Fulya Kurye

Fulya Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Fulya motorlu kurye servisimiz

Fulya kurye ile işleriniz sorunsuz çözüyoruz. Görmediğimiz bir yer olduğu için üzülüyoruz ama gördüğümüzde de seviniyoruz. Her gün en uzak yerden en uç bölgeye paket taşıyoruz. Evet Beşiktaş ilçesinin küçük mahallelerinden biridir. Orta yerde Yıldız semtinin aşağısıdır. Fulya kuryesi en uçtan en uca yani İstanbul en uç ilçesinden en baş ilçesine kadar.

 

Dikilitaş motorlu kurye sistemi

Dikilitaş motorlu kurye ile bizler özellikle İstanbul içinde hangi ilçe olursa olsun ayrım yapmıyoruz. Hangi yerden işimiz çıkarsa erinmeden ve çekinmeden gitmeye gayret ediyoruz. Biz burada çok önemli ve değerli paket ve evrakları acil olarak taşıyarak gerçekten insanlar için güzel işler yapıyoruz. Evet böyle olması iyi değil tabi. Üst üste kıyafet giyiyoruz üşümeyelim diye. 

 

Fulya acil moto kurye hizmeti

Fulya motorlu kuryesi soğuk havalarda bile işinin başında. Sonuçta bu bizim işimiz. Fulya kuryesi bazen havalar çok soğuk oluyor ve çok üşüyoruz. Giydiğimiz kıyafet sanki hucum emri verilmiş askerlerin üstlerine sanki oluyormuş gibidir. Evet ne olursa olsun biz çalışıyoruz. Fulya acil ilaç kuryesi giydikleri kıyafetler ve malzemeler gibi çok ağır ve hantal olabiliyor.

Fulya acil ilaç motorlu kurye

Fulya hızlı kuryesi çabuk veya karlarda soğuktan donmayalım diye. Güvenli olarak sizlere Fulya bölgesinde çok kaliteli, güvenli ve son derece ekonomik olan hizmetler veriyoruz. Bizde bu toplumda yaşayan bir bireyiz. Burası bizim çok sevdiğimiz sakin sessiz ve güzel bir yer. Fulya motorlu kurye sizden aldığı güç ile ilerlemeye devam ediyor.

 

Fulya acil kurye fiyatlarımız

Motorlu kurye olarak fiyatlarımız çok ucuz ve uygundur. Dikilitaş, Yıldız ve Gayrettepe arasında bulunan küçük bir semttir. Bizler özellikle bu Fulya semtinde gerekli olan alo ilaç kurye servisi sağlıyoruz. bu semt içinde özel İlaç kurye servisimiz ücretli servistir. Rüzgarda bize soğuk gelmesin, yağmurlarda çok fazla ıslanmayalım diye. Fakat yine de zor olsa da yanınızdayız.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE