Aksaray Bölgesi Ekonomi Olarak İstanbul İçin Önemli Bir Yere Sahip Bir Semtimizdir

Aksaray Kurye

Aksaray Kurye Her Tarafa Verdiğimiz Hizmetlerimizi Bizler Çok Ciddiye Alıyoruz

Aksaray kurye çalışmalarına burada da başladı. Tanınmış, bilinen semtler arasında yer alır. Fatih ilçesi içinde bulunan bir yerdir. İstanbul’un tarihi yarım ada olarak adlandırılan kısmında semtler arasında yer alır. Burada itina ve güven içinde faaliyetlerini sürdüren firmamızın çeşitli başarıları vardır. Bölge içinde çoğu insanların ihtiyaçlarına karşılık vermek zor olmaktadır. Her yerden insanın olduğu ve rahat davranan bir toplum olarak görülmektedir.

Burada yüksek verimlilik için gerçekleştirdiğimiz çok hizmetler vardır. Aynı zamanda biraz karışık ve kalabalık bir yapıya sahiptir. Bizler insanların evlerinden, iş yerlerinden, ofislerinde hiç çıkmadan göndermek istedikleri paketleri alıyoruz. Sakin ve güvenli bir biçimde emanet edilen o şeylerden ne varsa onları evlerine adreslerine kadar götürüyoruz. Yani götürüyoruz derken zaten götüren malı götürmüş. Biz üç beş kuruşa paket taşıyoruz.

Fatih İlçesinde Ve Özellikle Aksaray Ve Çevresinde Ulaşım Ciddi Durumdadır

Tüm iş ve evrakların teslimatı gerçekleştirdikten sonra müşterimize bilgi veriyoruz. Nasıl bir bilgi bu? Aldığımız gönderilerin teslimat bilgisi. Onların  aklının pakette kalmasını asla istemiyoruz. Onlar aramadan biz onlara mesaj yolu ile yada Whatsap tan yolluyoruz. Onlarda rahat ediyorlar. Bu işlemleri çok kısa süreler içerisinde gerçekleştiriyor ve isim veriyor olmamız müşterilerimizin hoşuna gidiyor ve bizi takdir etmesini sağlıyor.

Bu bakımdan bir puan daha öne çıkmamızı sağlıyor bu yaptığımız teslimat bilgileri. Semtimiz genel ölçümü bakımından çok büyük ve tam merkezde yer alır. Hatta buraya bağlı semtlerde mevcuttur. Tam ortasından Tramvay geçmektedir. Fakat şu da var dört bir yerden ilçeye ulaşım vardır. Özellikle  Kabataş Bağcılar tramvay hattını kullanarak açılması daha iyi oldu. Bu ulaşım gerçekleştirebileceğiniz gibi deniz yollarını da  tabi bu olay Eminönü boğaz tarafları için geçerlidir.

Aksaray Kurye sizlere Laleli, Fındıkzade Ve Beyazıt semtlerinde hizmet veriyor.

Ayrıca ulaşımınızı sağlamak için bir çok İETT otobüsü ve minibüs hattı da insanların hizmetine sunulmuştur. Son olarak gene boğaz kısmından ve sahil yolundan olmak üzere yeni açılan Marmaray da sizin için uygun bir toplu taşıma aracıdır. Burası Yenikapı tarafından çıkmaktadır. Kadıköy’den Yenikapı tarafına giden bir yer altı denizin içinden geçen bir tüp geçit tüneli. Burası aslında trafiği rahatlattı.

Fakat anlamadığım bir mesele var, oda bu tünelin bütün motosikletlere kapalı ve yasak olmasıdır. İşte bu çok saçma olarak bize geliyor. Ayrıca birde buraya Halkalı – Eminönü tren hattı ile de ulaşabilirsiniz. Fakat şuan  bu hat yenileme çalışmaları nedeni ile uzun süredir hizmet vermiyor. Eğer bu semtimizin bağlı olduğu Fatih ilçesi ile ilgili Fatih Kurye hizmeti hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aksaray tarihi ve eski İstanbul semtlerindendir. Burada kurye hizmeti hızlı olur.

Bütün bunlarla beraber geçen servislerimiz sizlere daha hızlı iş sağlamak içindir. ilçede teslimat gerçekleştirmek zordur. Bunun nedeni buralar hem karışık hemde sokaklar gerçekten dar ve kalabalıktır. Gene de sizleri üzmeden ürün gönderme konusunda sizlere en iyi yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dışarıdan olabilecek firmanın çabuk ve acil olduğunu da hatırlatmak isteriz. Motorlu kurye servisi ile gönüllere taht kurduk.

Bizler bu işi yani mesleği çok uzun zamandır yapıyoruz. Ancak bundan ötürü tecrübelerimiz sayesinde her şeyi hakkı ile yapmak gerekiyor. Yoksa o götürenlerle alakamız yoktur. Hele Aksaray denince de neden böyle bir şey aklımıza geldi onuda anlamış değiliz. Yani biz sadece gelip alabiliyor ve istedikleri yere hızlı bir şekilde götürerek teslim ediyoruz. Bu yolları kullanarak ilçeye gelmeniz mümkündür. Bunun için sahilde bulunan Eminönü iskelesini kullanabilirsiniz.

One Comment
    Avatar

    Moto Kurye

    Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye, Acil Kurye, Hızlı Kurye, İstanbul Moto Kurye, moto kurye, https://www.alomotorlukurye.com
    kağıthane kurye, beykoz kurye, maslak kurye, sarıyer kurye, yeniköy kurye, tarabya kurye, https://www.alomotorlukurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE