Zekeriyaköy Kurye, Uskumruköy Kurye

Zekeriyaköy Ve Uskumruköy Ormanlar İçinde Harika Bir Bölgedir

Zekeriyaköy Kurye ile kendinizi uzakta hissetmeyin diye varız.

Burası tahmin edilirse sanki her tarafı orman ile çevirili bir yer. Her zaman her istediğiniz ayağınızın altında değil. Sarıyer ilçesi içinde kalan gözde ve zengin bir muhit. Son yıllarda gelişerek büyüme göstermiştir. Hatta biraz dan anlatacağımız az ilerisi de küçük bir semt olmuş hatta burayı geçecek hale gelmiştir. Buranın adı da şu anda Uskumruköy ve Orman ada olmuştur. Her tarafa site ve villa tarzı yerleşim yerleri yapılmıştır. Zekeriyaköy Kurye buralarda var olan bir firmadır.

İşte iki semtimizde de bizim çalışma gücümüz son derece kuvvetli olarak devam etmektedir. Bizler insanların ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bölgede oturan insanların çoğu  buranın dışında çalışan insanlardan oluşmaktadır. Bundan dolayı içlerde değilde geliş gidiş esnasında son  zamanlarda trafik olmaya yüz tutmuştur. Bahçeköy ve ileri bölgesinden ve Sarıyer Maden tarafından bu konuma gelebiliyorsunuz. Sarıyer ilçesi Kurye ile ilgili merak ettiklerinizi okuyabilirsiniz.

Zekeriyaköy yollarında dikkatli olup, kurye ile endişe duymadan gidiyoruz.

Osmanlı zamanında daha sonraki yıllarda buralara su kemerleri yapılmış ve İstanbul un su ihtiyacı buralardan karşılanmaya başlamıştır. Daha zamanki süreçte burası günümüzde yani su ihtiyacı başka türlü çözüldüğünden buralar iptal olsa da, bu su kemerler hala tarihi bir yapı olarak dimdik ayakta durmaktadır. Günümüzde yirmi otuz yıllık yapılar çökerken kaç yüz yıllık yapıların hala ayakta durması o zamanki teknolojinin büyüklüğünü göstermektedir.

Aşağıdan yeni yapılan tünelden yukarı çıkmanız gerekiyor.İçeriden ve dışarıdan her türlü hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Şu ana kadar başladığımız bu yolda güzel sonuçlar almaya devam ediyoruz. İnsanların bize duydukları memnuniyet ve teşekkürleri bize bir güç ve kuvvet oluyor. Her şeyin maddi olarak yani her çalışmanın bir karşılığı olsa da gene de bir hizmet verdiğiniz zaman karşılığını sevgiyle alınca daha da seviniyor insan.

Uskumruköy Kurye bu bölge içinde gene yakın olan bir sistemdir.

Aynı ilçenin aynı çalışma alanı ve bölgesi yakın olan semtleridir. Fakat bölgenin yolları bir yerde biraz büyümeye yüz tutsa da çoğu yer dar ve tek yönlü gidiş geliş olduğu için kazalara yol açmaktadır. Evlere sitelere, binalara gelince ormandan fedakarlık yapanlar yada izin verenler yollar için orman gidiyor endişesi yaşaması bizleri biraz düşündürmüyor değil. Bu insanların amacı artık nedir bunu kendileri daha iyi bilir.

Bizler gittiğimiz bu yerlerde doğruyu ve gördüğümüzü anlatmakla yükümlüyüz. İşte buralar yirmi yıl önce ne idi şimdi ne oldu. Buraları gezen, giden, gören daha iyi bilir. İşte bizlerde bildiğimiz için buradan elimizden geldiği kadar anlatmaya çalışıyoruz. Biraz daha ileriye doğru giderseniz ormanların arasında kalan şirin yerler şimdi site alanları oldu. Aynen ama bu yerleşimlerin kanayan yara yapılmasından sonra burası değişmeye yüz tutmuş ve mahalle büyümeye başlamıştır. 

Kilyos bölgesinde Motorlu Kurye olarak hizmet veriyoruz.

İlk başta olmak üzere buralara birçok site ve villa konut tarzında yerler yapılmıştır. Birçok merkezi yerlerden uzak bir konumda bulunuyor. Kilyos anlatacağımız yer yeni buraya bağlanan Maslak.  Geniş olarak orman bölgesinde çalışmakta olup, bu bölgenin hemen hemen tümüne hizmet veriyoruz. Çalışma sitili  olarak iş bölgesidir daha çok burası. Daha çok yaz aylarında daha hareketli olan denize kıyısı olan bir yer. Karadeniz kıyısına sınırdır.

Daha sonra Sarıyer ilçesinde Derbent Bölgesi, Gazeteciler Sitesi bölgesi, Pınar mahallesi, Huzur Mahallesi, Seyran tepe bölgesi ve Ayazağa bölgesine burada güzel bir iş hizmeti vermektedir. İşte  Sarıyer bölgesinde bulunan yeni açılan konut ve site bazı yerlere gene servis vermekteyiz. Buranın her bölgesi çevresi ormanlarla kaplıdır. Buralara kış ayında gitmek bizim için zor oluyor. Genel olarak kış aylarında çok soğuk ve kar olduğu için yolar kapalı oluyor.

Karşılaştığımız tüm sorunları Zekeriyaköy Kurye olarak atlatıyoruz.

Burası bizim açımızdan en az trafik çeken yerdir. Kaliteli olarak çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Gece gündüz servis olup elimizden geldiği kadar müşterilerimize gönderi işlerini teslim ediyoruz. Çoğu zaman ise erken ve hızlı teslim etmeye çalışmaktayız.  Mantık olarak baktığımızda bölgede bulunan firmalar içinde en yoğun çalışan firmalardan bir tanesi biziz. Bazen burada diğer firmalardan yardım alıyoruz.

Bir çok milletten insanı barındıran burası bereketli ve güzel topraklardır. Fakat insanlar buraların değerini asla bilmiyorlar. Güzel ve temiz kullanmıyorlar. Bizlerde bunları her fırsatta dile getirmekten artık çekinmiyoruz. Fakat gene de bu topraklarda çalışıyoruz. Evet demek ki insanoğlu böyle yaratılmış. Güzel bir söz, güzel davranış her zaman yelkenleri suya indiriyor. Kemerburgaz kurye olarak bölgeyi anlattığımız yazımız için tıklayın.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE