Devam Ediyoruz

İstanbul’un En Yoğun Bölgelerinde Bile Motorlu Hizmetimiz Aksamadan Sürüyor

İstanbul Motorlu İşte Teslimatlarda Kaza Anında Evraklar Ne Oluyor?

Sektör içinde bulunan tüm hizmetlerinin sağlanması için kullanılan araç yüksek hıza ulaşması gerekir. Bu iş esnasında hız  ve güvenlik ayrıntıları önemli bir şekilde elden geçirilmiş bir araç olmaktadır. Ayrıca motorlu hizmetlerinin verilmesi için profesyonel bir şekilde seçilmiş personeller bu araçları kullanırken yüksek dikkat göstermekte, trafikte hızlı ve pratik bir şekilde ilerlemektedir. Fakat tüm bu güvenlik önlemlerine rağmen İstanbul özellikle Maslak, Levent, Zincirlikuyu, Beşiktaş  trafiği zorlu ve karışıktır. 

Kazalar Bizim İçin Kaçınılmaz Olsa da Genede Çok Dikkat Ediyoruz

İnsanlar çok karışık ve kötü bir bir ortam oluşturduğu için trafik kazaları gibi durumlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda çoğu zaman müşterilerimiz tarafından şirketimiz hizmetlerinde devamlılık esastır. Bu yüzden firmalar personellere teslim edilmiş evrakların durumu merak edilmektedir. Gönderilerin güvenli bir şekilde araçta muhafaza edildiğinden dolayı en yakın çalışan personeli kaza mahalline ulaşarak gönderileri teslim alacak ve hizmetin tamamlanmasını sağlayacaktır.

İstanbul Motorlu Hizmetlerinde Olağanüstü Durumlar Nelerdir?

İstanbul ilinin tüm bölgesinde genellikle işletmeler tarafından acil ve hızlı gönderiler talep edilmektedir. Bu yüzden  verdiğimiz hizmetleri sağlayabilmek adına birçok noktayı gözden geçirerek sıkıntıların önüne geçmek için önlemler alıyoruz. Örneğin, trafikte tüm araçlarının yakıt sıkıntısı, arıza sıkıntısı veya hız ceza sıkıntısı gibi sorunlar yaşamaması için resmi ve teknik olarak tüm önlemler alıyoruz. Böylece sağlam olduğundan dolayı işimizde ve hizmetlerinde hız kaybı yaşanmadan ulaşım oluşturulmaktadır.

İstanbul Trafiğinde Arka Plandaki Hizmetlerimiz Var mıdır?

Firmamız üzerinden giderilen tüm hizmetleri gibi bir servis talebinde bulunduysanız gerisi artık kolaydır. Çünkü tarafınızdan teslim alınan evrak veya farklı gönderiler araç içerisinde güvenli bir bölüme yerleştirildikten sonra  personellerimiz hızlı bir ulaşım sağlamak için trafiğe giriş yapmaktadır. Bu sırada merkezimiz üzerinden araç takip sistemi kullanılması sayesinde motorlu olan sahadaki tüm araçlarımız takip edilmektedir. Ve çağrı merkezimiz üzerinden sürekli bir şekilde tüm personellerimiz ile bağlantı kurulmaktadır.

Bütün Bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir.

Çünkü İstanbul motorlu çalışma sistemi  ön planda görülen hizmetler dışında arka planda da önemli takip ve disiplin hizmetleri kaliteyi arttırmak da ve sorunsuz bir sonuç ortaya çıkıyor.  Yine personellerimiz nitelikli ve tecrübeli kişiler arasından seçildiğinden dolayı bu özel servis sağlanırken, yaşanan trafik kazaları gibi istenmeyen durumlarda en hızlı şekilde olaya müdahale ederek çözüm oluşturacak bir yaklaşım sergilemektedirler.

Avatar
Moto Kurye moto kurye, kurye, motorlu kurye, https://www.motokurye.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN
× CANLI KURYE