Kocasinan Moto Kurye

Kocasinan Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Kocasinan moto kurye hizmeti ücretleri gayet uygundur

Kocasinan moto kurye hizmeti ücretleri gayet uygundur. Biz bu talebinde bulunan müşterilerimizin bu hizmet karşılığında firmamıza yapacağı ödemelerin belirlenmesinde iki temel husus göz önünde bulunduruluyor. Standart Kocasinan motorlu kurye tercih edildiğinde paketin boyutları ve ağırlığına bağlı olarak belirlenmiş olan standart fiyatlar geçerli iken Kocasinan acil kuryeden yararlanır.

 

Kocasinan moto kurye teslimat zamanları ne kadardır?

Kocasinan motorlu kurye teslimat zamanları ne kadardır? Evet teslimat zamanlarımız fazla değildir. Bu işten yararlanmak isteyen her iyi yada kötü müşterilerimiz aynı boyut ve ağırlıktaki paketleri taşıyoruz. İstanbul Kocasinan kurye en zor işleri en basit yoldan halleder. Kocasinan motor kurye firmamız tüm İstanbul işletmesi olarak sunduğu hizmetlerde haftanın 7 günü 24 saat boyunca devam ediyor.

 

Haznedar motorlu kurye acil olarak çalışıyor mu?

Haznedar motorlu kurye acil olarak çalışıyor mu? Tabi ki çalışıyor. Bazen her müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmektedir. Bu çerçevede firmamızın gün içerisinde normal mesai saatleri sırasında hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Ayrıca vardiyalı olarak çalışan bütün bu personelleri yer aldığı gibi gece kurye servisi oluşturabilmek için de farklı bir vardiya ile çalışan kurye personelleri bulunmaktadır.

 

İstanbul Kocasinan moto kurye hizmeti ile daha çok mutlu olun

İstanbul Kocasinan moto kurye hizmeti ile daha çok mutlu olun. Kocasinan acil  kurye hizmeti ile insanlara bir takım işlerinde yardımcı oluyoruz. Özellikle bahsettiğimiz konu şudur, İstanbul içinde olan her semt ve her ilçe arasından bir birleri arasında bağlantı sağlıyoruz. Yani daha açık söylemek gerekirse her ilçeden her ilçeye gitmek üzere çalışmalarımız vardır. İstediğiniz ilçeden istediğiniz ilçeye her şeyi bizim ile yollayabilirsiniz.

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE