Güneşli Kurye

Güneşli Kurye

Bağcılar Güneşli kurye hizmeti ile özellikle bu bölge içinde tekstil firmalarına yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarda firmamız bir çok konuda yapılan işlerde öncü bir rol üstlenmektedir. Bu açıdan amacımız her alanda faaliyetleri sürdürmektir.

Güneşli kuryesi bir çok dalda ilk servisleri biz hayata geçirmiş bulunuyoruz. Birde çok önemli ve işleriniz ile  ilgili diğer aradıkları ürünleri gene uygun bir şekilde temin ettik ve tüm işleri adreslerine kadar getirdik. Böylece başarımız atarak devam etmeye başladı.

 

Güneşli motorlu kurye

Güneşli kurye çalışmalarımız hakkında bizden sağlıklı daha iyi bilgi almak için bizimle mutlaka iletişime geçmelisin. Bizler olmadan yüzde doksan dokuz tüm piyasadaki firmaların işleri çok yavaş işleyecek ve hatta bozulmaya yüz tutacaktır.

Güneşli motorlu kuryesi ile daha sağlam ve dürüst çalışan bir firmadır. Genel olarak konut ve ikamet alanı olarak oturulan bir ilçedir. Bu semtimiz  Bağcılar ilçesine bağlıdır. İstanbul da orman alanı olmamasıyla tanınmıştır. Yani ormanlık alan yoktur.

 

Bağcılar motorlu kurye 

Güneşli kuryesi dimdik ayaktadır. Çünkü İstanbul bölgesindeki en büyük kalabalık aslında Bağcılar ilçesi sınırları içerisindedir. İstanbul içinde olmak üzere özel olarak adresinizden alıp adresinize acil kuryesi hizmeti veriyoruz. 

Güneşli arabalı kuryesi bu bölgede bulunan en büyük cadde bölge ve Koçman caddesidir. Çevre yolu basın expres yolunun başından başlayarak yukarıda meydanına kadar uzanmaktadır. Hayatı ölümüne yaşamak değil, doğru yaşamak gerekmektedir.

Güneşli moto kurye

Bağcılar kurye olarak burada bulunan bir çok semt bulunuyor. Güneşli bölgesi İstanbul Bağcılar ilçesi içinde kalan bir büyük alandan oluşuyor. Mahmutbey ile Yenibosna arasında kalan büyük bir alandır.

Güneşli uçak kargo kurye ile Yeşilköy hava alanının buradan Arnavutköy bölgesine taşınmasından sonra artık oraya gidiyoruz. Bizimle her türlü şehir dışı kurye paketi rahatlıkla il dışına yollayabilirsiniz. 

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: