Moto Kurye Hakkımızda

HAKKIMIZDA, FİRMAMIZ HAKKINDAKİ GENEL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda olarak bu firmamız bu hizmeti bu sektör içinde uzun zamandır var olan ve var olmaya devam eden sağlam bir alt yapıya sahip güzide firmalardan bir tanesidir. Bu sistem başladı başlayalı siz değerli firmalara hem bireysel hem de firmalara kurumsal olarak hizmet veren ender şirketlerden bilinmektedir. Çünkü bu yaptığımız iş özellikle resmi devlet kurumlarının ve özel sektörde şirketlerine hizmet vermektedir. Bunlar ile olan şirketlerin bağlantılı bir çok büyük işler için çok yararına olmaktadır.

Özellikle onların çok kısıtlı zaman diliminde istedikleri şeylere ve belgelere ulaşmak zor olmaktadır. Yada ürünleri müşteriye daha hızlı nasıl bir yöntem ile sağlam gönderebilmek için bu özellikle biz tercih ediliyoruz. Bu bağlamda biz İstanbul tüm ilçesinde tüm ekibimiz olarak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için gerçekten çok çalışmaktayız. Ekibimiz en son yeni olan ve seçkin moto kurye sürücülerinden olması bunu teyit eder. 

Hakkımızda Sektördeki Yerimiz Ve Kuruluş Sürecimizin Aşaması

Bu firmanın kurucuları yaklaşık 1995 den itibaren bu piyasa içinde çeşitli kurye firmaları içinde çalışmış ve bu işin püf noktalarını öğrenmiş, tecrübe kazanmış ilk elemanlardan olan özel kişiler arasındadır. Daha sonra sektörün büyüme göstermesi ile kendi firmalarını kurmuşlar ve bu isim adı altında hizmetlerine devam etmeye başlamışlardır. Bu zaman zarfı içerisinde büyük başarılara imza atmışlar ve büyümüşlerdir.

Şuanda yaklaşık olarak 25 adet kendine ait motosiklet filosuna sahip bir kurum haline gelmiştir. Bu motosikletlerin kimisi İstanbul içi için olan motorlar kimisi ise özel ve hızlı işlerde ve şehirler arası kullanılacak büyük ve hızlı olan kaliteli ve pahallı motorlardır. Yaklaşık 20 tane kendine güvenen, tecrübeli, kaliteli ve güvenilir sahada çalışan elemanımız ile beraber şirket içi personelimiz dahil olmak üzere 30 civarı elemanımız ile yolumuza kaldığımız yerden devam eden bir çalışan firmayız.

Yaptığımız işin Hakkımızda kalitesi ve uyumu

Yaptığımız tüm işleri kendi işimiz gibi görüp özen ve itina ile yapan bir anlayışa sahip bir kurumuz. Verdiğimiz sözü asla unutmadan her işimizde en dikkat ettiğimiz olgu olarak yapıyoruz. Fiyatlarımız ekonomik olarak zamana göre uygunluk göstermektedir. Bu yeni ilçesinde tam zamanında ve ciddi olarak hızlı ve güvenli bir teslimat sunuluyor.  Bu yüzden sizlerde hemen bu reel deneyimi yaşamak için uygun fiyatlarımızdan yararlanarak bizimle birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yaptığımız Çalışmalar İçinde Bulunan Tüm Hizmetler ve Politikalarımız

Bu işin temelinden itibaren piyasanın içinde var olan ve verdiği mücadele ile ayakta durmaya çalışan bu firma yaklaşık 25 yıla yakın zaman içinde ayakta kalmayı başaran bir kaç firma dan biridir. Piyasa zamanla gelişmiş ve bu sektör içindeki pasta oldukça büyümüştür. Bir çok büyük holding ve şirketler bu işe el atmışlar ve kendi firmalarını kurmuşlar. Dolaysıyla bir çok holding firmaları müşteri portföyünden kayıp gitmiş olsa da dimdik olarak çalışıyoruz.

Yürüdüğümüz yolda başarı ile yürümeye devam ediyoruz.

Bilindiği üzere bu bizim piyasada bir çok alan oluşmuş ve bu alanlar içinde hizmet alanı da gelişmiştir. Şu anda hizmet verdiğimiz alan motorlu çalışan alanı olarak ilk önem verdiğimiz alandır. İlk olarak özellikle İstanbul içi dahil olmak üzere İstanbul ilçeleri ve semtleri arasındaki acil kurye işlerini yerine getiriyoruz. Özel olarak İstanbul içinden başka şehirlere acil bir eşya gitmesi gerektiğinde ise özel eleman ve büyük motosiklet kategorisinde bulunan hizmetimiz sürüyor.

Şehirler arası taşıma hizmetimiz ile servis sağlamaktayız.

Bu alan içinde bulunan sistemimizden biri ise motosikletin taşıyamayacağı malzemeleri için ise özel araçlarımızla arabalı hizmeti de sağlıyoruz. Motosiklet ile yapılan ulaşım bu sorunları ortadan kaldırmakta ve ulaşılmak istenilen yere zamanında gidilmesini sağlamaktadır. Trafik tıkalı olsa bile diğer araçların arasında geçerek yoluna devam edebilmesi ve park sorunu olmaması gibi avantajlar motosikleti taşıma ve kargo işlemlerinde öne çıkartmaktadır. 

Başka Hizmet Sunduğumuz Diğer Alanlarımız da Mevcuttur. 

Bazı firmalar bankalarla anlaşarak insanların kredi kartları ve banka kartlarını dağıtmak için bir hizmet geliştirmiş ve bu dala girmişlerse de biz bu dala girmedik ve bu hizmeti vermiyoruz. Fakat bu durumdan başka İstanbul içinden başka şehirlere gitmesi gereken çok acil işleriniz için uçak kargo hizmeti geliştirdik. Hava yolları ile anlaşarak kargonuzu uçak ile o şehre yollayarak aynı gün içinde teslim ediyoruz.

Hakkımızda Uçaklı kargo servisimiz ile adresinizden teslim alıyoruz

Bırakın da biz motorcuların önünü açın. Acil işlerde bize danışın. Fakat işlerine gelince hemen yarım saatte trafiği açabiliyorlar. Çünkü trafik memurları piyasada yok. İşi gücü orada burada durarak falanı filanı korumak. Koyun her kavşağa bir memur bakın trafik açılıyor mu.? Bide bize karışmayın. Yapamıyorsanız bize bırakın biz yaparız. Yeter ki bizimle uğraşmayın. Yeter ama neden halk ile uğraşıyorsunuz.

Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri öğretiyoruz.

Yani bir günlük yolu iki üç saat içinde uçak ile düşürüyoruz ve paketinizi ayağınıza kadar getirip teslim ediyoruz. Ayrıca yine sadece İstanbul içi olan ve zor durumda kalan insanlarımız için ilaç kurye hizmetini geliştirerek istedikleri ilacı onların yerine temin edip belirli bir ücret karşılığında adreslerine teslim ediyoruz. Kendi bünyemizde barındırdığımız moto kurye elemanları yetiştiriyoruz. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz . 

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE