İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli motorlu kurye özellikle sanayi sitesi dahil bölgenin tamamına hizmet veriyor. Başakşehir ilçesine bağlıdır. Genel büyüklük olarak ise yüz ölçümü ile İstanbul’un en büyük ilk sıralardaki bir ilçesidir. Tabi arazi büyüklüğü olarak diyoruz.

İkitelli motorlu kurye dolaysıyla buralar bizim çalışma alanımız içinde büyük yer kaplar. Yani metrobüs, metro yapacağım diye mevcut yolu daraltıp şeritleri kısa tutuyorlar. Bölge içinde bulunan sanayi sitesi ilçe için ekmek kapısı durumundadır.

İkitelli motorlu kurye

İkitelli moto kurye ayrıcada emniyet şeritlerini bir çok bölgede kaldırdığı için gene trafik oluyor. Gerekli miydi onu bilemiyoruz. Ama ilçe olacak çok yer var İstanbul içinde. İlçemiz işte buradan mahallelerini aldığı bu üç ilçe ile de komşudur. 

Başakşehir kurye Başakşehir ilçesinde ulaşım diğer bir çoğu ilçeden biraz daha rahat görüyoruz. İletişim ve ulaşım onun için bazen sorun teşkil etse de gene de biraz daha rahat sayılır. Buraya bir çok yoldan ulaşım vardır. Tramvay zaten vardı.

 

Başakşehir motorlu kurye

Başakşehir kurye ile minibüs, otobüs ulaşımı da vardır. Özel araç ile ise yapılan yeni yoldan gidilir. Bizim ekiplerimiz ile bir çok yoldan bölgeye ulaşım kolay bir şekilde halledilmektedir. Bu ilçe yaklaşık olarak denizden 50 metre yüksekte kalmaktadır. 

İkitelli kurye ilçedeki ekipleri ilçenin diğer ilçeler ile olan teslimat işlerini yerine getirecektir. Ayrıca kargo şirketlerine göre çok daha hızlı bir şekilde bunu tamamlar.  Bu yüzden ilçe sakindir.  Aslına bakılırsa her ilçe ve her il için büyük oranda önemli olmaktadır. 

 

İkitelli motorlu kurye

İkitelli hızlı kurye servisini kendileri için çok benimsemiş ve bizlere gerçekten gereken önemi göstermiştir. Kim ile konuştuğunuzda onlara vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu söylerler. Burada çok hızlı bir servis.

İkitelli motorlu kurye ilçede ne zaman hizmete başladı ve hangi görevleri var. Özellikle İkitelli organize sanayi bölgesi içinde geniş çaplı çalışma sunuyoruz.  Bizim çalıştığımız piyasa içinde bu hizmetlerimiz bir çok yönden vardır.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

 • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
 • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
 • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
 • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
 • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

One Comment

  Moto Kurye

  Acil Kurye, https://www.aloacilkurye.com

  Moto Kurye, https://www.motokurye.org

  İstanbul Motorlu Kurye, https://www.motorkurye.org

  Göktürk Kurye, https://www.yolkurye.com

  İzmit Kurye, https://www.izmitkurye.net

  Alo Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: