istanbul moto kurye

Motorlu Kurye İstanbul

MOTORLU KURYE İSTANBUL

Genellikle;  kalabalık ve büyük şehirlerde yani trafiği yoğun olan yerlerde daha çok rağbet gören,  kurye sınıfının bir alt dalı olarak geçen meslek grubuna motorlu kurye adını veriyoruz.

  Motorlu kurye ya da diğer tabiriyle moto kurye;  kuryeciliğin ilk ortaya çıktığı yani temelidir diyebiliriz.  Motorlu kuryeler;   trafiğe takılmaz ve ekonomik olduklarından dolayı daha çok tercih edilirler.  Motorlu kuryeler,  motosikletle çalışarak gün içerisinde küçük ebatlarda ki kargoları adreslere teslim ederler.  Diğer kurye çeşitlerine göre motorlu kurye daha hızlı ve en az komplikeye sahip bir kurye dalı olarak dikkat çeker.

Peki,  motorlu kurye olmak için ne gibi şartlar gerekir?  Öncelikle kişinin A2 ehliyetine sahip olması,  görme sorunu olmaması,  herhangi bir fiziki engelinin bulunmaması gerekir.  Ayrıca,  motorlu kuryenin çalıştığı şehrin her yerini çok iyi bilmesi gerekir.

Moto Kurye İçin hemen https://www.motokurye.org/moto-kurye ziyaret et.

 

istanbul moto kurye

istanbul moto kurye

Motorlu Kurye ile Tek Rakibimiz Thy

Motorlu Kurye Olarak Çalışmanın Zorlukları Ve Bizim Sorunlarımız Hakkında

Motorlu Kurye Çalışanlar Gerek Trafikte Gerekse Müşteriler İle zorluk çekiyorlar

Motorlu Kurye ile kargolar ne kadar yavaş olduklarını her kes bilir. Ama motorlu kurye bizim ekiplerimizin hızını da çoğu kişi bilir. Böylece teslimatlarının gayet çok daha hızlı olmasını sağlayan kişiler vardır. Bunlar ancak zamanda tasarruf yaparak istedikleri teslimatların ivedilikle acil bir şekilde gerçekleşmesini sağlarlar.

Neden verdiğimiz hizmetlerin hepsi yüzde doksan çok beğeniliyor? Çünkü iyidir

Bir çok yerde yolların tek şerit olması maalesef nakliye ve taşıma firmalarının yavaş olmasına neden olmaktadır. Ancak bir çok ilçe içinde çalışan firmamız için bunlar hiç sorun değildir. Bu faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için bizim varlığımız buralarda önemli bir adımdır. Bu adım her zaman geçerli olan bir olaydır.

Hızlı Kurye teslimat arayanların bir numaralı adresi olan motorlu hizmetimizdir

Bütün buradaki insanlara en acil zamanlarda çalışıyoruz. Ve istediklerini getirerek yardımcı oluyoruz. Ya da göndermek istediklerini her ne var ise onları yerine ulaştırarak servis vermektedir. Bu konuda bizlere güvenin, çünkü asla güveninizi boşa çıkarmıyoruz. Çünkü bizde biliyoruz insanlara duyulan güven nedir.

Hangi konuda motorlu kurye hizmet sağlanmaktadır? Yardımcı olduğumuz yer

Bit çok kuruluşların sağa sola giden bir çok malzeme ve numunelerini ve işlemlerini yerine getiriyoruz. Bu nedenle günün her saati sıkıntılı ve trafik olmasını beklediğimiz bu şehirde iş yeri sahipleri zaman zaman trafik dolayısı ile sorunlar yaşayabilmektedir. İşte bu sorunları tamamen çözmek bizim işimiz.

Bunun dışında özel kurye aracınız ile bu şehirde rahatlıkla asla dolaşamazsınız

O zaman kendim getiririm mi diyorsunuz ? Yada taksiyle yollarım mı? İşte ama bir taksi tutacaksanız bu size hem pahalıya hemde zaman geçmesine patlayabilir. Çünkü her ilçede taksiler kapıya adrese bir şey teslim etmez ve uğraşmazlar zaten. Birde şehir merkezine çok uzakta olanlar ne yapacak bir ton masraf.

Motorlu Kurye genişlik ve büyüklük hakkında ne kadar mesafeye kadar gideriz

Yani aynı zamanda yüz ölçümü de büyük olduğu için taksi ücreti çok daha fazla fazla tutmaktadır. Özellikle iş yeri sahiplerinin çok işine yarayan hizmetimiz  onların masraflarını kısmalarına yardımcı olur. Zamandan da baya tasarruf ederler. Tüm ekiplerimiz kestirme yollardan hızlı bir şekilde giderek teslimat yaparlar.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE