Hızlı Kurye Hizmeti

Hızlı Kurye - 0555 278 23 30

Hızlı kurye hizmeti başladı

Hızlı kurye hizmeti sokaklarda, etrafta dışarıda acayip insanlar türedi. Kapalı insanlar artık bir şeye doymuyorlar. Önceleri bir ay bir yerde düzenli bir şekilde çalışamayan sürekli iş değiştiren bu tipler sakın ama işçi denmeyecek kadar aşağılık insanlardır.

Hızlı kuryesi onlar umrunda olmayan tipler. Yoğun bir tempoda bizler böyle çalıştığımız zaman zaten stresli olan yapımız dahada çekilmez bir hal almaya başlar. İstanbul hızlı kurye bu trafiğinin bu hali insanı strese sokmaya henüz başladı.

 

Hızlı motorlu kurye hizmeti

Hızlı moto kuryesi işte bundan dolayıda ondan sonra gelen motorcu suçsuz oluyor. Biz bunu en baştan beri söylüyoruz. Hızlı olmak sağa sola saçma sapan motor kullanmak asla değildir. Hızlı olmak trafikte saçma sapan hareketler yapmak değildir. 

Hızlı acil kuryesi olmak her zaman dediğimiz gibi saçma sapan motor sürmek değildir. Hızlı olmak başkalarına zarar vererek çalışmak değildir. Ya da başka canlılara mesela hayvanlara nasılsa hayvan diye zarar vermek değildir.

 

Acil motorlu kurye sistemi

Hızlı motorlu kuryesi insanlara zarar vermek asla değil.  Yollardaki bitkilere, çiçeklere, ağaçlara zarar vermek değildir. Hızlı olmak asla ve asla kimseye zarar vermeden zamanında hizmet vermektir. Hızlı kuryesi olmak zamanında teslimat yapmaktır.

Hızlı moto kuryesi olarak çalışmak yani gerçek manada hızlılık nedir nasıl olur. Şöyle bir baktığınız aman kurye firmalarının çoğu kendilerinin hızlı olduklarını savunuyor. Fakat hepside yalan konuşuyor. Çalışmak dürüst olmaktır yalan konuşmamaktır.

 

Hızlı acil moto kurye hizmeti

Hızlı kuryesi servisi bir bu işi yapan elamanı çantasına onlarca paketi verirseniz ne kadar hızlı ve acil olursa olsun hepsini nasıl yetiştirecek. Ya da bir çalışanın üstüne acil olarak gitmesi gereken üç dört tane paket verseniz bunların ilk verileni hızlı olacaktır.

Hızlı moto kuryesi ya gerisi ne olacak. İki üç ve dördüncüleri asla hızlı olmayacaktır. Niye çünkü ne kadar çabuk ver seri gitse de bir evrağı verme saati bellidir. Hepsini aynı anda veremeyeceği içinde geç kalır. Gerçek manada hızlı olmak dürüst  olmaktır.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE