Fındıklı Moto Kurye

Fındıklı Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Fındıklı moto kurye sistemi

Fındıklı moto kurye olarak Kabataş ile Salıpazarı arasında kalan Meclisi mebusan caddesi üzerinde bulunan bir bölgede çalışıyoruz. Fındıklı motorlu kurye burası üst kıısmda Cihangir semtine kadar çıkmaktadır. Fındıklı ile Salıpazarı semti yan yana bulunmaktadır.

Salıpazarı motorlu kurye sistemi meclisi mebusan caddesi üzerinde her tarafta hizmet sağlanır. Bu cadde üzerinde bir .çok önemli firmalar ve özellikle sigorta firmaları bulunmaktadır. Fındıklı acil kurye bu cadde üzerinden Kabataş semtine kadar tramvay geçmektedir.

 

Fındıklı moto kurye hizmeti

Salıpazarı kurye bu tür yerler sürekli belge alıp gönderdikleri için bu durum bizi sevindiriyor. Kabataş kurye hizmeti ile bu bir birlerine yakın semtler arasında bağlantıyı sağlamakta zorlanmıyoruz. 

Gümüşsuyu kurye bölgesi ile birlikte hizmet veriyoruz. Ayazapaşa kurye hizmeti ha keza buraya çok daha yakın bir noktada bulunmaktadır. Ayazpaşa ile Gümüşsuyu semtleri bir birlerine çok yakın sayılmaktadır.

 

Karaköy moto kurye servisi

Karaköy moto kurye Beyoğlu ilçesi ve Taksim semti içinde varlığını gerekli kılmaktadır. Burası Taksim meydandan Mete caddesinden başlayarak Gümüşsuyu caddesi üzerinden Dolmabahçe’ye kadar iner.

Kabataş moto kurye her zaman işlerin ciddiyeti ile çalışmasını yapar. Bunun farkında olan bizlerin de burası üzerine derin bir düşünce ile özel görevleri yerine getirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Fındıklı moto kurye fiyatları

Fındıklı acil kurye işte sizlere anlattığımız bölgenin en önemli bilmek istenilen özellikleri bildiğimiz kadarı ile bu kadardır. Burada aşağı doğru inerken Tophane bölgesi de bulunmaktadır. Buradan yukarıya Taksim ilk yardım hastanesine çıkış vardır.

Tophane moto kurye servisi ile beraber özellikle Boğazkesen caddesi, Çukur Cuma caddesinden Defterdar yokuşundan Cihangir semtine doğru çıkabiliriz. Buralarda bir çok cadde ve sokak var. Burası Çukurcuma diye bilinen yer İstiklal caddesine çıkar.

 

Fındıklı moto kurye çalışma sistemi

Fındıklı hızlı kurye hiç ummadığınız bir hızda çalışmayı sürdürüyor. Aldığımız ve verdiğimiz zaman süresi içinde fazla zaman kaybetmeden hassas bir şekilde alış verişe ve teslimat işlerini yapmaya gayrete diyor.

Çukurcuma kurye ile hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Karaköy, Tophane, Salıpazarı, Cihangir, Taksim, Gümüşsuyu, Ayazapaşa ve altta Dolmabahçe bölgesi ile Beşiktaş Vodafone arena stadı bulunmaktadır.

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE