İkitelli Organize Sanayi Kurye

İkitelli Organize Sanayi Kurye

İkitelli organize sanayi kurye ile bizler o yıllardan sonra burayı terk edilmişliğe bıraksak ta buranın önemi gerçekten büyüktür. Ayrıca bölge ulaşım için kullanılabilecek İETT otobüsleri vardır. Birde  minibüsler de tabii ki vardır.

İkitelli organize kurye Metro da buraya geldi. Ancak bunlar trafikte çok zaman kaybettikleri için en iyisi metro hatlarını kullanmaktır. Bölgede ulaşımın bu kadar kolay olması insanları tabii ki bizi kullanmaya yönlendirmektedir.

 

İkitelli organize sanayi kurye

İkitelli motorlu kurye her gün daha da gelişen ve büyüyen bir kurye firmasıyız. İnternetten alış veriş yapanlar için bölgede bu çok iyi bir seçenek olarak duruyor. Başladığımız günden itibaren yüksek potansiyeli yakaladık.

Başakşehir moto kurye hizmeti ile özellikle burada açılan Fatih Sultan hastanesi ile beraber gelişen bölgenin tüm yapı taşlarını biliyoruz. Ona göre davranıp sizlere olan hizmetlerimizi ona göre yerine getiriyoruz.

 

Başakşehir motorlu kurye

İkitelli organize kurye özel olarak sunduğumuz kişisel hizmet projesinde sizler için özel süprizler hazırladık. İkitelli bölgesi hizmeti veriyoruz. Daha sonra ve son olarak ise uçak kargo kurye ve büyük paketler taşınır. 

İkitelli organize sanayi kurye size her geçen gün daha iyi hizmet veriyor. Bunun için arabalı kurye taşıma hizmetleri sağlanmaktadır. İkitelli Organize motorlu kurye burada olmaktan sevinç duyar.

 

İkitelli organize sanayi kurye

İkitelli organize acil kurye ile hala inşaatlar devam etmektedir. Burası yeni ilçe diyoruz fakat, Osmanlı zamanında faal olarak kullanılmış bir bölgedir aslında. Osmanlı, çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için bu bölgeyi kullanmıştır.

İkitelli moto kurye hizmetimiz olarak bu bölgede biz de varız. Fakat buranın bir kısmı Küçükçekmece ilçesine bir kısmı da Başakşehir ilçesine bağlıdır. Bu bölge sanayi siteleri ile dolu bir alan içinde büyük bir iş alanına sahiptir.

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: