Hızlı Kurye - 0555 278 23 30

Hızlı Kurye

Hızlı Kurye Umutlarımız Artık Yeşersin İstiyoruz

Hızlı Kurye ile bizlerle yepyeni umutlara. İnşallah sizinle beraber el ele vererek, elimizden geldiği kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günlerde bile dahi yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüz de hep yanınızda olacağız. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, semtlerden semtlere, mahallelerden mahallelere servis yapmaktayız. Ayrıca bu bölgelere acil ilaç servisi de yapmaktayız. Yiyecek, içecek, giyecek, ilaç, ve ihtiyaçlarınızı getirir. 

Acil Kurye Hizmetleri İçin Müşteri Önceliği Nedir?

Firmamız tarafından moto kurye hizmeti alınabilmesi noktasında öncelikle müşteri odaklı bir yaklaşım sergilenmektedir. Bu nedenle bir çok diğer müşterilerimizin talep ettiği güvenlik koşullarını,hız koşullarını ve kalite koşullarını bir araya getirmek için her noktayı gözden geçirerek sorunsuz bir hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Örneğin, araçlarımızda tüm güvenlik önlemlerini sağlayacak ekip ve ekipmanlar bulunurken,aynı zamanda da gönderileri sıkıntısız gider. Özel sipariş ile istemeye çekindiğiniz her şeyi rahatlıkla isteyebilirsiniz. 

Hızlı Kurye Nitelikli Ve Özenli Çalışan Ender Şirketlerdeniz

Moto Kurye bir şekilde adresine ulaştırılması için kurye gönderim paketleri ve araç üzerinde kurye gönderi bölümü sağlıyoruz. Araçlarımızın bakımlarını sürekli bir şekilde sağlayarak, teknik arızaların önüne geçiyor ve müşterilerimizin bize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için çağrı merkezimiz, web sitemiz ve iletişim yöntemlerini güncel şekilde tutuyoruz. İşimizi sağlam ve nitelikli hizmet verilmesini hem de firmamız hizmetlerinin beğenilir bir noktada olmasını sağlıyoruz. Fiyat için lütfen telefonlarımızdan bilgi alınız. Her zaman faydalı işler yapıyoruz.

Hızlı Kurye Hizmetleri neler yapıyor nasıl çalışıyor

Hızlı Moto Kurye paket taşıma Hizmeti veren bir firmadır. İstanbul içinde servis yapan sıfır yeni başlayan yepyeni bir hizmettir. İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlerde ihtiyacınız olan ne varsa, neye ihtiyacınız varsa her şeyi temin eder, bulur, evinize teslim eder. Gündüz veya gece saatlerinde de çalışmaktadır. ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sizlere getirir. İster acil ister normal. Bunları taşıma ücretleri gün içi, mesai saatleri içerisi ve gün sonu yani mesai saatleri dışında olmak üzere değişiklik gösterir. Gece tarifemiz gündüz tarifemizin iki katıdır. 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Moto Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası

 

Hızlı Kurye - 0555 278 23 30

Moto Kurye – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE