şirketleri tanımayan insanlar topluluğunu oluşturuyor. Bu tip insanlar üniversite bitirdik diye kendilerini bir şey zanneden bir halt zanneden tipik insanlardır. göre bu işleri yapıyor. 

Hızlı kurye servisi hakkında 

Kurye uygulamalarına şimdi buradan soruyoruz çalıştıkları elamanlar sisteme kayıt oluyor. Taşıdıkları işlerden hiç bir şey yapmadan yüzdelik alıyorlar. Kuryelere çok aşağılayıcı davranıyorlar. Çalışan elemanların ne sigortası ver, ne sağlık sigortası var, ne maaşı var. Ne benzin ücreti ne yağ ücreti veriyorlar.

Motorlu kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz

Moto kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz ayrıca ne köprü ne otoban ne de başka bir şey ödüyorlar. Ne kıyafet ne kask neden bir malzeme veriyorlar. Hiç bir şey vermiyorlar. Sigorta yapmıyorlar. Kaza yapınca da kimse takmıyor bile ilgilenmiyor. Bun nasıl bir iş anlayan bilen var mı acaba.

İnternet kurye uygulamaları

Moto kurye uygulaması hakkında en fazla uygulama olan yerler tabi ki büyük şehirlerden gelenler. En İyi motorlu kurye, dünya ülkemiz en yoğun olan ilimiz İstanbul’dur. 25 milyon insanın yaşadığı kocaman şehir yaşam tarzı git gide büyüyor. Gerek trafik, gerekse iş temposu ve yoğunluğundan önce insanlara fazla zaman kalmıyor.

MOTO KURYE-0555 278 23 30

MOTO KURYE – 0555 278 23 30

Motorlu kurye

Motorlu kurye uygulamaları para var ama icraat olmayan bir konu. bu yolda bir çok yatırımcıya. Burada bu durumu gören bir çok girişimci. Bizlerde bu piyasanın içinde olduğumuz için bu uygulamalardan önce memnun olsak ta, oradayız değiliz. Çünkü bu insanlar tecrübe esasına göre değilde teknik hesaba göre bu işleri yapıyor.

Acil kurye

Express kurye uygulama ile ilgili tecrübe sorunu. Bu işe atılan yatırımcılar üniversiteden yeni mezun olmuş bu dalda olan şirketler buluyor. Hiç bir sahra tecrübesi ve insanı böyle bir ilişkinin olmadığı yerlerde müdür, ceo, yardımcı gibi bir çok sıfatlar ile işin başına geldi. Ve teknik analizler ile iş yürütmeye çalışıyorum.

Moto kurye

Motorlu kurye uygulamaları hakkında ne biliyoruz. tabi başkent bol. Onun şey para değil ki. Bu meseleyi inşallah ileriyi makalelerimde anlatacağım. Yeni çıkan uygulamaların başarılı olamamasının sebepleri nelerdir yazımda. İşte uzun bir kabarcık ve araştırmadan sonra bu mesele üzerinde güzel bir yazı yazmaya başladım. Hadi hayırlısı diyelim.

Motorlu kurye servisi

Motorlu kurye durumuna ve işine hiç uymuyorlar. Türkiye’yi açmadan İstanbul içinde hizmet veren. İlk baştan söyleyelim bu tür uygulamaların sermayeleri haricinde hiç bir aracı bulunur. Yada çok az olarak kendilerine ait olanlar. Böylesine genel olarak kendilerine ait olanlardan kendilerine abone olan hizmetlere sunuyor.

Motorlu kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz

Motor kurye uygulamaları hakkındaki hatalar motosikletli çalışanların hiç biri şirket ile bağı yoktur. Bütün araçlar şahsın cadı. Firma o kadar büyük ve kurumsal olduğu halde kendi içindeki ssk olan bir motorcuya sahip değil. Bütün onu şey ve masraflar alacağınız. En iyi moto kurye internet uygulamaların yanlışları çoğaldı.

Kurye hizmeti

Motorlu kurye uygulamaları hakkında fikrimiz asla değişmeyecek. Çünkü böyle olunca bu yüzden bir çok sorun yaşanıyor. Sürücüler bu yüzden zor durumda kalmaktadırlar. Her hangi bir kaza anında ssk ları yoksa yandılar. Bu şirket bu tür ürünler bizim pazarda çok tehlikeli ve yanlış yapılanma olan firmalardır.

İstanbul kurye

Moto kurye uygulamaları hakkındaki asla iş yapmaz. Çünkü iki teker üstünde giden bir sürücü den sadece para kazanıyorsunuz. Fakat onları hiç bir değer yok yok maalesef. Zaten bizim piyasada bu kurye emekçilerinin hiç bir değeri kimse olmadığı halde. Ve ikinci sınıf safra değil üçüncü sınıf vatandaş olarak hor görülüyor.

Moto kurye

Motorlu kurye uygulamaları en iyi motorlu kurye, İnsanlar neden bir çok uygulama kullanıcıları. İnsanlar artık onu yapıyor ayaklarına gelmesini istiyorlar. Çünkü bir zaman geldik ki zaman çok değerli. Ulaşılamayan bir çok malzeme ölçüsü gelebiliyor. Yakında olmayan dükkanlarda daha fazla bulunmayan bir çok ürün kapınıza kadar geliyor.

Motorlu kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz

En iyi motorlu kurye uygulamaların buda bir çok planlama daha karlı oluyor.Baktığımız zaman teknolojisi insan hayatını çok etkiliyor. İnsanlar artık zorluğu değil de rahatlığı seçiyorlar. İş yerlerinde, evlerinde yada her hangi bir yerde istediklerimi içerenler. Her şeyi kolay olsun, her şeyi kapımıza gelsin diye yaşamaya başladılar. 

Motorlu kurye servisi

Motorlu kurye uygulamaları bu işte olmaz. İstanbul içinde yoğun trafik içinde çalışıyorlar. Burada motosikletli elemanlar ile uygulama gelen gelen çağrıları kabul ediyorlar. Bir noktadan başak bir noktaya yolcu taşıma işi. Kendilerine paylaşımlı yolculuk veya ortaklaşa yolculuk adını veriyorlardı. Bu tür olaylar hep yasa dışı.

İstanbul motorlu kurye

İzmit İstanbul kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz motosiklet piyasasında böyle bir sektörde bağlantı için de korsan taşıma sayılmayacaklardı. Tabi Türkiye içindeki güzel şey için sorun çıkması doğal. Zamanla önlerine problemler çıktı. Motosikletlere ceza yağdı. Daha sonradan bağlandı. Olan kuryelere oluyor. 

İstanbul Moto kurye

Motorlu kurye uygulamaları tamamen hayal ürünü hizmet veriyorlar. Sonradan büyük kan kaybetmelerine rağmen hala ayakta durup devam ediyor oluyorlar. Şu anda Ataşehir’de kendilerine ait bir akademileri vardır. Kabataş İstanbul’daki yerler vardır. Böyle bir durumda ise ülkemizde bu işler daha geç olmaya başladı.

Scotty motorlu kurye

Motorlu Kurye Uygulamaları

Motorlu kurye olayı bunların düşündüğü gibi ilerlemiyor.  son nesil yerli ticaret siteleri ve açılmaya başlandı. Ülkemizde bunlardan bazıları var. Mesela sahibinden.com, n11.com, gittigidiyor.com gibi siteler mevcut. Bunlar hem reklam ile hemde satışları ile para kazanıyorlar. Bu düşünce hayatı ikiye bölmeye başladı.

Motorlu kurye

En iyi motorlu kurye olarak ancak kendi içimizden bir firma piyasaya girdi bizim için neyi ifade ediyorlar. Nasıl marka oluyorlar? İşte bu yüzden çok merak edilen bir ürün var. Burada söyleyeceğimiz en önemli konu bu. Hiç bir firmanın iyi ve kalite yönünden sıralama yapılmamıştır. Bunu baştan belirtmiş olayım da kimse kızmasın.

Motorlu kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz

Motorlu kurye uygulamaları sakattır. Bu tür işleri bir kaç firma internet siteleri zaten zaten yapıyordu. Bir marka haline geldi geldiler. Bu firma bitti. Marka isimleri tanındı. Büyük yatırımcıların gözdesi haline geldiler. Ama bir çok alanda bir çok konuda eksik olan bir uygulama olarak göze çarptı. Bu eksiklikler en başında olanı, ben ise tavrı oldu.

Acil kurye uygulamaları hakkında

Moto kurye uygulamaları Dünya içinde bir çok büyük firmada satışta. Bu firmalar Dünya devi olarak kazançlarına kar katıyor. Amazon kurucusu eşinden ayrıldı boşandı. Ve eşine yönelik nafaka ile bir kaç tane küçük Devlet kurulurdu onu halde iken düşünüyorum. 37 milyar dolar. Adamın serveti ise 200 milyar dolara yakın.

Motorlu kurye uygulamaları hakkındaki düşüncelerimiz

Motorlu kurye uygulamaları hakkında ülkemizdeki son durum nedir? Fakat BBC muhabirine Bizim konumuz Kendi piyasamızda Hizmet veren moto kurye Uygulamaları olacaktır. İnsanlara motosiklet ile beraber kapıya kadar ürün getiren firmalar. Ve bu firmalar artık uygulamalarda daha fazla yer alıp başlıyor.İşte bunlardan bahsedeceğiz.

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları-0555 278 23 30

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları – En İyi Moto Kurye Uygulamaları – En İyi İstanbul Moto Kurye Uygulamaları 

En iyi motorlu kurye uygulamaları olarak araştırdık. Gün geçmiyor ki teknolojinin gelişimi dursun. Her gün yenilenen tasarımı hayatımıza daha kolaylık alıyor. Tabi bu insanlar için daha güzel bir hayat olmakta. Teknoloji ile birlikte masa üstü bilgisayar kullanımı azalmış mobil kullanım daha fazla çoğalmıştı.İnternet siteleri ile ilgili bir etkinlikte öğrendim.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

 

En iyi moto kurye uygulamaları en iyi moto kurye işletmesini araştırıyor. İnternetten araştırıyormuş. Bu oran ise yüzde 83 – 84 oranında. Yani bu kadar insan bir alışveriş yapmakta mutlaka satış sitelerine bakılır. Bu açıdan bu konu ile ilgili bizim sektör içinde neler oluyor neler dönüyor bunları araştırmak istedik.

En iyi İstanbul motorlu kurye uygulamaları hakkında 

En İyi 100 Motorlu Kurye Firmaları-0555 278 2330

En İyi 100 Motorlu Kurye Firmaları-0555 278 2330

1- Scotty yolculuk paylaşım uygulaması 

En iyi motorlu kurye uygulamaları ilkinde Scotty firması vardır. 2017 yılı başlarında öldü sürücü uygulaması. İlk kuruluş lideri yolculuk paylaşım uygulaması olarak açıldı. İçinde İstanbul içinde trafiğe karşı bir çözüm olarak ortaya çıktı. Yoğun trafik içinde bir çok dertten kurtaran bir firma oldular. Büyümeye ve gelişmeye başladılar. Motorlu kurye sanal olan ile çalışan bir firma.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

 

Zamanla hızla büyüyerek kendilerine üye olan motorcu sayısı artmaya başladı. Büyük bir filo haline geldiler. Ancak hiç bir motosiklet ve sürücü kendi içindekileri içinde olmayan bir firmadır. Bu konu ile ilgili scotty uygulaması ile ilgili bir makale daha ayrıntılı olarak yazacağım. Çünkü bu konu eksisi ile artısı ile birebir. Anlatacağımız çok mesele olduğu için bunu sonraya bırakıyoruz.

İstanbul En iyi kurye uygulamaları 

 

En iyi motorlu kurye uygulamaları daha sonra yemek yemeğini açarak gene yolculuk bölümünü seviyorum. Bu bölüm ise yolculuğa uymayan motosiklet ve sürücülerini de almaya başlandı. Bu zamandan sonra scotty sizi her tür motosiklet sisteme kayıt olmaya başladı. İlköğretim çok uygun olarak restoranlardan ücretsiz yemek alıp götürürler ve masrafları kendileri karşılıyor.

En iyi motorlu kurye uygulamaları 

Scotty paket uygulaması nedir?

Daha sonra 2019 başlarında ise paket uygulamasına geçtiler. Bu uygulama yani kurye uygulaması ile bu piyasaya da adım attılar. Ancak maalesef fazla araştırmadan piyasaya girdiler. Gene isteğini devam ediyor, kayıt esasına dayanan bir sistem ile çalışıyor. Tamamen dışarıdan çalışan şirket kurye odasında bu işi yapıyor. İşte bu durum bir çok sorunu da beraberinde getiriyor.

En iyi kurye firmaları bu işte yeni olarak üç dalda hizmet etmeye başladılar. Genel olarak şirketimizde hizmet veriyorlar. Kişisel olarak şu anda hizmetler bulunmuyor. Yani şahsi paket alım ve gönderimi yok. Sadece şirket odaklı çalışıyorlar. Bakalım ilerleyenler neleri başaracaklar hep beraber göreceğiz. Fakat fiyatlar şu anda çok ucuz tutmuşlar. Bundan önce pazarını düzeni biraz bozulacak gibi gözüküyor.

Kurye - 0555 278 2330

Kurye – 0555 278 2330

En iyi İstanbul motorlu kurye uygulamaları

2- Getir kurye uygulaması nedir?

Getir uygulaması evlere ve iş yerlerine ürün getirme uygulamasıdır. Yani sistemde bulunan ürünler sipariş edenlere eve getiren bir sistem. Bütün ürünler kendi depolarında bulunur. Küçük bir pazar gibi düşünülebilir. Kendilerinde olan bu ürünler uygulamadan sipariş verip adrese teslim eden bir sistem. Bu sistem eve her şeyi getirmez. Ellerinde bulunanları getirir.

En iyi motor kurye uygulamaları siz istediğiniz onu ürün değil. Sadece uygulama içinde hangi ürün varsa o bulunan ürün alabiliyorsunuz. İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapıp artık seçtikleriniz malzemelerin en kısa zamanda kapınıza gelmesini bekliyorsunuz. Bu uygulama da yaşam kolaylaştı. İnsanların yararına olan bir.

Getir paket uygulamasının farkı nedir?

En iyi moto kurye uygulamaları bu bilgisayarda Scotty uygulamasında farkı ise elemanlarının kendi bölgesinde maaşlı olarak ve ssklı olarak çalışmasıdır. Ayrıca tüm motosikletler firmaya aittir. Kendi içeriğinde çalışan motosikletli filosu vardır. Ayrıca araç ile de taşıma teslim ediyorlar. Getir firması ve elemanları eflatun renkli logoları ve araçları ile şehir içi dikkat çekiyorlar.

En İyi Motorlu Kurye Uygulamaları

3- Yemek Sepeti Uygulaması

En iyi moto kurye uygulamaları en eski kurutulmuş kurye uygulaması olan bir sitemdir. Çeşitli restoranlarla anlaşıp internet yoluyla sipariş etme sistemidir. Sadece yemek üzerine hizmet veren bir sistemdir. Sizi sonlandıran en çok güzel ve o zaman Şu anda yüzlerce çalışanı ve elemanı bulunmaktadır. Bu arada en iyi 25 kurye firması yazımız içinde bir çok önemli noktalara sahip.

En iyi moto kurye uygulamaları  bu uygulama bu kadar büyümesinden sonra yabancı yatırımcıların ilgisini çekmiş ve bu şirkete yönelmesini sağlamıştır. Yakın bir zamanda bu firma yabancı bir yatırımcı tarafından alındığı haberleri medyada yayınlandı. Hatırı sayılır bir fiyatla satıldı. Şuanda yeniden büyüme beklentisine girdiler. Yemek sepeti hakkında bilmek istediklerinizi buradan rahatlıkla okuyarak.

En iyi motor kurye uygulamaları Sistem nasıl gidiyor?

 

En iyi kurye uygulamaları bu sistemde ilk önceden abone yemek ve restoran şirketleri kendilerine üye oluyorlar. Onlarda aldıkları sipariş edilirken o firmalardan yüzde olarak paylaştılar. İlk zamanlar az olan bu ödemeler daha fazla olacak olup fazlalaştı. Fakat sistem içinde olan yüksek sipariş marjı bu yüzdeyi artık kimse önemsemiyor sanırım.

En iyi acil kurye uygulamaları ilk zamlar sadece motorlu sipariş kuryeleri olan firmalara hizmet vermekteydiler. Çünkü verdikleri siparişleri o restoran kendi elamanları teslim ediyorlardı. Daha sonra motorlu eleman olmayan firmalara hizmetçi başladılar. Onlara da anlaştıkları firmadan motorcu yollamak sureti ile çalışıyorlardı.

Yemek sepeti firmanın gelişimi nasıl oldu?

Daha sonra kendilerine üye olmayan ama motosikletli kullanıcılar da olmayan firmalara da eleman sağlamaya başladılar. Paket başına belli bir ücret alıyor o iş yerine eleman yönleniyor ve teslim ediyoruz. Çeşitli firmalar ile anlaşmalar yapıldı. Bir çok firma ile çalıştılar. Fakat istedikleri başarıyı yakalayamadılar. Bizce en en iyisi bu olmuş çünkü taşınan su ile değirmen dönmez.

Bu firmanın da kendine ait bir motosikletli kuryesi lazım. Tamamen açılacak bir firma açık servis veriyorlardı. Fakat son duyumlarımıza göre artık kurum en son firma ile de sözleşmesini bitirmişler. Artık kendi içeriğinde çalışan maaşlı elemanlar almaya başlamışlar. Motosikletler de gen kendilerine ait bir filo kurmuşlar. Bunu işleyen daha fazla başarıyı yakalamaya doğru ilerlemeye başlamışlar.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

4 – Glovo uygulaması hakkında

En son çıkan ve ilginç uygulamaların lideri. Kuruluş tarihi daha yeni sayılır. Fakat tanınma gücü yüksek oldu. Çünkü en geniş alanda sipariş getiren motorlu kurye uygulaması olmuş. Bu firmanın kapandığını duyduk ama buradan gene de anlattık.

Genel yapı olarak kendilerine kayıt olanlardan motosikletli kuryeler ile sipariş taşıyorlar. Bu sistemde uygulama yoluyla yapabilirsiniz her şeyi sipariş verebiliyorsunuz. Belli bir ücret karşılığında evinize, adresinize, kapınıza istediğiniz her şeyi geliyor.

Glovo uygulamasının diğer uygulamadan farkı

Getir uygulamasının daha geniş en gelişmiş halini düşünebilirsiniz. Bu uygulamanın bir deposu veya marketi bulunmuyor. Tamamen dışarıdan onu şey temin ediyor. Uygulama temeli şöyle. Sistemden istediğiniz her şeyi sipariş veriyorsunuz.

Motorlu kurye elemanına kayıt düşüyor. O elemanda istediği yerden istediğimiz ürünler alışverişini yapıp adrese teslim edebilirsiniz. Bu sistem içinde çalışan elemanlarda bu iş Için Glovo firmasından belli bir ücret almaktadır.

MotorluKurye - 0555 278 23 30

Motorlu Kurye – 0555 278 23 30

En iyi motorlu kurye uygulamaları

5- Ulak Kurye

Moto kurye ile anlattığımız içerisinde motorlu kurye evrak ve paket taşıması veren firmaların ilkidir. Kurye firmasıdır. Fakat uygulama üzerinde çalışan bir sistemdir. Daha önce sizlere araştırıp ta yazıyoruz en iyi 100 kurye firması makalemiz içinde yer almamıştı. Bunun sebebi ise uygulama öncesinde hizmet listesi için listeye almamıştık.

En iyi acil kurye uygulamaları tarihi olarak yeni söyleyerek bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama servisi veren hizmet veren bir evrak, paket taşıma kurye firması. Genel olarak çalıştıkları açık havada kayıt olan firmaya bağlı olmayan motorcular. Abonelerine gönderiyor. İşe en yakın kişi mobil uygulama dan gelen iş kabul ediyor.

Ulak Kurye sistemi nasıl çalışıyor?

En iyi kurye uygulamaları sistem işi kabul eden üyelerden en yakın olana işi veriyor. Sürücülerinin ekranına alacak adres, teslim olunacak adres hepsi beliriyor. Adrese varıldı, teslim edildi ve teslim edildi, isim soyad verildi gibi butonlar oldu. Kurye piyasasından gelen yöneticiler çalıştığı için daha iyi durumdadır. Fakat son olarak bir kaç arkadaşın sistemde olduğu için için gelen şikayetler var.

Aşağı inen düşüyor uzak. Aslında en yakın üç beş kişiye düşmesi gerekiyordu. İkincisi sisteme iş geldiği zaman ses kesinlikle kapanmıyor. Tel sesi kısık olsa da susmuyor. İlla sistemden kapatmanız gerekiyor. Hele camide falan zor durumda kalınıyor. Ulak Kurye ile ilgili merak ettiklerinizi bu haberden bulabilirsiniz . Ayrıca bu makaleden de bilgi alıyor.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

6- Bana bikurye 

Sadece moto kurye işi yapan şirketler arasında yer alıyor. Hemen Getir diye bir firma açtı. Getir firması ile bir alakasıyla birlikte. Bu firma sistemi de yeni bir sistem. Uygulama üzerinden motorlu teslim alıyor. Sistem aynen uygulama üzerinden işi yazıyorsunuz.

Çalışan kurye elamanları uzakta dışarıdan kayıt olan motorlu ortamdan oluşuyor. Kayıt sistemde en yakın çalışana düşüyor. Ulak kurye deki gibi hepsine yakında olan olanlara düşüyor. Fiyatlar genel olarak çok ucuz ve makul olduğunu gösteririz. Bu piyasada biraz iyi karşılanmıyor.

En iyi kurye uygulamaları çalışma prensipleri nelerdir?

 

En iyi kurye uygulamaları çalışmak için aldıkları bir işi hallederek sisteminizi onaylayarak alıyorsunuz, veriyorsunuz. Ancak bir sorun olduğu zaman muhatap olacağınız kişi yada çağrı başlatılıyor çok zor oluyor. Çünkü bu tür işlerde çok sorun yaşanıyor. Kurucuları bu sektörde yabancı olmuş anlaşılıyor. 

En iyi kurye uygulamaları araştırmak için konuştuğumuz bazı sistem üyeleri tarafından söylenenler var. Onlar için ev yemeği yapan kişisel üyeler yolladıkları Çünkü üye olan kuryeler daha çok evrak taşıma işi yapıyorlar. Yemek bölümü ayrı olsa daha iyi diyorlar. Fiyatlar bu iş için ortalamanın  çok daha altında.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

7- Kuryem 

Piyasaya sonradan giren kurye uygulamasıdır. Firma hakkında üretimimizde araştırmalar fazla detay bulamasak ta satış pazarında hizmet veren bir şirket. Kuryem.com alan adını sonradan alarak bu işe girdiklerini biliyoruz. Fakat yönetim ve girişimcileri hakkında fazla bilgimiz yoktur. Uygulama ve firma ilgili bilgiler bu haberden  okuyabilir.

Kuryem firması ile

En iyi kurye uygulamaları İnternet piyasası içinde bizim öncülüğümüz pazar içi aramalarda çıkan bir firma. Kendilerine uygulama da yaptılar. Bildiğimiz kadarıyla bu firma da sisteme dışarıdan kayır olan kurye hazır ile işlerini yürüten bir sistem. Fakat sitelerinde 100 adet kurye elamanı olduklarını yazmışlar. Doğrumu yanlış mı bilemiyoruz. Bu konu ile ilgili bu yazıyı okuyabilir.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

8- Fides Kurye

En iyi motorlu kurye uygulamaları. Uygulama üzerinde çalışan bir kurye firması. İnternet sitesi aracılığıyla de hizmet veriyorlar. Baktığımız zaman sektörümüzde internet ve google reklamları olarak sektörümüzde bir firma. Ancak sistem içinde olduğu halde daha fazla bilgimiz yoktur. Sadece mobil uygulaması olan firmadır.

Fides kurye nasıl çalışır?

İnternet sitelerine göz attığımız zaman sadece İstanbul içinde değil, tüm Türkiye’de hizmet verdikleri yazıyor. Zaten sitelerine girdiğiniz zaman ilk önce hangi şehirdeki yerlerde. En alt kısımda ise 500’de üye sayısı olduğu, 1500’de kayıtlı kuryelerinin olduğu yazıyor. Tabi ki bu kuryeler kendi içeriğinde değil dışarıdan da kayıt olan elemanlardır.

MotoKurye - 0555 086 44 10

Moto Kurye – 0555 086 44 10

En iyi motorlu kurye uygulamaları

9- Kuryemex

İnternet üzerinden kurye taşımacılığı yapan kurye firmalarından birisi. Hem internet siteleri üzerinde hemde mobil uygulama üzerinden hizmet veren bir kurumdur. Uygulama üzerinde olduğu aksaklıklar yaşandığı görülüyor. Daha iyi kanaatindeyiz. Kuryemex ile ilgili bu haberi okuyabilir.

Girişimci bir şirket kurduğu firmadır. Fakat kendisinin bu iş için yatırımları güzel olduğu kadar iş tecrübesi de o kadar tecrübeli olduğu söyleniyor. Tabi ki sermayesi olan insanlar bizim piyasaya yatırım yapmaları sevindirici bir durumdan ibarettir. Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

En iyi motorlu kurye uygulamaları

10- Bukurye

En iyi kurye uygulamaları İnternet üzerinden daha fazla göremediğimiz bir aplikasyon ve mobil uygulama açılan bir firma. Şu anda haberlerini bazı web sayfalarında görsek nede hala piyasa içinde faal olarak göremedik. Ancak bu uygulama da gen kendi içerisinde değil, başka. Bu firmalar hakkında daha fazla bilgi alınız.

Bu kurye ile ilgili 

Haberlerden okuduğunuza kadar olanı ile genel olarak üniversitedeki tarihi olan bir uygulamadan bahsediyoruz Büyük bir ihtimal geliştirip marka yapmak için çalışacaklarını sanıyorum. Fakat ne olursa olsun bu piyasaya adım atmışlar. Bu firma ile ilgili haberleri buradan okuyabilir. Ayrıca Bu kurye uber modeli adlı makaleye bakabilirsiniz.

 

Ahmet Bal

0555 278 23 30

ahmetbal1977@gmail.com

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye İzmit kurye
Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: