Moto Kurye Hakkımızda | 0555 278 23 30

HAKKIMIZDA, FİRMAMIZ HAKKINDAKİ GENEL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda Moto Kurye olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Bu sistem başladı başlayalı siz değerli firmalara hem bireysel hem de firmalara kurumsal olarak hizmet veren ender şirketlerden bilinmektedir. Çünkü bu yaptığımız iş özellikle resmi devlet kurumlarının ve özel sektörde şirketlerine hizmet vermektedir. Bunlar ile olan şirketlerin bağlantılı bir çok büyük işler için çok yararına olmaktadır.

Moto Kurye Her şey kendiliğinden asla yoluna girmez çaba lazım

Moto Kurye özellikle onların çok kısıtlı zaman diliminde istedikleri şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaktadır. Yada ürünleri müşteriye daha hızlı nasıl bir yöntem ile sağlam gönderebilmek için bu özellikle biz tercih ediliyoruz. Bu bağlamda biz İstanbul tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Ekibimiz en son yeni olan ve seçkin moto kurye sürücülerinden olması bunu teyit eder. Bu bakımdan başarımız daha fazla katlanmaktadır. Dünyada taşımacılık konusu, her yapılan iş faaliyetlerinde neredeyse gerekli olur.

Moto Kurye Hakkımızda Sektördeki Yerimiz Ve Kuruluş Sürecimizin Aşaması

Moto Kurye bu firmanın kurucuları yaklaşık 1995 den itibaren bu piyasa içinde çeşitli kurye firmaları içinde çalışmış ve bu işin püf noktalarını öğrenmiş, tecrübe kazanmış ilk elemanlardan olan özel kişiler arasındadır. Daha sonra sektörün büyüme göstermesi ile kendi firmalarını kurmuşlar ve bu isim adı altında hizmetlerine devam etmeye başlamışlardır. Bu zaman zarfı içerisinde büyük başarılara imza atmışlar ve büyümüşlerdir. Bu yolda önce Allah’ın yardımı sonrada düzenli çalışma gelir. Bizler aynı zamanda da iyi bir iş gücü gerektiren alanlardan biridir.

Moto Kurye Motosiklet eleman sayımız ve filomuz hakkında

Moto Kurye şuanda yaklaşık olarak 25 adet kendine ait motosiklet filosuna sahip bir kurum haline gelmiştir. Bu motosikletlerin kimisi İstanbul içi için olan motorlar kimisi ise özel ve hızlı işlerde ve şehirler arası kullanılacak büyük ve hızlı olan kaliteli ve pahallı motorlardır. Yaklaşık 20 tane kendine güvenen, tecrübeli, kaliteli ve güvenilir sahada çalışan elemanımız ile beraber şirket içi personelimiz dahil olmak üzere 30 civarı elemanımız ile yolumuza kaldığımız yerden devam eden bir çalışan firmayız. Bu yüzden bizimle çalışmamak için hiç bir nedeniniz yok. 

Moto Kurye Yaptığımız işin Hakkımızda kalitesi ve uyumu

Moto Kurye yaptığımız tüm işleri kendi işimiz gibi görüp özen ve itina ile yapan bir anlayışa sahip bir kurumuz. Verdiğimiz sözü asla unutmadan her işimizde en dikkat ettiğimiz olgu olarak yapıyoruz. Fiyatlarımız ekonomik olarak zamana göre uygunluk göstermektedir. Bu yeni ilçesinde tam zamanında ve ciddi olarak hızlı ve güvenli bir teslimat sunuluyor.  Bu yüzden sizlerde hemen bu reel deneyimi yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanarak bizimle birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. Zamanında yerine getirmek ve onlarla daha çok ilgilenebilmek için firmamıza yeni kuryeler alıyoruz.

Moto Kurye Yaptığımız Çalışmalar İçinde Bulunan Tüm Hizmetler ve Politikalarımız

Moto Kurye bu işin temelinden itibaren piyasanın içinde var olan ve verdiği mücadele ile ayakta durmaya çalışan bu firma yaklaşık 25 yıla yakın zaman içinde ayakta kalmayı başaran bir kaç firma dan biridir. Piyasa zamanla gelişmiş ve bu sektör içindeki pasta oldukça büyümüştür. Bir çok büyük holding ve şirketler bu işe el atmışlar ve kendi firmalarını kurmuşlar. Dolaysıyla bir çok holding firmaları müşteri portföyünden kayıp gitmiş olsa da dimdik olarak çalışıyoruz. İşte bu bizim en belirgin özelliğimizdir. Müşterilerimizin tek yapması gereken telefonla kurumumuza ulaşmaktır.

Moto Kurye Yürüdüğümüz yolda başarı ile yürümeye devam ediyoruz.

Moto Kurye bilindiği üzere bu bizim piyasada bir çok alan oluşmuş ve bu alanlar içinde hizmet alanı da gelişmiştir. Şu anda hizmet verdiğimiz alan motorlu çalışan alanı olarak ilk önem verdiğimiz alandır. İlk olarak özellikle İstanbul içi dahil olmak üzere İstanbul ilçeleri ve semtleri arasındaki acil kurye işlerini yerine getiriyoruz. Özel olarak İstanbul içinden başka şehirlere acil bir eşya gitmesi gerektiğinde ise özel eleman ve büyük motosiklet kategorisinde bulunan hizmetimiz sürüyor. Akıcı ve sürekli olan hizmet her zaman ön plandadır.

Moto Kurye Şehirler arası kurye taşıma hizmetimiz ile servis sağlamaktayız

Moto Kurye bu alan içinde bulunan sistemimizden biri ise motosikletin taşıyamayacağı malzemeleri için ise özel araçlarımızla arabalı hizmeti de sağlıyoruz. Motosiklet ile yapılan ulaşım bu sorunları ortadan kaldırmakta ve ulaşılmak istenilen yere zamanında gidilmesini sağlamaktadır. Trafik tıkalı olsa bile diğer araçların arasında geçerek yoluna devam edebilmesi ve park sorunu olmaması gibi avantajlar motosikleti taşıma ve kargo işlemlerinde öne çıkartmaktadır. Bu açıdan bizim avantajlarımız saymak ile bitmez.  Sonrasında ekip üyelerimizden yakında bulunanı size yönlendiriyoruz

Moto Kurye Hakkımızda Başka Hizmet Sunduğumuz Diğer Alanlarımız da Mevcuttur 

Moto Kurye bazı firmalar bankalarla anlaşarak insanların kredi kartları ve banka kartlarını dağıtmak için bir hizmet geliştirmiş ve bu dala girmişlerse de biz bu dala girmedik ve bu hizmeti vermiyoruz. Fakat bu durumdan başka İstanbul içinden başka şehirlere gitmesi gereken çok acil işleriniz için uçak kargo hizmeti geliştirdik. Hava yolları ile anlaşarak kargonuzu uçak ile o şehre yollayarak aynı gün içinde teslim ediyoruz. Aynı gün içinde başka bir şehre her hangi bir eşya ulaştırmak isteyenler mutlaka bize ulaşsınlar. 

Moto Kurye Hakkımızda Uçaklı kargo servisimiz ile adresinizden teslim alıyoruz

Moto Kurye bırakın da biz motorcuların önünü açın. Acil işlerde bize danışın. Fakat işlerine gelince hemen yarım saatte trafiği açabiliyorlar. Çünkü trafik memurları piyasada yok. İşi gücü orada burada durarak falanı filanı korumak. Koyun her kavşağa bir memur bakın trafik açılıyor mu.? Bide bize karışmayın. Yapamıyorsanız bize bırakın biz yaparız. Yeter ki bizimle uğraşmayın. Yeter ama neden halk ile uğraşıyorsunuz. Evet istedikleri vakit bu trafiği açabiliyorlar. Ama açmıyorlar neden? Çünkü böyle olması işlerine geliyor.

Moto Kurye Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri öğretiyoruz

Moto Kurye yani bir günlük yolu iki üç saat içinde uçak ile düşürüyoruz ve paketinizi ayağınıza kadar getirip teslim ediyoruz. Ayrıca yine sadece İstanbul içi olan ve zor durumda kalan insanlarımız için ilaç kurye hizmetini geliştirerek istedikleri ilacı onların yerine temin edip belirli bir ücret karşılığında adreslerine teslim ediyoruz. Kendi bünyemizde barındırdığımız moto kurye elemanları yetiştiriyoruz. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz. Güzel bir yetiştirme aşamasından sonra tecrübe kazanıyorlar.  Bizimle çalışan hep kazanır.

Moto Kurye tüm ekip üyelerimiz ile birlikte el ele veriyoruz

Moto Kurye bütün bu aşamalardan sonra tüm çalışanlarımız ile patron işçi muhabbeti değil arkadaşlık ön plana çıkıyor. Tüm elemanlarımız ile bir arkadaş gibi oluyoruz. Fakat hiç bir zaman laubalilik yapmıyoruz. Çünkü her kes kazandığı ekmek yediği yerde iş verenleri ile ne olursa olsun saygılı ve düzgün konuşmalı ve davranmalıdır. Birde çalışanlarımızın dertlerini, isteklerini aile yapısını aile ferdi gibi iyi tanıyoruz. Onlarla ilgileniyor ve dertlerti ve sıkıntıları ile yakından takip ediyoruz. Bu bizim mentalitemizdir. Ve kendisi paketinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırıyor.

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Moto Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası

 

Moto Kurye Hakkımızda | 0555 278 23 30

Moto Kurye Hakkımızda | 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE