Haznedar Moto Kurye Her Zaman Yanınızda

Haznedar Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Haznedar moto kurye ile çalışmanın faydaları nelerdir?

Haznedar moto kurye faydaları saymakla bitmiyor. En iyi yanı da çok uygun olması. Böylece artık İstanbul kocaman bir şehir bu şehir dünya sıralamasında en fazla trafiğe sahip olan olanların olduğu yerlerde.

İşte bu trafiği geçecek ve bir yerden başka yere gidebilmek için motosikletler gibi araçlara sahiptir. Dünyanın en kalabalık yerlerinde olduğu gibi burada da bu iş bize yani yani motosikletli elemanlara düşüyor.

 

Haznedar moto kurye hizmetinin en önemli faydası nedir?

Teslimat zamanıdır. Bizim için zaman çok kısadır. İnsanların yollayacakları paketleri motorlarımız ile taşıyoruz. Bizim isteğimiz eğlence türü hafta sonları düzenlediğiniz etkinliklere katılabilirsiniz.

Sağlam ve emin çalışma listesi ile yollarda. Kimse yolda kalmasın diye. Yani şehirler arası çalışan kargocuların yapılması işi biz Bahçelievler ilçesinde ve istediğiniz her yerde işimizi yapıyoruz. 

 

Bahçelievler motorlu kurye servisi ile işler daha çabuk verilir

Bahçelievler kurye servisi ile çalışmak hem yürek hemde bilek işidir. İşte böyle oluyor karanlıkların ta içinden gelen güneş gibi aydınlık bir günler gelsin istiyoruz. Neden çünkü yollarda o kadar çabuk gidiyoruz.

Bu durum bir yerden bir yere ulaşmayı zaman zaman oldukça zor hale getirebiliyor. Ama biz bu işi çözdük. Bir alternatif olarak toplu taşıma araçları kullanımı tercih edildiğinde de kalabalık yine karşımıza çıkıyor.

 

Bahçelievler Moto Kurye Kurumsal hizmeti

 

Haznedar moto kurye en hızlı şekilde çalışarak fayda sağlar

Bizi tanımanız için çevremizdeki şirketlerden çok bilgiler var. Fakat sizlere kendimizi kısaca tanıtmak istiyoruz. 2008 yılında kurulan eski bir firmayız. Tabi ki bu yıldan öncede geçmişimiz içinde çok bulunmaktadır.

Başka firmalarda olmak üzere yaklaşık 1995 yılından itibaren bu işi yapmaya başladık. Çeşitli  firmalarında çalıştıktan sonra kendi firmamızı kurduk. Bahçelievler ilçesi bizim için en fazla değer verdiğimiz yerlerdendir.

 

Çalışan bütün kurye firmaları içinde en kurumsal hizmeti veriyoruz

Çalışanları hakkımızda özellikle çalışanlar işe gidip gelirken zamanlarının büyük bir kısmını ne yazık ki trafikte geçirmek zorunda kalmaktadırlar. Bunun yanında acil teslim edilmesi gereken bir belge ya da kutu olduğu zaman,hemen geliriz.

En erken bir gün içinde teslim eden kargo firmalarına gitmek yerine kutuyu kendileri yetiştirmeye çalışıyorlar. Yoluna çok emin adımlar ile çok şükür devam ediyor. Genel olarak aldığımız gönderileri hemen alıp hemen teslim ediyoruz.

 

İlçemizde bundan böyle en sağlam ve en güvenli hizmetleri başlamıştır

İşimiz gece gündüz devam etmektedir. Bizimle ile beraber lütfen çok özel çalışmalarımızı mutlaka deneyin, asla bu yolda pişman olmayacaksınız. Bahçelievler ilçesi içinde bulunan servisimiz son sürat ve hızla devam ediyor.

Taşıma firması ile birlikte düzgün olarak bizler sizlere daha iyi kaliteli, basit, özgün, hizmet verebilmek için var. Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer Mahallesi, Camlıkahve, Çalışlar, Haznedar, Merter semtleri bulunuyor.

 

Kocasinan Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

 

Haznedar moto kurye hızlı express ve acil çalışmakta olup güvenlidir

Hizmetimiz ve acil servisimiz devamlı vardır. Böyle olduğumuz için trafik ya da kötü hava koşulları bizi hiç bir zaman teslimatlarda asla etkilememektedir. Yani Bağcılar hızlı servis olarak zamanında teslimat sağlıyoruz.

Hem de zaman ve süre olarak size çok fayda sağlayacaktır. Çünkü er geç o iş için ve tüm yalan dolanlar için sadece kendinizi kandırıyorsunuz ama bunun hiç farkında değilsiniz. Kendimizi çok sıkmadan kimseyi de üzmeden devam.

 

Haznedar moto kurye olarak çalıştığımız ve gittiğimiz yerler nerelerdir?

Burada daha çok, İzzettin Çalışlar caddesi, Talat paşa caddesi, Kocasinan, Bağcılar caddesi, Mahmutbey yolu, Adnan Kahveci bulvarı, Yıldırım Beyazıt caddesi, Sanayi caddesi, 29 Ekim caddesi, Değirmen bahçe caddesi, Yalçın Koreş caddesi tarafına gidiyoruz.

Bu ilçede bulunan mahallelerimiz ise şunlardır, Cumhuriyet mahallesi, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet , Kocasinan , Merkez , Siyavuşpaşa ve merkez mahallesi. Çevrede diğer şirketler içinde en iyi, en düzenli ve en sağlam çalışanlarına sahip bir firmayız.

 

Kocasinan moto kurye hizmeti ücretleri ne kadardır? Gayet uygundur

Kocasinan moto kurye hizmeti ücretleri gayet ekonomik, ucuz ve uygundur. Bize bu sipariş talebinde bulunan müşterilerimizin bu çalışma karşılığında firmamıza yapacağı ödemelerin belirlenmesinde iki temel husus göz önünde bulunduruluyor.

Standart tercih edildiğinde paketin boyutları ve ağırlığına bağlı olarak belirlenmiş olan normal fiyatlar geçerli olur. Normal olan dosya ve evrak boyutları dışında daha ağır ve daha boyutlu olan paket fiyatları ise desi hesabına göre hesaplanmaktadır.

 

Kocasinan moto kurye teslimat zamanları ne kadardır?

Teslimat zamanları ne kadardır? Evet teslimat zamanlarımız fazla değildir. Aynı gün içinde teslimat olan sistem vardır. 4 saat içinde normal teslimat zamanı vardır. Bu işten yararlanmak isteyen her iyi yada kötü müşterilerimiz aynı boyut ve ağırlıktaki paketleri taşıyoruz.

İstanbul Bahçelievler ilçesi içinde bulunan Kocasinan semtinde en zor işleri en basit yoldan hallederiz. İstanbul içinde çalışan kargo işletmesi olarak sunduğu hizmetlerde haftanın 7 günü 24 saat boyunca devam ediyor. Yani gece işleriniz çıkarsa bizi aramaktan çekinmeyin.

 

Bahçelievler Moto Kurye Kurumsal hizmeti

 

Verilen hizmetler ve çalışma içinde acil olarak teslimat var mı?

Tabi ki acil olarak çalışıyor. Hem de çok ama çok acil servisi de bulunmaktadır. Bazen her müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmektedir. Bu çerçevede firmamızın gün içerisinde normal mesai saatleri sırasında hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Ayrıca vardiyalı olarak çalışan bütün bu personelleri yer aldığı gibi gece servisi oluşturabilmek için de farklı bir vardiya ile çalışan personelleri bulunmaktadır. Yani diyoruz ki, özellikle geceleri nöbetçi çalışan eleman bırakıyoruz ki işlerinizi yapsın.

 

Bahçelievler Kocasinan moto kurye hizmeti ile daha çok mutlu olun

Bizim ile çalışın ve daha çok mutlu olun. İnsanlara bir takım önemli ve acil işlerinde yardımcı oluyoruz. Özellikle bahsettiğimiz konu şudur, İstanbul içinde olan her semt ve her ilçe arasından bir birleri arasında bağlantı sağlıyoruz.

Yani daha açık söylemek gerekirse her ilçeden her ilçeye gitmek üzere çalışmalarımız vardır. İstediğiniz ilçeden istediğiniz ilçeye her şeyi bizim ile yollayabilirsiniz. Ne ürün olursa olsun yeter ki resmi ve yasal olduktan sonra fark etmiyor.

 

Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi başarılı bir firmayız

Size zaman kazandırıyoruz. Fakat gene her yere gidemiyoruz. İş olarak bizler başka yerlerden ve diğer ilçe ve semtler den gelen tüm gönderileri buraya getiriyoruz. İstanbul içindeki hizmeti baktığınız zaman en uygun ve en ekonomik bizleriz.

Kesinlikle motosikletli elemanlar topluluğu olarak taşıma hizmeti veriyoruz başka bir şey düşünmeyin. Bir çok uygulama ile alakamız yoktur. Taşıma ve getirme ücretleri gün içi, mesai saatleri içerisi ve gün sonu olarak değişiklik gösteriyor.

 

Firmamızın için daha ön planda bulunan özel hizmetleri nedir?

Alıcısına sağlam bir şekilde iletilen evraklarınızın aynı gün içerisinde size bilgilendirme mesajları da ulaştırılmaktadır. Firmamız üzerinden acil  hizmetleri gibi bir hizmet talebinde bulunduysanız, tarafınızdan adres ve konum bilgilerini hemen atınız.

Daha sonra teslim alınan evrak veya farklı gönderiler araç içerisinde güvenli bir bölüme yerleştirildikten sonra personellerimiz hızlı bir ulaşım sağlamak için trafiğe giriş yapmaktadır. Risk, kaza ve trafik sıkıntısı gibi durumlar göz önünde bulunduruyoruz.

 

Kocasinan moto kurye ile yapacağınız her çalışma için indirim sağlıyoruz

Evrak kaybolmaması için tüm önlemlerin alınması ile birlikte verilen hizmetleri her zaman hızlı ve güvenli konumda yer almaktadır. Genellikle önemli evrakların acil bir şekilde kurumlara veya başka işletmelere ulaştırılması gerektiği için önemli işlere imza atıyoruz.

Hızlı bir şekilde adresine ulaştırılması gerekebilir. 7/24 telefon numaralarımız üzerinden bizlere hemen ulaşabilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Kargo ya da kurye hizmetleri tüm dünyada ulaşımın daha hızlı gerçekleştirilmesine büyük katkı sağlıyor

 

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE