Feriköy Moto Kurye

Feriköy Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Feriköy moto kurye hizmeti

Feriköy moto kurye hizmeti servisi ile burayıda unutmadık başladık Bomonti kurye burayı unutmadı. Bomonti, Şişli İlçesine bağlıdır. Bizler buradaki bu hizmet ile Şişli, Sıracevizler, Osmanbey, Kurtuluş ve Feriköy’e servis veriyoruz. Ama demek istediğimiz Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu ve Kağıthane İlçeleri arasında kaldığı için böyle dedik. Birde böyle dere kısmı uzun olduğu için böyle arada dedik.

 

Feriköy moto kurye bölgesi

Feriköy motorlu kurye hizmeti buranın al tarafta bir deresi vardır. Burası Şişli ilçesine bağlıdır. Beyoğlu sınırına bölgesine ve özellikle aşağıda Kasımpaşa istikametine daha yakındır. Zaten hemen aşağısı Piyalepaşa bölgesi gelir. Feriköy motorlu kurye yoğun trafiğin en yoğun yaşandığı bölgelerdendir. En büyük caddesi Büyük dere Caddesi, Halasgargazi Caddesi ve Abidei-Hürriyet Caddesidir.

 

Şişli motorlu kurye servisi

Şişli motorlu kurye ile trafik derdine bir son verin. Şişli moto kurye hizmetimiz çoğu ilçede olduğu gibi burada da itina ile hızlı bir motorlu servise başlamış bulunmaktadır. Uçak kargo hizmetlerimizde sürmektedir. İlçede ayrıca ağır ve büyük oranda hacimli, motosikletlerin taşıyamayacağı büyük paketleri de araçlı teslimat ile taşımaktayız. Tüm evraklarınızı uzak ilçelere ve yakın ilçelere göre değişmektedir.

 

Feriköy moto kurye amacı

Feriköy moto kurye Çağlan tarafından, Okmeydanı tarafından ve bir kaç semtten Kağıthane İlçesi ile sınırdır. Harbiye, Osmanbey, Pangaltı, Taksim semtlerinden Beyoğlu ilçesi ile komşudur. Gene Meclisi Mebusan Caddesi, Kabataş, Fındıklı semtlerinden Beşiktaş ilçesi ile sınırdır. Ayrıca bir dönem Ayazağa Mahallesi de bu ilçeye bağlı olduğu zamanlar Eyüp ilçesine ve Sarıyer ilçesine de sınırları var idi.

 

Kurtuluş motorlu kurye sistemi

Kurtuluş motorlu kurye İstanbul ilimizin gelişme gösteren en potansiyel yeridir. Kurtuluş moto kurye Şişli büyüyen en önemli ilçelerinden bir tanesidir. İnsanlarımız bu bölgede yoğun iş alanları ve plazalardan dolayı bu bölgede çok iş potansiyeli olduğundan gündüzleri yoğun akım yapmaktadırlar. Özellikle, Mecidiyeköy, Esentepe, Zincirlikuyu ve Gayrettepe olarak hizmetteyiz.

 

Feriköy moto kurye bölgeleri

Feriköy moto kurye burada bulunan tekstil firmaları ve aksesuar firmaları vardır. Şişli ilçesinde bölgedeki tüm tekstil firmalarının işlerini ve numunelerini sağlam ve sağlıklı bir şekilde taşımaktadır. Servis olarak sizlere Şişli bölgesinde kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet veriyoruz. İstanbul büyük şehrinin en hareketli bölgesi Şişli ilçesi içindeki bulunan özel yerlerdir.

 

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • İstanbul Motorlu Kurye sizlere 7/24 hizmet sağlıyor. 724 Kurye Hizmeti
  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE