İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli kurye ile daha yeni ilçelerden biridir. Burası da bir kaç mahalle sağdan soldan alarak ilçe olmuştur. Bahçeşehir ve Hadımköy bir kısmının birleşmesi ile oluşmuştur. Tabi bir kaç ilçeden daha mahalle katılmıştır.

İkitelli kurye 2007 yılında ilçe statüsüne alınan işte bu yeni ilçesi Gaziosmanpaşa ilçesinden İkitelli ve Halkalı bölgelerinden toplam 16 mahallenin birleşmesi büyük bir ilçe olmuştur. Buralar bizim çalışma alanımız.

 

İkitelli kurye

İkitelli motorlu kuryesi ile burası genel yapı olarak daha fazla büyüme içine girmiş gelişmeye açık bir ilçedir. Burası bizim için için önemli bir yere sahiptir. Çünkü önemli sanayi bölgesidir.

İkitelli bölgesi aslında Küçükçekmece ilçesine bağlıdır. İstanbul’da en gözde ve çok hızlı gelişen ilçelerden bir tanesi Başakşehir ilçesi içinde İkitelli organize sanayi bölgesi bulunmaktadır. 

 

Başakşehir morlu kurye

İkitelli acil kuryesi burada İkitelli organize sanayi bölgesinde çalışmaya başlayalı çok oldu. Anlatmaya başladığımız bu bölge bundan tahminen otuz, kırk sene evvel kalıntıları bile bulunmayan boş bir alandan ibaretti.

Başakşehir İkitelli kuryesi hizmeti İstanbul Avrupa tarafında bulunan yeni bir ilçemizdir. Yeni derken 2007-2008 gibi. İşte  bu yıllarında ilçe olmuştur. Çünkü buraya o kadar büyük siteler ve bloklar yapıldı.

 

İkitelli kurye

İkitelli kurye olarak bu bölgesinde atık burası adı ile müstesna kocaman bir şehir oldu. Birde o günden sonra her gün sağa ve sola, arkasına ve önüne yeni ve uzun sitelerin etapları yapılmaya devam etti.

İkitelli uçak kargo kurye hizmeti ve burada özellikle arabalı kurye hizmetimiz ile malzemelerinizi zamanında teslim yapıyoruz. Şehir dışı kurye ve Uçak kargo teslimatı ile bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: