Merter Motorlu Kurye

Merter Motorlu Kurye

Merter Motorlu Kurye her firmaya her keseye uygun sistemi vardır

Ancak gende sanayi, oto sanayi yerleri de yok. Evet hemen çevre yolu üzerinde. Yapılandırılmış evler ve binalar yirmi yıldan sonra artık çok eski ve güvensiz olarak görülmektedir. Fakat o zamandaki kıt imkana rağmen sağlamlaştı. Günümüzde ise hala zaman meydan okuyan yapı ayakta durmaktadır. Baktığımız zaman açıkken aşağıya inerken sağ şeritte motorların küçük bir geçebileceği bir alan var. Merter motorlu kurye kimseyi üzmeden ve sıkmadan çalışıyor. Erinenin çocuğu olmaz diye bir ata sözü vardı. Bizde erinemen çalışıyoruz.

Burası Tem Yoluna Biraz Ters Olsa da Çevre Yoluna Yakın Konumda

Değerli arkadaşlar buralardan geçerken biraz daha önce ve tarihi tefekkür edebileceğiniz geçmişe önem vermiş olursunuz. Ne olursa olsun geçmişi olmadan örnek almayanlar asla asla geleceğe taşıyamazlar. Bu varsayılan bir insan aynı yerden iki defa ısırılmaz. Yapılandırılmış hatalara onlardan ders alıp ileride daha sağlam bir masada sergilemek bizim için erdem olacak. Torunlarımıza daha güzel bir örnek olalım. Aslında bakarken zamanın gelişimini planlıyor. Bizler dedelerimizden örnek ve ders alarak önümüze bakıyoruz.

Merter Kurye çalışması ile bu semti son yılların en gözde yeri haline geldi

Yüksek oranda burası ikamet edinilen yani yaşanılan yer olarak bilinir. Kısaca burada daha çok oturan, yaşayan insanlar mevcut. Zaten belediye olarak ta eski büyük firmalara iş yapma imkanı veriliyor buralara hala eski yapılarda yaşanıyor. Ancak inşaat sektörünün gözde mekanları arasına girebilir. Genel yapıştığı yerde işleniyor çok ama iş sahası olarak biraz kıtlık. Buradaki Merter moto kurye servisi özeldir. Bizler de burada yaşamamıza hala artık bunalım içeride yaşatayız. Herkese saygılı çalışıyoruz.

Merter Motorlu Kurye ile bu bölge artık trafik olarak sıkışık olmayacak

Bir çok ilçe içinde en geride kalan birinci yani sondan birinci. Burada yapmamız gerekiyor tek şey belediye ile ilgili bir çok çalışmaların değişmesidir. Bu yerel seçilebilir bunun bize imkanını veriyor. Güngören, Tozkoparan, Bahçelievler taraflarında 7/24 Merter Acil Kurye servisi sürüyor. Bizler istediğiniz zaman yollayacağınız eşya ve paketlerinizi istediğiniz zaman ve süre içinde yerlerine motosikletler ile yolluyoruz. Yolumuz kapalı olsa da bizim elemanlarımız kapalı yolları dahi açarak gidiyor. 

Merter Kurye Güngören İlçesinde özellikle Merter tarafında hizmet veriyoruz

Merter Kurye özellikle tekstil firmalarına hizmet veriyoruz. Ben şahsım olarak önceleri şunu söyleyeyim ki bu Güngören  ilçesine her gittiğim zaman sinir oluyordum. Çünkü mahalleleri çok karışık ve  çok ters yerlerdedir. Hele E-5 üzerinden sahil tarafına inmek ölümdür. Bir de sokak isimler rakamla yaptıkları için fena karışıktır. Birde tam ortadan tramvay geçmekte olup buralarda trafik çok yoğun seyretmektedir.Sınır olarak diğer ilçelerden biraz daha karışıktır. Fakat burasının girişi diğer taraftan Bakırköy tarafındandır. 

Güngören sahile yakın yerinde Veli Efendi at yarışı stadı bulunmaktadır

Fakat maalesef biraz kötü kokmaktadır. Burada tabi doğal olarak at yarışları yapılmaktadır.İşte aşağı kesimde gelişme vardır. Fakat burada Zeytinburnu sahil tarafına plazalar yapılmıştır. Hatta değerli devlet büyüklerimiz bu yapıların İstanbul ‘un silüetini bozduğu ile ilgili tartışmalar yaşanmıştır.  Bu bölgeye gitmek çok kolay olmakla beraber, sahil kesimine mi yoksa E-5 tarafına mı gitmek istiyorsanız lütfen ona göre gidiniz. Sahil kısmına yakın bir yere gitmek isterseniz sahilden Merter üzerinden gidebilirsiniz. 

Merter Kurye Güngören’den çevre ilçelere Kurye servisi hizmetimiz devam ediyor

Merter içinden çıkacak gönderileri başka ilçelere ve hatta illere bile getiriyoruz. Son yıllarda büyük değişim gösteren İstanbul için geri kalmışlığın nedenleri ne olabilir ? Güngören Sanayi Mahallesi’de bu ilçededir. Fakat asında burası Kağıthane ilçesinde bulunan Sanayi Mahallesi Kuryeden farklıdır. Caddesi üzerinde olduğu için, yani buradan başladığından dolayı Köy içi  tarafına biraz daha yakındır. Daha önceden bilinen adıyla Sanayi olarak geçen yer zaten caddenin diğer tarafı olarak biliniyor. Veya Sirkeci istikametinden Yenikapı dan beri buraya gidebilirsiniz. 

Merter Kurye ancak bildiğiniz üzere caddenin karşı tarafı Esenler ilçesine bağlıdır

Birde bu tarafı ise Bayrampaşa ilçesine bağlıdır. İşte biraz karışık olsa da burası böyle. Özellikle trafik olarak yoğun bir fazla mesai harcadığımız bir yer. Hatta  çevre yolu bulvarı üzerinde oluşan trafik bizleri artık çileden çıkarma başı ile bu noktasına getirmiştir. Bu alandan tabi ki bizler geçmek isteriz. Topkapı Güngören bağlantı yolu akşamları yoğun oluyor. Veya üst taraftan Merter, Topkapı, Ambarlar, Demirciler sitesi üzerinden de buralara gidebilirsiniz. İşte bu aralarda bizde hızlı ve çok uygun olarak çalışıyoruz. Merter Kurye devam ediuyor.

Merter Kurye İle Güngören İle Merter Semtinde Çok Önnemli Başarıyı Yakaladık

Merter kuryeden her firmaya çok daha özel hizmet sunuyoruz. Özellikle b u bölgede bulunan firmalara karşı  Merter acil kurye ile ihtiyaç servisi vardır. Evlere hizmeti devam ediyor. Gece özel ilaç ve hizmet servisi sürüyor.  Bunun nedeni Kendilerini üstün ve yönetici grup görmeleridir. Şimdilerde de var insanlara hükmetmeye çalışan kendilerini bir şeyler sanan insan grupları, bunların sonu da aynı olacaktır Allah izni ile İnşallah.Merter, Tozkoparan ve Güngören  Merter motorlu servis bölgeleri ful time olarak çalışmaktadır.

Merter Motorlu Kurye yakaladığı şansları çok iyi kullanarak potansiyelini yükseltiyor

Müşteriler bizi aradıkları zaman bizler onlara çok daha iyi servis sağlayınca bizi daha bırakmıyorlar. Merter bölgesindeki çalışmalarımız genelde, Keresteciler sitesi ve Merter Fatih Caddesi ve Savaş Caddesi üzerinde gerçekleşmektedir. Bu yüksek binalar ve plazalar bize eski medeniyetleri hatırlatıyor. Hani biz güçlüyüz, biz ölmeyiz hesabından düşüncelerle yaşamaya devam eden kibir ve gururla yaşayan, bizden daha güçlüsü yok diye düşünen bu aciz insanlar Allah bir ol demesiyle tarihin sayfalarında yerini alarak helak olmuşlardır.

Merter Motorlu Kurye size verdiği bazı indirimli hizmetlrden yararlanmak için takip edin

Merter hızlı kurye sistemi ayağınızın altındaki tozu bile alıyor siz farkında bile olmadan. Yani iyice yoğrulduk ve piştik, yani bu işte olduk. Artık neyin ne olacağını nasıl davranılacağını, motosiklet sürmesini, çalışmayı hepsini tecrübelerimizle öğrendik. İster bizimle çalışın ister çalışmayın. Fakat şunu da iyi bilin ki tecrübenin harman olduğu bir firma ile yeni genç bir firma arasında fiyat farkından dolayı tercih yapmayın. Onlar daha ucuz onlara gitmeyin. Ama yinede siz bilirsiniz. Hayırlısı ne ise o olsun. Hayırlı işler diliyorum.

Güngören Kurye

Güngören Motorlu Kurye

Güngören Motorlu Kurye farklı bir anlayış ile hizmet veriyor

Güngören Motorlu Kurye çabuk çalışır. Sunduğumuz servislerin başlarında gelen bu bölge belediye olarak Marmara denizi sahil tarafında kalan yerlerden biridir. Bakırköy ile beraber Eminönü, Fatih ilçeleri de dahil denize sınırı olan yerlerden biridir. Fakat burası toprak olarak geniş alana sahip olduğu için denize sınır olan yeri Kenedi Caddesidir. Bir güzel hizmet almak istiyorsanız bizimle çalışmayı lütfen tekrardan düşünmenizi isteriz. Bölge belkide İstanbul içinde çalıştığım yerleri içinde en karışık ve en saçma alana sahip bölgedir.

Güngören Hızlı Kurye Her zaman yanınızda olacak

Burada da belediyelerin çarpık kentleşme anlayışı nedeni ile ne sokaklar belli ne de yolları belli hale gelmiş saçma olmuştur. Zaten sokak isimleri de bir o kadar saçma sapan olup bir sokağı bulmak o kadar zorlaşmış ki ne navigasyonda geçiyor ne de harita da. Zaten sokak isimleri sayı ile olduğu için birde sayıların kesirli olması işi daha da zorlaştırmıştır. Bizim görüşümüz hala değişmeyen bu yönetim şekli ve mahalle aralarına yapılan yüksek binalar yaşamı kaos haline getirmiştir. Yani burası demem o ki bir gönderi getirdiğimiz de en sevmediğimiz bölgelerdendir.

Güngören Motorlu Kurye olarak Tozkoparan semtinde de çalışıyoruz.

Kalabalık ve karmaşık sokakları ile bu ilçemiz adeta insanı çileden çıkarsa da biz başardık. Saydığımız onca şeylerden sonra evet gene burada çalışmayı ve insanlara hizmet vermeyi çok şükür başardık. Mahalle sınırları ve sokak sınırları belli olmayan bölgenin sahil tarafında yapılan binalar ve çalışmalar gene insanı çileden çıkarsa da bizler bunu başaracak güçte bir firma olarak oralara da hizmetimizi götürüyoruz.  Verdiğimiz işlerin çoğunu acil ve hızlı olarak sunuyoruz.

Tozkoparan Motorlu Kurye ile çalışmaya hazır olun

Bölgenin sahil tarafında önceden dericilerle dolu firmalar bulunmakta idi. Fakat son yıllardaki ekonomik kiriz nedeni ile buralarda bulunan küçük dükkanlar kapanmış ve her şeyde ve her olay da olduğu gibi bu düzende zengin olan, arkası sağlam olan ve parası olan ayakta kalmıştır. Yani bir çok deri atölyesi kapanmış ve büyük firmalar bu bölgede işlerini yürütmeye daha da pay alarak devam etmişlerdir. İşte vahşi doğanın kanunu şehir hayatında uygulanmaya başlamışlar. Güngören İlçesinde Merter Kurye ile çok kaliteli ve çok güvenli bir hizmet veriyoruz

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE