Maslak Kurye Ekonomik Ve Çabuk Çalışır

Maslak Kurye İle Rezidans Ve Plazalar Bölgesi Maslak’ta Büyük Değişim Yaşanıyor

Maslak Kurye ile gitgide artan potansiyeli her geçen gün artıyor

Maslak Kurye ile bu semtimiz neden bu kadar üstüne duruldu pek bilmiyorum.  İstanbul’ un en çabuk ve hızla gelişen ve çok büyük bir metropol haline gelmiştir.  Maslak semtinde bir çok yerde hala inşaat çalışmaları devam ediyor. Belkide hiç bitmeyecek gibi geliyor bize. İstanbul’umuzun en gözde semtlerinden biridir burası. Bakıldığı zaman her geçen gün dahada gelişme gösteriyor. Bundan dolayı çok büyük bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Özellikle iş konusunda gelişmiş. Fakat son yıllarda yapılan büyük siteler burada ikamet olanağı da sağlamıştır. Bir ara buralardaki tüm ikamet edilen yerleri kaldırmışlar yıkmışlardı.

Ayazağa’nın Sarıyer tarafına geçmesi ile iki semt birleşmiş gibi oldu.

Fakat burası dahada faaliyete geçmesi lazım Maslak gibi değil şu anda. Genelde burası yerleşim merkezi. Fakat yavaş yavaş buraları da yıkmaya yeni binalar yapmaya başladılar. Gelişim neticesinde zaten çok büyük potansiyeli olan Maslak şimdilerde bir semt olmayı daha geçmiştir. Artık bu semti insan gücünü ve konut hacmini dahada fazla artırmıştır. Özellikle Darüşşafaka bölgesi buraya yakındır. Burada da hep gazeteciler sitesi adı altında bir çok site vardır. Derbent, Poligon ve İstinye’ye  yakın olduğu için bir çok semtin kesişim noktası haline gelmiştir burası. Ayazağa Kurye ile ilgili bilgi almak isterseniz tıklayın. Çoğu insanlarımız işlerine giderken ve işlerinden evlerine dönerken bu bölgeden geçiyor.

Maslak Kurye bölgede bütün boşlukları doldurarak hizmet veriyor

İşte bu bölgeler çok pahallı bir yer olmaktadır. Bir daire milyon dolarlar ediyor. İstanbul’un iş gücünün büyük bir kısmını bu çevre ve bölgesindeki alanlar çekmektedir. Bölgenin nüfusu az olmasına rağmen  yoğun iş hacmi bulunan bir yerdir. Fakat yolları dar az ve gelişim olmamıştır. Burada plazaların bulunmasından dolayı hafta içi bu bölgenin nüfusu neredeyse yüz katına çıkıyor. Bu kadar yoğunluk sebebiyle buraya gelen insan kalabalığının yüzünden bir çok avm açıldı. Artık burası da bir Levent gibi olmaya başladı. Yeni 42 binası ve altında avmsi açıldı. Doğuş grubunun yeri açıldı. Bölgedeki Maslak moto kurye servisi 7/24 açıktır.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE