Express Kurye - 0555 278 23 30

Express Kurye

Express Kurye ile Normal Kurye Aramızdaki fark nedir?

Express Kurye yolları açıyoruz. Yoksa bu insanlar şimdiye çoktan yolda kalırlardı. Hizmetlerimizde daha önceden belirledikten fiyatlarımız için lütfen telefondan arayarak bilgi alınız. İstanbul ile tüm mahalle ve şehir merkezinde mağdur etmemek için burada son derece hızlı olarak hizmete başlamış bulunmaktadır. İlçede ünlü ünlü ve zengin insanlar yaşayabilir. Birde hemen altında bulunan İzmit ve Bursa sınırlarına kadar hizmetimiz uzunca dayanmaktadır. Bu gün sizlere sizi çok sevindirecek bir haberle karşınızdayız. 

Express Motorlu Kurye en fazla kullanılan çalışma sistemimiz budur

Burada firmaların çok özel saha çalışması olsun bir çok alanda diğer firmalarla yarışmasında olduklarını biliyoruz. Bu çalışma sistemimizi deneyerek zamanımızı daha fazla deneyebilir ve işlerinizin erken hal olmasını bekleyebiliriz. Sizlerin hiç olmazsa bir defalığına memnuniyet için bizleri iş ile denemenizde fayda vardır. Çünkü bizim gibi bir firma ile daha önce çalışmış asla olamazsınız. Servisimiz onu saat ve dakika devam ettirdi. Bizler acil durumlarda ayarlamak zaman yirmi dakika içinde kapınız dayız.

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veriyoruz

Bizler acil kurye olarak yolumuza devam ederken insanlara fazla kırmadan çalışıyoruz. Özellikle Anadolu yakasında Üsküdar ve Kadıköy ile daha sonradan sonra Ataşehir ilçesine doğru başlar. Kadıköy Ziverbey semtine kadar, Bağdat Caddesine, Feneryolu, Kızıltoprak, Caddesbostan, Çiftehavuzlar kadar ilerlemelerini sürdürüyor. Sahil kısmı genel olarak dükkan ve esnaf ile doludur. Asıl oturanlar ise üst kesimlerdeki sitelerde oturuyor. Üsküdar ise sahil kesiminden Çamlıca tarafına doğru ilerliyoruz.

Express Moto Kurye ile artık onu tarafa gidiyoruz

Express kurye ile Üsküdar ilçesi ve Kadıköy dahil olmak hali hali hazırda yolumuza sağlam ve emin olun ile devam ediyor. Beylerbeyi ile beraber bizler Beylerbeyi kullanarak tüm sokaklar ve caddelere sundum. Güzel bir konuşmadan bilmeyenler için konuşuyorum. Bu şehirden küçük güzel ülkeler varmış yeryüzünde. Altyapısı olmayan yerler. Gerçekten de bir çok yönden gelişmemiş, geliştirilmemiş yerler var bu şehir. Bize onu yol menzile doğru ilerler. Kullanabileceğiniz en güzel sistem Ekspres Motorlu Kurye sistemidir.

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Moto Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası

 

Express Kurye - 0555 278 23 30

Express Kurye – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE