Fenerbahçe Moto Kurye

Fenerbahçe Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Fenerbahçe moto kurye güvenli ve dürüst hizmet

Fenerbahçe moto kurye güvenli ve dürüst hizmet veriyor. Çalışan arkadaşlarımız zoru başarıyor. Fenerbahçe kurye sayın sitemizin sakinleri ve bizimle çalışan değerli müşterilerimiz sizin yanınızdayız. Fenerbahçe motorlu kurye olarak sizlerden ricamız artık Kadıköy ilçesi arasında çalışan bir kurye şirketinin yani bizim hizmete açıldığımızı çevrenize söylemeniz ve duyurmanızdır.

 

Fenerbahçe moto kurye kurumsal çalışıyor mu?

Fenerbahçe motorlu kurye kurumsal çalışıyor mu? Evet kurumsal kimlik içinde çalışan bir kaç firmadan biriyiz. Bunun ile insanlar su gibi yemek gibi ihtiyaç duydukları şeyleri yerine getiriyor. Fakat bunu düşünenler ne bu aya hürmet etmişler nede Ramazan ayında oruç tutanlara vermişler. Garantili ve güvenli servis arayan her firma için tek adres bizimle çalışmak olmaktadır.

 

Kadıköy kurye zamanında paketleri veriyor mu?

Kadıköy motorlu kurye zamanında paketleri veriyor mu? Yaptığımız her işi tam vaktinde teslim ediyoruz. Çalışanlar ve sayımız olarak her bölgede ve hazır olarak buralarda dolanıyoruz. Bizim en yoğun bulunduğumuz nokta bu üç noktadır. Özellikle İstanbul, Kadıköy ve Bağdat caddesi arasında her açıdan çok önemli ve çok sağlam işlere imza atıyoruz.

 

Bağdat caddesi boyunca kurye servisi sağlanıyor mu?

Bağdat caddesi boyunca kurye servisi sağlanıyor mu? Evet hatta Bağdat caddesi uzandığı ilçelere kadar gidiyoruz. 1999 İstanbul Marmara depremin yaralarını hala unutmadık. Bunun için içten söylemek gerekirse gerçekten de çok üzülüyoruz. Şöyle bir baktığımız zaman bu bölge gerçekte bana boynu bükük geliyor. Çünkü burası sahil tarafı olduğu için önemli bir yer.

 

Fenerbahçe moto kurye her işi başaracak güçtedir

Fenerbahçe acil motorlu kurye her işi başaracak güçtedir. Her gün yolda onlarca kez kaza ile karşı karşıya kalıyoruz. İnsanlar bizi özellikle bilerek ve çok az da bilmeyerek çoğu zaman çok kötü işler oluyor. Fenerbahçe kurye anı sanı anılmayan ve adı duyulmayan bir yer sanki. Hele şu son pandemi zamanlardan sonra burası sanki kendi haline terk edilmiş sanki.

 

Fenerbahçe moto kurye taşıma fiyatları uygun mudur?

Fenerbahçe hızlı kurye taşıma fiyatları uygun mudur? Evet normalin çok altında bir fiyat ile taşıma yapıyoruz. Ne garip bir yer olarak kalmış gibi geliyor bana bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz. Fenerbahçe kurye tam binaya girdiğim sırada iki hırsız binadan çıkmış ellerine bir şeyler vardı. Az kalsın onlar kaçınca suç benim üstüme kalacaktı. Ama Allah çok şükür kalmadı. 

 

İstanbul motorlu kurye her hava şartında çalışıyor mu?

İstanbul motorlu kurye her hava şartında çalışıyor mu? Evet kar dizlere kadar olduğu zamanlarda bile 40 derecedeki bir çocuğa ilaç yetiştirdik. Evde nefesi sıkışmış, nefessiz kalmış bir nineye ilaç hava yetiştirdik ve Allah’ın izniyle hayata döndü. Çalışma amacımız olarak ilk başta yararlı ve faydalı olmaktır. Bundan sonra artık kendi kazandığımız karımızı düşünmeye başlıyoruz.

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE