Göktürk Acil Motorlu Kurye Fiyatı - 0555 278 2330

Göktürk Moto Kurye Hizmeti

Göktürk moto kurye çalışmalarına çok daha hız verdi. Göktürk kurye ile bundan sonra daha çabuk ve daha hızlı kurye ile çalışacağız. Burası daha ilerleyen yıllarda Türkiye’nin her tarafından, dört bir yanından göç almıştır. Fakat daha çok zengin ve üst tabaka burada oturuyor.

Daha hızlı artık. Yaklaşık yirmi yıldan beridir ondan fazla motosikletim olmuştur. Belkide daha fazla olmuş olabilir. O zamanlar Motosikleti bir aylık paranla alabiliyordun. Ve bu kadarda vergisi yoktu. Fakat bu zamanda belimiz daha ağır bükülmekte.

 

Göktürk moto kurye hizmeti

Biz maalesef benzinde bu kadar pahallı değildi. Sonradan zorlaştırdılar. Ötv koydular, özel vergiler koydular, araba gibi senede iki tane vergi koydular, köprü parasını diğer araç ve arabalarla aynı yaptılar.

Biz hala bu mesleği bitiremediler. Bence Bu şehirde böyle trafik oldukça bu işler bitmez. Allah’ın izniyle devam eder. İstanbul içinde açılan firması ile birlikte eve servis dönemi başlasa da bu işi bitiriyoruz.

 

Kemerburgaz motorlu kurye servisi

Firma olarak yıllardan beri yapmaktayız. Müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara gece gündüz hizmet verip, onları zor duruma düşürmeden çalıştık. Fakat insanların bize olan davranışları gerçekten bizi hep üzmüştür.

Göktürk kurye yüksek avantaj ve rahatlık ve seri hız oluşturmaktadır. Bu konuda tüm sahadaki görevli üyemiz ihtiyaç duyduğu anda ona yardımcı olacak ve olmaz ise harita sağlayacak olan ofis çalışanları vardır. Her taraftan koordineli çalışırız.

 

Göktürk moto kurye sistem çalışması

Göktürk kurye çok  ince çalışır. Böylece işler uygun olarak yürür. Burada bulunan ofisimiz her türlü teknolojik ve modern çalışıyoruz. Bu süreç içerisinde ekip üyemiz daha kısa sürede teslimatını yapmak için varız. Bu açıdan acil ve express sistemlerimiz mevcuttur.

Göktürk kurye olarak ile beraber daha sonra Kemerburgaz bölgesine de hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Amacımız burada sizlere daha trafiksiz olan yolları hesaplayarak kestirme yollar kullanır. Bu iki alan içindede bizi yollarda görebilirsiniz.

 

Göktürk moto kurye fiyatları hakkında

Göktürk kurye fiyatlarımız diğer firmalara nazaran daha uygun olarak gözüküyor. Fakat bu bölge İstanbul içine biraz uzak olduğu için diğer firmalarda olduğu gibi bizim firmamızda da biraz yüksek gelebilir size. Fakat emin olun fazla değildir.

Göktürk kurye hizmetleri olarak yıllardır burada servis sağlamanın sevinci ile çalışıyoruz. Binlerce paket teslimatı ve yüzlerce müşteri sayısına ulaştık. Çünkü buradaki en etkin faktör şudur ki bizim ile çalışan firmalar bize güvendiği için tavsiye ediyor.

 

Göktürk motorlu kurye çalışma amacımız

Göktürk motorlu kurye servisi olarak her açıdan insanların ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile buradayız. Yani ilk hedefimiz ilk önceliğimiz insandır. Çünkü günümüzde insana verilen değer çok azalmış olduğunu üzülerek ifade ediyoruz. 

Göktürk kurye çalışanları olarak özellikle motorlu kurye çalışanlarına karşı verilen değer seviye olarak çok aşağıda kalmıştır. İşte bundan dolayı kendine bir saygısı olmayan başkasına hiç olmaz anlayışı ile insanlara saygı ile hizmet veriyoruz.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE