Kağıthane Kurye

Kağıthane Kurye İlçesinin Komşuları İle Birlikte Hizmet Vermekte

Üç ilçenin birleştiği yerde Kağıthane Kurye hep aynı yoluna devam ediyor. Fakat nedense en az uzakta yer yer de gen burasıdır. Sınırlı Beyoğlu ilçesine, Şişli ilçesine oradan göbekten Alibeyköy bölgesi ile Eyüp İlçesi ile sınırdır. Yukarı tarafta Çağlayan, Talat Paşa, Okmeydanı semtleri ile Şişli ilçesine sınırdır. Sarıyer ilçesi ile Ayazağa ve Cendere bölgeleri ile komşuluğu ve orada bulunmaktadır. Ayrıca Gültepe, Sanayi Mahallesi, Emniyet Evleri semtleri ile de Beşiktaş ile komşudur. 

Haritadaki Yeri Ve Önemi Kağıthane Motorlular işe başladı

Sokaklar hala dar ve yollara park edilmiyor. Küçücük binaya otopark zorunluluğu getireceğinize sokakları genişletin. Otopark için yerler. Ama nerede? Allah ıslah etsin. İşte daha çok anlatacak bir çok mesele var ama makalemiz uzun olacağından yazmıyoruz. Kafanız göre bir çok yolu kesip ters şerit haline getiriyorsunuz. Ama nedense yolları yapıyor aklınız kesmiyor. Kardeşim bu çukurları acaba ne zaman kapatacaksınız. İlla televizyona mı haber verelim yada birisi mi ölmesi lazım. Bu yollar erken kaç defa motorum zarar gördü. 

Kağıthane Deresi İle İlgili Sorunlar Ve Haliç’in Durumu Nolacak

Kağıthane ilçesi dere olarak bilinen Haliç nehrinin en son başladığı yerden başlar. Burası önceden yani Osmanlı zamanında, Karadeniz ile bağlantısı varken sonradan kesilmişti. Ama burası tekrardan Karadeniz ile bağlantı kurarak deniz suyuna kavuştu ve bir ada olmaktan çıktı. Karadeniz den gelen bu deniz suyu Marmara Denizine dökülür. İşte bu iyi mi oldu yoksa kötü mü bunu zamanla anlayacağız. Genel olarak dere yolundan tutarak bu bölge.İşte durum böyledir.

Kağıthane Kurye Hizmetleri en zor durumda yanınızda

İnsanların çalışmasına göre ücretli olarak asgari olarak yaşanmayacak kadar çok az bulunur. Ailede çalışan sayının daha fazla olması için bu sistem dahil etmek istemektedir. Evde çocuklara bakan anneler maalesef geçim derdi nedeni ile birlikte çalışmak zorunda kalan çok insan vardır. İnşallah yaklaşan bu yeni yıllar önce bu maaşlarında iyileştirme yaparlar. Kendilerine verdikleri zammın yarısını verseler gene de yeter diyoruz. Bizler her şeyi iş olarak acil çalışıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE