İstinye Motorlu Kurye

İstinye Motorlu Kurye

İstinye Motorlu Kurye değerli dostlar bizler buradan başlıyoruz

İstinye Motorlu Kurye ile ilerleyen yıllarda buralarda yüksek oranda kentsel dönüşüm ayağına bazı insanlara verileceğini peşkeş çekileceğini düşünüyoruz. Umarım yanılırız. Maslak’tan aşağıya yol iner. Bu yol üzerinde Borusan Holding ana merkez binası bulunmaktadır. Ayrıca bir kaç araba firmasının daha yeri bulunmakta. Birde tam bu yolun ortasında alışveriş merkezi adını söylemeye gerek yok. İşte bu arada bulunmaktadır. Bu yol bir çok yere bağlanmaktadır. Bu alt taraflardaki sitelere İstinye acil kurye sistemi çalışıyor.

İstinye ilaç kurye buradan size verdiğimiz bir çok hizmetleri sizlere yazıyoruz

Verdiğimiz hizmet sektörü içerisinde bulunan bir çok kelimeyi maalesef yazamıyoruz. Çünkü çok üzülüyoruz bu sistemi elinde bulunduran kapitalist sistem bulunuyor. Ayrıca bu uzantıları  google firması ne yazık ki her şeyde bizlere ve sitelerimize spam uyguluyor. Fakat bakıldığında parası olan  ve diğer zengin firmaları en üste çıkarmaktadır. Her sektörde olduğu gibi burasıda zengini ve kendilerine göre karar verdikleri firmaları üste çıkarmaktadır. Her geçen gün Ülkemiz ve dünya cahiliyenin karanlığına bir girdaba doğru sürükleniyor.

İstinye MotoKurye ile Emirgan semtine de hizmet götürüyoruz

Sanki buralar onların gibi bu mekanların araçlarını zengin müşterilerinin yola çekmeleri, orada çalışan valelerin istedikleri gibi davranmaları ve özellikle de gece de olsa trafik sorunu oluşturmuştur. Güzel olan şey ise sahil kesiminde yeni yapılan insanların kolayca balık tutmaları için içeriye doğru deniz doldurularak veya yere kazık çakılarak üste beton atılıp yerler yapılmış ve sahil kaldırımı dar olmaktan çıkmış ve biraz daha genişletilmiştir. Gerçekten toplum çok kötü durumda. İnsanlar bir kaosa doğru sürükleniyor.

İstinye Motorlu Kurye yaşamı ve hizmet süresi boyunca

İstinye Moto Kurye sosyal yaralara parmak basıyor. Fakat bundan kimsenin haberi yok ve farkında değiller. Toplumdaki ahlak tamamen yok olmaya yüz tutmuş gidiyor. Toplum bir kaosa sürüklenirken her şeyi güllük gülistanlık gösterme çabası ise bizleri deli etmekten başka bir şey yapmıyor. İstinye merkez, İstinye dere içi, İstinye Merkez, Ferahevler, Derbent, Gazeteciler Sitesi, Yeniköy ve Emirgan bölgeleridir. Buralara geldiğimiz zaman hem paket alımı olarak hemde paket teslimi olarak çalışma sürdürüyoruz. 

İstinye Arabalı Kurye ile bütün iş yükünüzü hafifletiyoruz

İstinye Kurye Sarıyer ilçelerinin tümünde varlık gösteriyor. Bunlar, Reşitpaşa, İstinye Merkez, Yeniköy, Gazeteciler Sitesi, Dereiçi, Bağlar, olmak tüm bu bölgelerde düzenli bir şekilde kurye hizmeti sağlamaktayız. İstinye dediğimiz gibi bizim açımızdan önemli ve kritik bir bölgedir. İstinye semtine çok çalışıyoruz. En fazla gittiğimiz yerlerden bir tanesidir. Burada çalışıp kurduğumuz güzel ve sağlam bir altyapı ile önümüzdeki günlere daha güzel ve iyi bakmamızı sağlayacaktır. Tabi o zamanlar bu işe başlamadan önce de gene buralara gider gezerdik.

İstinye uçak kargo kurye bizimle tanışırsanız daha bırakamayacaksınız

Burada bulunan iş potansiyeli ilerleyen yıllarda daha da artmasını bekliyoruz. Bu yüzden buradaki atılımlarımızı hızlandırmış bulunmaktayız. İnşallah daha ilerleyen zamanlarda hem sizler için hemde bizler için daha güzel çalışmalar vermenin huzuru içinde bulunmaktayız. Daha sağlıklı ve daha emin çalışmalar sunmak için emin adımlarla ileriye doğru yürümeye devam ediyoruz. Bir reklamda ne diyordu İnsanların güvenini kaybedeceğime para kaybederim daha iyi.Bu bölgede özellikle gece ilaç taşıma ve ilaç siparişi işlerimiz daha yoğun olmaktadır. 

İstinye Motorlu Kurye ile bölgede hizmet verilen yerler

Güzel anlayışı müşterilerin bulunduğu yerlerden biridir. Sahil boyunca sağ tarafta hemen güzel bir çay bahçesi mevcuttur. İşte buralara özellikle hafta sonları son derece kalabalık oluyor. Bölgenin sınır ve komşuları olarak çevreleyen semtler ise Sarıyer  tarafında Yeniköy, diğer tarafında ise Emirgan semti vardır. Ön tarafı zaten denizdir. Yani boğaz. Üst kısımlarında ise villalar vardır. Gene zengin ve yüksek gelirli kişiler buralarda denize nazır villalarında yaşamaktadır. İstinye Kurye bölge içinde kurye hizmeti olarak çok başarılıyız.

İstinye araçlı kurye anlatacaklarımızın kurye ile ne alakası var diyebilirsiniz

Seksen milyon insanın yarısı borçlu. Çoğu bankalara borcu var. Kredi çekmişler, kredi kartları var. Çalışmadıkları ayların maaşlarını bile harcamışlar ve yemişler.  İnsanlar ne yapsın ne etsin. İşler çok düşük, piyasa allak bulak.  İşte bunları yazsak olmuyor yazmasak olmuyor. En iyisi içimizde duracağına buradan yazarak paylaşınca insan rahatlıyor biraz. İnsanları kaybetmek en büyük üzüntümüz olacaktır. İnsanlara yalan ve dolan konuşmadan hizmet vermenin huzuru mutlaka samimi söylüyorum ki çok tatlıdır. Bahçeköy kurye ile bilgiyi buradan alabilirsiniz.

İstinye vip kurye ile bu tarafı en çok sevdiğimiz özel ve çok etkili olan yerlerden biridir

İstinye Kurye baştan beri yanınızda Burası sahilde boğaz semtidir. Tam ortada sahilde Devlet hastanesi vardır. Biraz yukarıda ve hemen onun üstünde ise Sarıyer İmam Hatip Lise vardır. Ara sokakta yokuşun başında yokuşta. İlerleyince sahil boyunca sağ tarafta hemen gidilecek güzel bir çay bahçesi mevcuttur. Burası akşamları manzarası iyi olur. İstanbul şehrinde motorlu kurye olarak verdiğimiz hizmetlerimiz bu semtimizde bulunur. Geriye dönüşlerimiz sıkıntılı olurdu. Bahsettiğimiz yıllar 1990 da bu yıllarının ortalarıydı. 

İstinye şehirlerarası kurye tam Fsm köprüsüne doğru bakar ve hoş bir dinlenme yeridir

İki tarafında da gene tanınmış yerler olan bir tarafında Yeniköy semti vardır. Tam tersi diğer tarafında ise Emirgan semti vardır. Zaten ön tarafı tamamen sahil boğaz ilerlemektedir. Üst kısım ise ikamet edilen oturulan bölge daha yoğundur. Tam merkezde bide benzin istasyonu bulunur. Hemen onun yanında da küçük şirin bir cami vardır. Çoğu zaman yakın arkadaşlarla toplanır bisikletlere biner Ayazağa Maslak ve sonra İstinye kurye derken  buraları dolaşır geri dönerdik. Bu taraflara gidince hep kaybolurduk.

İstinye Motorlu Kurye aslında merkez dediğimiz bölgeye biraz uzaktır

Böyle olmasına rağmen buralarda çalışmak hoşuma gidiyor. İstinye sahile gider tam süt iş önünde özellikle akşamları balık tutardık. Şimdilerde sık olmasa da  bazen gene gider balık tutarız. İnsanın kafasını dağıtması için güzel oluyor. Sahilde hem oturmak, hem gezmek yürüyüş yapmak, hem semaver yakmak iyi ve çayı içmek hemde balık tutmak çok güzeldir.İstinye acil kurye ile ağır yüklerinizden kurtulun. Bizim firma ile anlaştığınızdan itibaren işler iyi yürür.

İstinye Motorlu Kurye sahilde birde oturup ta dinlenmek manzaraya karşı denizi seyretmek

Bu semte çok gidiyoruz ve  çok çalışıyoruz. En fazla gittiğimiz yerlerin başında geliyor. Güzel bir bölge bizce sizin için bilemem tabi. Burası bizim çalışma iş ve hizmet alanımız içinde müthiş bir yer tutmaktadır. Bütün eski arkadaşlar fakat daha eski olanlar eskiden bu işe başlayanlar bu bölgede mutlaka çalışmıştır. Bizde biliyoruz ve çok seviyoruz buraları. Önceden buralara extra fiyat uygulanırdı uzak diye. Şimdi kalktı. İstinye Kurye ile bölge hayatımız içinde çok güzel anıları olan bir yerdir

İstinye Motorlu Kurye, https://www.motokurye.org/sariyer-kurye/istinye-motorlu-kurye.html

İstinye motorlu kurye,  https://www.motokurye.org

İstinye Kurye , https://www.motokurye.org/sariyer-kurye/istinye-motorlu-kurye.html

İstinye Motorlu Kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE