Fulya Motorlu Kurye

Fulya Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Fulya motorlu kurye

Fulya motorlu kurye hizmeti nedir, nasıl çalışır, ne iş yapar ? görevi nedir ve güvenli midir? İstanbul içinde servis yapan sıfır yeni başlayan yepyeni bir hizmettir. Bu servislerin zamanla artacağına inanıyorum.

Fulya moto kurye hizmeti çok ideal ve ilkeli bir çalışma sistemi sunmaktadır. Ayrıca arabalı paketleri de taşıyoruz. Bir de tüm acil ihtiyaç duyduğunuz paket ve gönderileri ihtiyacınız olan her şeyi getiriyoruz.

Fulya motorlu kurye

Fulya moto kurye ile böylece getir ve götür servisi de sunmaktadır. Başımızdan bu işimizde yaşadığımız bir çok olaylar geçti. Bir gün bir müşterime bir paket veya da evrak için gitmiştim.

Fulya acil kurye ben zannediyordum ki evrak yada paket olarak bir şey alacağım.Adrese gittim. Kadın beni bekletti. Evet beni bayağı bekletti. Bir şeyler yapıyordu, sonra beş on dakika sonra oldu.

Fulya ilaç kurye servisi

Fulya kurye olarak küçük bir poşete ağzı açık olarak bir baktım sıcak sıcak kurabiyeler vardı. Bu kurabiyeleri yakının çalıştığı bir adrese hemen acil olarak getirmemi söylemişti. 

Fulya acil ilaç kurye acaba içinden biraz alıp yesem ne olur diye düşündüm. Şaşırmıştım. Kurabiye parasının neredeyse üç katı fiyatına bir yere yolluyordu. Yapacak bir şey yoktu.

Fulya motorlu kurye

Fulya moto kurye bende içimden de dedim acaba birazını alsam Recep ivedik gibi yesem mi diye. Sonra boş ver dedim o filmde oluyor, sonra naneyi yerim demiştim. Fakat ben bunu yapmadım.

Fulya hızlı kurye hani filmde taşıdığı pizzayı dayanamayıp yiyen bir bizim işi yapan motorcudan bahsediyordu. İşte oradaki promosyan pizzayı yiyen adam gibi olabilir diye düşündüm. Ama yapmadım.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE