Gazeteciler ve Basın Günü Bayramı Kutlu Olsun

Moto Kurye Gazeteciler Ve Basın Günü Sitesi Kurye

Moto kurye olarak gazeteciler ve basın günü

Moto kurye olarak tüm emekçilerin ve bu sektörde çalışanların gazeteciler ve basın günü bayramı kutlu olsun. Bilindiği üzere 24 Temmuz Gazeteciler ve basın günü olarak kutlanmaktadır. Bizde moto kurye firması olarak bu günde tüm gazetecilerin ve basın çalışanlarının bu günlerini kutluyor ve tebrik ediyoruz. İşte tüm bu faktörler dahilinde gerçekleri göremeyen halk her zaman arada kalan oluyor.

Motorlu kurye

Çünkü artık günümüzde basın ve gazeteciler bir çok önemli işlere imza atıyorlar. Hatta bir çok olayları gün yüzüne çıkarıyorlar. Her an zor durumda olabiliyorlar. Zor şartlar altında çalışan bu insanlar hakkettikleri değeri bulamıyorlar. İşini iyi yapan basın çalışanlarını tebrik ediyoruz. Bizler gerek ülkemizde olsun gerekse dünya üzerinde olsun dürüst ve ilkeli tüm bu çalışanları tebrik ediyoruz.

Gazeteciler ve basın günü tebrik ederiz

Bu kişilerin ne kadar az olduğunu ve azınlık olduklarını bilsek bu kişilerin hala var olduklarına inanıyoruz. İşte gerçek olarak böyle yalansız, dürüst ve ırk, mezhep, fikir gözetmeden çalışan bu insanların gerçek çalışanlar ve gazeteci olduklarını kabul ediyor ve teşekkür ediyoruz. Dünya üzerinde basın, yayın ve gazetecilik nereye gidiyor?  Bizler bu tür basın ve gazeteciliğe karşı olduğumuzu beyan ediyoruz.

Acil kurye olarak

Özellikle Türkiye ve Dünya üzerinde bir çok gazeteci ve çalışan maalesef işlerini iyi bir şekilde yapmıyorlar. Gerçekçi ve objektif olarak çalışmıyorlar. Hep kendi inandıkları ideoloji doğrultusunda yayın yapıyorlar. Yada kanalların patronlarının inandıkları gibi yayın yapıyorlar. Hatta daha da ilerisi bağlı oldukları grup ve küresel düşüncenin fikirlerini söylüyorlar. Bu tür çalışanlar çok revaçta maalesef.

Moto kurye ile gazeteciler ve basın günü tebriği

Zaten basın ve gazeteciler böyle olmasa orada barınamazlar. Evet her güçlü devlet veya zengin gruplar zaten kendi düşüncelerini yaymak için medyayı bir silah gibi kullanıyor. Olamayan haberleri oldu gibi olanları olmadı gibi gösteriyorlar. Kendi düşünceleri doğrultusunda yayın yada haber yapıyorlar. Bunu her kes bilir. Küresel piyasadan başlayarak ülkelere yayılmışlardır.

Kendi çıkarları için her şeyi yaparlar. İşte bu durumdan bahsediyoruz. Ne olursa olsun her yalan mutlaka ortaya çıkacaktır. Gazeteciler ve basın günü Ülkemizde ise bir çok alanda devlete yakın yayın organları ve basın vardır. Yakın olmayanlar da zaten karşı görüşü temsil ediyor. Bir taraf devleti savunucu yayın yaparken diğer tarafta aksine yayınlar yapıyor. Gerçek çalışanlara da buradan selam ediyoruz.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: