Eyüp İlçesine Bağlı Kemerburgaz Bölgesi Yakında İlçe Olursa Hiç Şaşırmayın

Kemerburgaz İçinde Son Derece Hızlı Hizmet

Kemerburgaz Kurye İle Her Tarafta Bu Kadar Kaliteli Hizmeti Bulamazsınız

Kemerburgaz bölgesi, Eyüp İlçene bağlı fakat neden bağlı hala anlamış değilim. Buranın şehir merkezine bir hayli uzakta bulunmaktadır. Fakat burada yaşayan bütün insanların bir çok sorunlar ile yan yana olmasına neden olmaktadır.  Kemerburgaz kurye olarak bizde burada yaşayan bölge halkının mağdur olmaması için firmamız buralara kadar hizmet götürmeyi başarmıştır. Böylelikle burada servis vermeye başlamış olup, devam ediyoruz.

Bu açıdan özellikle internet alış verişlerinde insanların satın aldıkları ürünlere kavuşmanın çabası içinde olur. Yani bir an önce ellerine kadar ulaşmaları için bizim sistemimiz onlar için çok güzel bir seçenek olur. Paket gönderme ve alma işlemlerinin en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Kemerburgaz hizmetimiz iş konusunda sağlam bir yapıya sahip olduğundan dolayı aksaklıklar yaşanmamaktadır. Böylece işler sağlıklı yerine ulaşmaktadır.

Kemerburgaz Bölgesinin Tarihi İle İlgili Acaba Neler Biliyoruz bir hatırlayalım

Yukarıda da söylediğimiz gibi Eyüp ilçesine bağlı olan Kemerburgaz neden bağlı buraya bilinmiyor. Ama yakında değişir diye umuyorum. Bölgede bir çok köy mahallesi olarak kırsal yerleşim merkezi vardır. Bunlardan bazıları Pirinççi köyü, Yayla köyü, Akpınar köyü, İhsaniye köyü, Kısırmandıra köyü buraya yakındır. Birde biraz daha ilerisi ise Göktürk tam manasıyla burayı gelişme olarak geçmiş bulunuyor. Artık orası da kocaman bir yerleşim alanı oldu.

İşte bunun gibi bir çok köyleri barındıran bir yerleşim merkezidir. Asıl merkez ise orman içinde kalan ve hala köy olma özelliğini sürdüren kısımdır. Daha iç kesimde bulunur ve asıl merkez orasıdır. Şimdi tabi merkez yeni yapılan yerler olmuştur. Birinci Dünya savaşının bitince hemen ardından yapılan nüfus sayımı oldu. Bundan sonra ise Yunanistan Selanik’ten gelen bazı Türklerin yerleştiği bölgedir. Buraya getirilen insanlar için oradaki köyler tekrar canlansın diye yerleşme yapılmıştır. 

Osmanlı Zamanında Buranın Yeri Ve Önemi Ve Nasıl Kullanılırdı?

 Son yıllarda buraya çok üzülüyoruz ki villa ve yazlık binalar yapılmış Bunlar yapılırken tabi ki ormanlar katledilmiş. Parası olan da her yerde olduğu gibi devleti ve belediyeyi satın alarak bu gibi alanların inşa edilmesi sağlamışlar. Bu amaçla ormanların gözünün yaşına bakılmamıştır. Zaten böyle olan bir çok köy bu aç gözlü olan zengin züppelerin insafına bırakılarak devletinde izin vermesiyle ne yazık ki katledilmiştir. Bizim ödemeniz gereken moto kurye fiyatları çok daha az olmaktadır.

Son donanıma sahip olup en kaliteli ve sağlam hizmetini vermek adına sizler için var gücüyle çalışmaktadır. Ekip ve ofis çalışanlarımız ile yöneticiler arasında sıkı bir iş dayanışması vardır. Müşteri hizmetlerimiz sipariş talebi aldıkları an, talebi almış oldukları adrese en yakın olan motorlu çalışanımızı sizin adresinize zamanında yönlendirmektedir. Motor kullanan bu çalışanımız adrese en kısa sürede ulaşarak sizden o işi teslim almakta ve alıcı bilgilerine göre yola çıkmaktadır.

Burada Kemerburgaz Kurye yüksek avantaj ve rahatlık ve hız oluşturmaktadır.

Böylece işler uygun olarak yürür. Burada bulunan ofisimiz her türlü teknolojik ve modern çalışıyoruz. Bu süreç içerisinde ekip üyemiz daha kısa sürede teslimatını yapmak için trafiksiz olan yolları hesaplayarak kestirme yollar kullanır. Bu konuda tüm sahadaki görevli üyemiz ihtiyaç duyduğu anda ona yardımcı olacak ve olmaz ise navigasyon sağlayacak olan ofis çalışanlarımızdır.

Burası daha ilerleyen yıllarda Türkiye’nin her tarafından, dört bir yanından göç almıştır. Fakat sonradan köy olup şu anki haline yıllar sonra gelmiştir. Çünkü geçmişten örnek alamayanlar geleceğe hayatı taşıyamazlar. Kemerburgaz kurye hizmetimiz son derece seviyeli ve kaliteli bir şekilde hizmete başlayalı hizmetimiz aralıksız devam etmektedir. Sunduğumuz hizmet ile tüm bu bölgeye kurye hizmeti vermekten kendimizle gurur duyuyoruz.

Yapılan araştırmalarda en fazla büyüyenler arasında Kemerburgaz kurye ve bölgesi vardır.

Başarılı çalışmalarımız var. Yaklaşık 30 yıldır bu bölgeye gider gelirim. Ve 25 yıldır da 2018 yılı itibariyle on numara yani kaliteli olarak burada hizmet veriyorum. Bu bölgeyi çok iyi tanıdığım için avucumuzun içi gibi biliyoruz. Kaliteli bir firma ile çalışmak isterseniz mutlaka bizi arayınız. Son olarak eski yollardan farklı olarak Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerine duble olarak yeni bir yol yapılmıştır. Kağıthane Kurye ile ilgili bilgileri buradan okuyunuz.

Sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz. Nasıl olacak en kestirme yoldan giderek tabi. Bide otobüslere dikkat edin. Çünkü onlar çok tehlikeli ve çok bizlere yanaşıyorlar. Sıralı olarak gayet temiz iş bölümünün iyi yapılmış olmasından dolayı işler sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmektedir. Kemerburgaz bölgesi çok yakın mesafede bir birlerini tamamlamaktadır. Aslında buranın merkezi daha geride Bahçeköy üzerinden buraya gelen yol güzergahında bulunmaktadır.

One Comment
    Avatar

    Moto Kurye

    Kemerburgaz Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE