İstanbul’un En Yoğun Bölgelerinde Bile Motorlu Hizmetimiz Aksamadan Sürüyor

İstanbul Motorlu Kurye

İstanbul Motorlu Kurye Teslimatlarda Kaza Anında Evraklar Ne Oluyor?

Sektör içinde bulunan tüm hizmetlerinin sağlanması için kullanılan araç yüksek hıza ulaşması gerekir. Bu iş esnasında hız  ve güvenlik ayrıntıları önemli bir şekilde elden geçirilmiş bir araç olmaktadır. İşte bunu karşılayacak tek çözüm bu piyasa da bizim sunduğumuz bu İstanbul motorlu kurye hizmetlerdir.

Ayrıca motorlu hizmetlerinin verilmesi için profesyonel bir şekilde seçilmiş personeller bu araçları kullanırken yüksek dikkat göstermekte, trafikte hızlı ve pratik bir şekilde ilerlemektedir. Fakat tüm bu güvenlik önlemlerine rağmen İstanbul özellikle Maslak, Levent, Zincirlikuyu, Beşiktaş  trafiği zorlu ve karışıktır. 

Kazalar Bizim İçin Kaçınılmaz Olsa da Genede Çok Dikkat Ediyoruz

İnsanlar çok karışık ve kötü bir bir ortam oluşturduğu için trafik kazaları gibi durumlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda çoğu zaman müşterilerimiz tarafından şirketimiz hizmetlerinde devamlılık esastır. Bu yüzden firmalar personellere teslim edilmiş evrakların durumu merak edilmektedir. Gönderilerin güvenli bir şekilde araçta muhafaza edildiğinden dolayı en yakın çalışan personeli kaza mahalline ulaşarak gönderileri teslim alacak ve hizmetin tamamlanmasını sağlayacaktır.

İstanbul Motorlu Kurye Hizmetlerinde Olağanüstü Durumlar Nelerdir?

İstanbul ilinin tüm bölgesinde genellikle işletmeler tarafından acil ve hızlı gönderiler talep edilmektedir. Bu yüzden  verdiğimiz hizmetleri sağlayabilmek adına birçok noktayı gözden geçirerek sıkıntıların önüne geçmek için önlemler alıyoruz. Örneğin, trafikte tüm araçlarının yakıt sıkıntısı, arıza sıkıntısı veya hız ceza sıkıntısı gibi sorunlar yaşamaması için resmi ve teknik olarak tüm önlemler alıyoruz.

İstanbul Trafiğinde İstanbul motorlu kurye olarak Arka Plandaki Hizmetlerimiz Var mıdır?

Firmamız üzerinden giderilen tüm hizmetleri gibi bir servis talebinde bulunduysanız gerisi artık kolaydır. Çünkü tarafınızdan teslim alınan evrak veya farklı gönderiler araç içerisinde güvenli bir bölüme yerleştirildikten sonra  personellerimiz hızlı bir ulaşım sağlamak için trafiğe giriş yapmaktadır. Bu sırada merkezimiz üzerinden araç takip sistemi kullanılması sayesinde motorlu olan sahadaki tüm araçlarımız takip edilmektedir.

Bütün Bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir.

Çünkü İstanbul motorlu çalışma sistemi  ön planda görülen hizmetler dışında arka planda da önemli takip ve disiplin hizmetleri kaliteyi arttırmak da ve sorunsuz bir sonuç ortaya çıkıyor.  Yine personellerimiz nitelikli ve tecrübeli kişiler arasından seçildiğinden dolayı bu özel servis sağlanırken, yaşanan trafik kazaları gibi istenmeyen durumlarda en hızlı şekilde olaya müdahale ederek çözüm oluşturacak bir yaklaşım sergilemektedirler.

Bir İstanbul Motorlu Kurye Olabilmek İçin Acaba Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Ve çağrı merkezimiz üzerinden sürekli bir şekilde tüm personellerimiz ile bağlantı kurulmaktadır. Böylece sağlam olduğundan dolayı işimizde ve hizmetlerinde hız kaybı yaşanmadan ulaşım oluşturulmaktadır. Son çıkan tablet ve android telefonlar yüzünden insanlık ve özellikle Türkiye başka bir mecraya doğru artık kaymaya başlamıştır. Eline telefon alan saatlerce bu telefonlarla oynayıp tüm hayatları artık telefonlar olmuş.

Teknoloji insan hayatını değiştirmiş ve olanlar yalnızlaşmış insanlarımıza olmuştur.

Bizler bu tür durumlara karşı olduğumuzu belirtmek isteriz. Yolda bile kaç defa bize denk gelmiştir. Kaç defa yolda karşıdan karşıya geçerken bizlere vuran veya trafik tabelalarına çarpan yayalar. Motor ile çalışan artık binlerce insan var. Özellikle son çıkan uygulamalar evlere sipariş seçenekleri artık tüm motorcuları birinci sıraya çıkarmıştır. Özellikle yoğun trafiğin bulunduğu yerlerde kuryelik hizmetini öncelikle gerçekleştiren kuryelerdir.

Bir İstanbul Motorlu Kuryenin mutlaka A2 seviyesinde bir sürücü belgesine sahip olmalıdır.

Bunun yanı sıra onların kullandıkları motorlar hem güvenli bir yolculuğu sağlayacak şekilde hem hızlı hem de en az maliyete sahip olmalıdır. Günümüz çağımızın en korkulu rüyası robotlaşma artık bizleri de esir etmeye başlamıştır. İnsanlar ellerinde yeni nesil telefonlarla artık hiç bir şeyleri gözleri görmez olmuş. Yolda yürürken bile ellerinde telefon kulaklarında ise kulaklık çevreden habersiz yaşamaya devam ediyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE