İstanbul Kurye Hizmeti

İstanbul Kurye Hizmeti - 0555 278 23 30

İstanbul Kurye Hizmeti

İstanbul kurye hizmeti sağlam ve kaliteli servisimiz 7/24 fiilen devam ediyor. Motorlu kurye olarak sizden isteğimiz lütfen bize bir paketiniz veya bir yere bir şey yollayacağınız zamanlarda iş olarak bize mutlaka aşağıdaki telefonlarımızdan ulaşınız. Ve detayları tam olarak bize bildirin. Sizlere her telefonlarımız mesai saatleri içerisinde açıktır.

 

İstanbul kurye hizmeti

Şehiriçi kurye mesai saatleri dışında lütfen gece  servisimizdeki nöbetçi çalışan işçi ve tüm elemanlarımızın telefonlarını arayınız. Gece telefon numaralarımız iletişim kısmından bakabilirsiniz. 0555 086 44 10 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Her zaman en öndeyiz. Buralar bizim çalışma alanı için biraz daha hareketli yerlerdir.

 

İstanbul Acil kurye fiyatları

İlaç kurye ile bu koca şehrin tüm ilçesinde tüm bölgelerine hizmet vermekte olan firmamız özellikle bu bölgede daha çok etkili olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Büyük şehir en gözde semtlerinde ve en uzak semtlerinde ve köylerinde hizmet son derece hızlı kurye olarak devam etmektedir.

 

İzmit şehirler arası kurye 

Bursa kurye özellikle Sarıyer ilçesi en fazla yoğun olduğumuz bölgedir. Çabuk kurye olarak yaptığımız hizmetler kısaca şöyle kısaca özetleyebiliriz. Bu bölgelerde işiniz olduğu zaman istediğiniz zaman bizi çağırın. En kısa zamanda kapınızda. Yani anlamazlıktan geliyorlar. Bunlar çok yanlış hareketler oluyor evet.

 

İstanbul moto kurye hizmeti

Express kurye bu yoğunluğu aşmak amacı ile özel olarak 7/24 çalışıyoruz. Eskilerden bir hikaye veya kıssada bir gün Nasrettin Hoca gibi hemen eşekten düştüğünde bir şey ister misin diye soranlara doktor değilde bana eşekten düşen bir adam getirin demesinden daha önceki durumların da böyle olduğu anlaşılmaktadır. Her türlü işinizi çar çabuk yaparız.

 

Motorlu kurye çalışması

Hızlı kurye halkın içinde halkın halini anlamayan anlayamayan bu insanlar bizim halimizi ne bilsin diye sormak geliyor aklımızdan. Bizim bu halimizi anlamaları için bu yukarıdakilerin iyice sağlam bir biçimde eşekten düşmeleri lazım. Belki de anlıyorlar fakat işlerine gelmiyor. Bu kurye şirket olarak çabuk ve seri olarak çalışır.

 

İstanbul kurye hizmeti

Şehir dışı kurye Marmara İstanbul Sarıyer bölgesi başta olmak üzere, Şişli, Sarıyer ve Kağıthane ve çevresine hizmet veriyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimiz  devamlı olmaktadır. Hangi şart ve ortamda olursa olsun gene bizler ailemizi geçindirmek zorundayız. Her ne olur sa olsun biz elimizden geleni yapıyoruz.

 

İstanbul kurye hizmeti

Şehirler arası kurye kazandığımız paranın yüzde doksanı vergiye de gitse elimizdeki nimete, cebimizdeki paraya göz de koysalar bizler her gün çalışmaya mecburuz. Aslında Marmara bölgesinin tüm şehirlerine motor ile gidiyoruz. Böyle acil bir işiniz olduğu zaman unutmayın bizi arayın. Marmara acil kurye akar yolunu bulur.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE