Gayrettepe Moto Kurye

Gayrettepe Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Gayrettepe moto kurye sistemi

Gayrettepe moto kurye eğer bu yazıyı okuyup bizi arayana önemli indirim var kaçırmayın derim. Bu yazıyı okuyup bizi arayanlara yüzde elli indirim sağlayacağız söz veriyoruz. Gayrettepe acil kurye ile her şey yolunda olacak İnşallah.

 

Gayrettepe moto kurye servisi

Gayrettepe motorlu kurye size fiyatı yüksek göstermeden yüzde elli indirim sağlıyoruz. Yani 100 liralık olan bir ücreti sadece 50 liraya getireceğiz. Lütfen gece yarısı üç kuruşa ilaç parasına ilaç getirilmez.

 

Gayrettepe acil moto kurye hizmeti

Esentepe motorlu kurye servisi hemen geliyor. Ama bazen yani arkadaşlar birde sormayın getirme ücreti var mı diye? Gerçekten tuhaf bir soru. Biraz akıllı olursanız seviniriz. Size özellikle öğrenciler dikkat edin.

 

Esentepe acil kurye hizmeti

Gayrettepe hızlı kurye ile hiç bir şey söz konusu değil. Önce iş sonra ücret alınır. Bazen arayıp ilaç soruyorlar ücretli deyince saçmalık deyip kapatıyorlar. Bizim bu bölgelerde hizmet verdiğimiz diğer semtler ise böyle sıralayabiliriz.

 

Zincirlikuyu motorlu kurye fiyatı

Zincirlikuyu hızlı kurye ile gerçek hizmet, dürüst, kalite ve güvenli olarak çalışma hayatını sürdürüyoruz. Sizin adınıza verdiğiniz siparişleri gündüz normal çalışan eczanelerden alıp size yardımcı olacağız.

 

Gayrettepe acil ilaç kurye servisi

Gayrettepe alo ilaç kurye servisi ile gece ise nöbetçi eczanelerden temin edip sizlere kapınıza adresinize kadar getiriyoruz. Yaptığımız bu hizmet karşılığında sizden servis ücreti ve normal ilaçların fiyatlarını alıyoruz.

 

Gayrettepe moto kurye fiyatları

Gayrettepe kurye olarak Beşiktaş, Şişli ve Maslak arasında çalışıyoruz. Burası büyük bir alana sahiptir. Sonra büyük dere caddesi kısmında bu bölgesinde büyük iş imkanları vardır. Ayrıca bundan başka büyük binalar, bankalar, iş merkezleri vardır.

 

Gayrettepe acil uçak kargo kurye

Gayrettepe acil uçak kargo kurye hizmeti ile her gün bütün illere kargo yollayın. Yolladığınız tüm kargoları aynı gün içinde teslim edelim. Yani İstanbul içinden diğer şehirlere yollayacağınız tüm eşya ve paketi aynı gün yerine teslim edilir.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE