İstanbul’da Moto Kurye Olmak

Moto Kurye Ücretleri - 0555 278 2330

İstanbul’da Moto Kurye Olmak

İstanbul’da moto kurye olmak çok zor olan bir durumdur. Bizler bunları motorlarla birlikte belirtilen adresten alıp diğer bir adrese başarılı bir şekilde iletmek ise bizim piyasadaki moto kuryeyi net bir dille tanımlayacaktır. Bundan dolayı her firma mutlaka her zaman daha çok insan gücüne ihtiyaç duyacaktır. Bunun yanı sıra güler yüzlü olmayı da ihmal etmemeliyiz. 

İstanbul’da moto kurye olmak

İstanbul moto kurye veya olabilmek çok zordur. Bu iş için öncelikle bu işin nasıl bir iş olduğunu tam anlamı ile bilmeniz gerekir. Sizlere daha önceki makalelerimi bu konu hakkında bilgi vermiştik. Moto kurye olmam için ne yapmam lazım adlı makalemizi okursanız faydalanırsınız. Öyleyse sizlere ilk olarak kolay gibi görünse de aslında çok daha zor bir durumdur.

İstanbul motorlu kurye olmak

İstanbul’da motorlu kurye olmak bunun için özellikle birçok zorluğu beraberinde getiren durumlar mevcuttur. Bu iş için belli başlı gereklilikleri olan prensipler vardır. Bu işte uymamız gereken bir çok kural ve prensipler vardır. En çok ortaya çıkan konu ise motor sürmek ve trafik gibi büyük bir sorunu size gösterebiliriz. İstanbul moto kurye ateş üzerinde yürümektir

İstanbul’da moto kurye olmak

İstanbul’da kurye olmak bir çok meseleyi bahane olarak kabul etmeyen bir işten söz ettiğimizi söyleyebiliriz. Koli, evrak, paket, fatura, kutu, zarf ve dahası olarak sıralanabilecek birçok gönderiyi sizler için yerlerine taşıyoruz. Ama nasıl taşıyoruz gören bilen var mı? Çoğu zaman çabuk ve zamanında teslim sağlayabilmek için yeterli adres bilgisine sahip olmalısınız.

İstanbul’da acil moto kurye olmak

İstanbul içinde motor kurye olmak eğer sizler bu işe girdiğiniz zaman kuryeciliği layıkıyla yapmak isterseniz bu işin gerekliliği olan koşulları çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bilmezseniz hayatınız daha fazla risk altında demektir. Öyle motosiklet alıp ta hemen bu işe başlamak kolay. Ya gerisi ne olacak. Bizler bir çok taşıma sırasında seviyeli bir sürüşü barındırıyor olmamız gerekiyor. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE