İstanbul İçinde Artık Her Geçen Gün Motorla Çalışmak Dahada Zorlaşıyor

İstanbul Moto Kurye, İstanbul İçinde Bir Numarayız

İstanbul Moto Kurye Elemanı Olmak Ve Çalışmak Ne Kadar Zor Bir Durumdur

İstanbul Moto Kurye Çalışanı olabilmek için öncelikle bu işin nasıl bir iş olduğunu tam anlamı ile bilmeniz gerekir. Öyleyse sizlere ilk olarak kolay gibi görünse de aslında birçok zorluğu beraberinde getiren, belli başlı gereklilikleri olan ve trafik gibi büyük bir sorunu bahane olarak kabul etmeyen bir işten söz ettiğimizi söyleyebiliriz. Koli, evrak, paket, fatura, kutu, zarf ve dahası olarak sıralanabilecek birçok gönderi vardır. İşte biz bu işi yapıyoruz

Kargo Ve Tüm Gönderilerde Tasarruf Sağlamak İçin Mutlaka Bizden Fiyat Alınız

İşte bunları hepsini motorlarla birlikte belirtilen adresten alıp diğer bir adrese başarılı bir şekilde iletmek ise bizim işimiz olarak bilinir. Fakat uygun bir Hizmet olarak kolay  tanımlayacaktır. Eğer bu işi layıkıyla yapmak isterseniz bu işin gerekliliği olan koşulları barındırıyor olmanızın yanı sıra güler yüzlü olmayı da ihmal etmemelisiniz. Sabırlı ve zamanında teslim sağlayabilmek için yeterli adres bilgisine sahip olmalısınız.

İstanbul Moto Kurye Diyor ki; Ne Kendinizi Ne De Başkalarını Tehlikeye Atmamalısınız

Zaman kısıtlı, gönderiler acil ve güvenli teslim şart çok zorlu iken İstanbul moto kurye hizmetlerini veren personellerden biri olmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Ne kendinizi ne de başkalarını trafiğe meydan okurken tehlikeye atmamanız gereken bu iş, yoğun trafikten en güvenilir ve en hızlı şekilde sıyrılabilmeyi dolayısıyla da zamanında teslim kadar güvenli teslimi de esas almaktadır. Yukarıda bu iş için belli başlı gereklilikler olduğundan söz etmiştik.

Kaç senedir halen fiyatlarımız aynı maalesef zam falan yapamıyoruz.

Peki, ya nedir o gereklilikler? İlki tabi ki de 18 yaşının üzerinde olmaktır. Sonrasında ise motoru kullanabilmeniz için A2 ehliyetini edinmiş olmanız gerekecektir. Kısaca toparlamak gerekirse İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehrin ve hep bir koşuşturma halinde olan insanların hızına yetişebilen kişiler olmalısınız.  Zira bu işte başarılı olmak istiyorsanız ilk olarak kuralları ihlal etmemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Başarılı Bir Servis Veren Bir İşletme Nasıl Olmalıdır?

En başarılı motorlu kurye hizmetleri için işini en doğru şekilde yapan ekiplere ihtiyaç vardır. İşte ben onlardan biri olmak istiyorum derseniz yukarıda belirtilen önemli iki kriter dışında motoru iyi derecede kullanabilen, fiziksel engeli olmayan ve teslimini yapacağı evrakları karıştırmamaya özen gösteren kişilerden de biri olmalısınız. Son olarak motor kullanımı esnasında koruyucu kıyafetleri giymenin ve kask kullanmanın sizin için olmazsa olmazlardan biri olduğunu unutmamalısınız.

İşte bu çalışmalarımız halen İstanbul moto kurye olarak gayret ile sürüyor.

Zamanında hizmet veriyoruz. Hızlı demek sağa sola makas atarak, insanları rahatsız ederek, trafiği tehlikeye düşürerek motosiklet kullanmak değildir. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz. Altı ay bir süre zarfında her şeyi ve elemanlarımıza tüm bilgileri öğretiyoruz. Fakat gene de eksiklerimiz ve hatalarımız olabilir. Bunları da saha içindeki çalışma ve tecrübeleri ile elemanlarımız daha iyi kavrıyorlar. Böylece iyi bir ekip üyesi oluyorlar.

Hele bizim piyasada İstanbul moto kurye olarak sahada çalışıyorsa. 

Çünkü görmeden emniyet şeridine aniden kıran bu insanlar hem bizlerin hemde burada arıza yapıp durmuş araçların korkulu rüyası haline gelmiştir.  Ama emniyet şeridinde Kamyon yada büyük araçlar durmuşsa buda onların sonu haline gelmiş olmaktadır. Bizler yaklaşık doksanlı yılların başından beri bu piyasanın içinde olan bir eleman olarak öğrendiğimiz tüm tecrübeleri sizlere sunmaya gayret ve çabası içinde var gücümüzle devam ediyoruz.

Bu zamanda gerekli kalifiye eleman yetiştirmek ve bulmak zor bir iştir. 

İşte bizler en az üç senedir aynı fiyatlar ile iş taşımaktayız. Bizler benzin iki katına çıktığı halde aynı düzende devam ediyoruz. Bizler motosiklet fiyatları iki katına çıktığı halde, yedek parçalarımız, yağımız, işçiliğimiz iki katı çıkmasına rağmen aynı fiyatlar üzerinden hizmet vermeye devam ediyoruz. İşte gerçek kampanya bizim yaptığımızdır. Hele bu makaslar trafikte özellikle motorlar için çok tehlikeli olmakla beraber emniyet şeridinde bulunan araçlar içinde çok tehlikelidir.

One Comment
  Avatar

  Moto Kurye

  Acil hızlı motorlu kurye hizmetlerimiz
  Motorlu Kurye, https://www.motorkurye.org

  moto kurye, https://www.motokuryeci.com

  Moto Kurye, https://www.motokurye.org

  motorlu kurye, https://www.alomotorlukurye.com

  hızlı kurye, https://www.istanbulhizlikurye.net

  ilaç kurye, https://www.ilackurye.org

  acil kurye, https://www.aloilackurye.com

  izmit kurye, https://www.izmitkurye.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE