Kurye Hizmeti, Servisi Nedir, Nasıl Verilir?

Kurye Hizmeti Servisi Kurye Kuryeci - 0555 278 23 30

Kurye hizmeti, servisi nedir, nasıl verilir, nasıl alınır?

Kurye hizmeti, servisi nedir, nasıl verilir, nasıl yapılır? Yollanacak paketi olan müşteri bize ulaşır, paket adres ve lokasyon atar bizde gider alır ve zamanına göre teslim ederiz. Her hangi bir şeyi bir noktadan başka noktaya taşımaya ve taşıyana kurye denir.

Kurye hizmeti İstanbul başta olmak üzere bütün gelişmiş ve yoğunluğa sahip şehirlerde bir çok firmanın ve insanların baş vurduğu bir taşıma işidir. Aklınıza gelen bütün sektörlerde bu iş dalından olarak hizmet veren yüzlerce eleman ve motorcu var.

 

Kurye servisi nedir?

Motosikletli postacı servisi diyebiliriz. Kargo işinin saatlik versiyonudur.

 

Kurye hizmeti kimlere verilir? 

Bütün kurum ve kuruluşlara verilir. Ayrıca kişisel şahsi kişilerde bizim ile çalışabilir. Her firmaya ve şirkete itina ile tüm İstanbul içinde ve her yola gideriz.

 

Bu ihtiyaç nasıl ortaya çıkar?

İnsanlar bir yerden başka bir yere bir şeyler yollamak zorundadır. Bundan dolayı ya kargo yada bizi kullanırlar.

 

Kurye firmaları bir ay boyunca çalışırsa ne kadar kazanır ? 

Küçük bir firma ayda 10 bin, orta bir firma ayda 25 bin ve büyük bir firma ise ayda ortalama 50 bin kar elde edebilir.

 

Motorlu çalışanlar her gün çalışıyor mu?

Evet çalışıyor. Zorda olsa, hasta da olsa çalışmak zorundadır. Yoksa hemen işlerine son verirler. Böyle soru sorunca hep kendim aklıma geliyorum.  Fakat ben o günlerden itibaren bu işin İstanbul için vazgeçilmez olacağını tahmin ediyordum. Şimdilerde yüz binleri bulan motorlu sektöründe çalışan insanlar vardır. Biz ve onlar sizinle beraber uyanır sizinle beraber işe başlarlar.

 

Motorlu kurye servisi nerelere gider? Nereye kadar çalışabilir?

İstanbul içi başta olmak üzere ve şehir dışına bile gidebilir. Biz firma olarak bu servis ile bu  gelişen büyüyen ve popüler olan yerde bizde varız. İstanbul ilinin her ilçesinde çalışma yapıyor ve hizmeti vardır. İstanbul içinde değil sadece bizler şehirler arası da olmak üzere tüm ilçelere ve bölgeleri arası geçerli olmaktadır.

 

Bu işte hangi sektörlerde hizmet verilir?

Her iş dalında bizden birini görebilirsiniz. Fakat bu işte ömrümüzü geçirdiğimiz için üstesinden geliyoruz.

 

 

Moto Kurye hizmeti ve servisi nedir?

 

Bu iş için elemanlar nasıl gelişir?

Bizde bu arada bu kurumunun verdiği semineri başarı ile geçmiş elemanlarımız çoktur. 

 

Moto kurye fiyatları nasıldır, uygun ve ekonomik mi?

Fiyatları genel olarak değişkenlik gösteriyor. Genel olarak kargoya göre daha yüksek olmaktadır.

 

Fiyatlar nasıl belirlenir, nasıl hesaplanır?

Acil, hızlı ve normal gün içi teslimata göre değişir. Ayrıca ağırlık ve hacme göre de değişir.

 

Bu işin bir sertifikası yada belgesi var mı?

Evet var. Bizler hız ve güvenli motosiklet kullanma dalında eğitim alıp sertifikamızı elimize almış ve asmış bulunmaktayız. Böylece kalite artmaktadır. 

 

Acil kurye hizmeti ne kadar zamanda teslim eder?

En erken 15 dakika içinde teslimat yapar. Ve hayat kurtarıyor. Her gün bir şeyler çıkıyor her gün bir şeyler oluyor. Firmamızın bütün sunduğu fırsatlardan yararlanmak ister misiniz? Hemen bizi arayın. Yaklaşık iki saat içinde her şeyi teslim ediyoruz. 

 

Hızlı kurye servisi  ne demektir?

Buda çabuk olmak ve çabuk teslim yapmak olarak nitelendirilir.Bu servis daha da çok kolay. Burada başladığımız işleri ilk önce Yüce Allah sonrada sizin sayenizde dahada genişleterek güzel ve sağlam bir firma haline gelmiş bulunuyoruz.

 

Hızlı hizmet ile normal farkı bedir?

Hızlı kurye ile normal kurye farkı zamandır. Yani biri standart biride acil teslimat.  Bu hizmeti daha ileri zamanlarda dahada büyüterek size hizmet vermeye devam edeceğiz. Peki bu nasıl oluyor güzel ve hızlı oluyor.

 

Kurye hizmeti  trafik kurallarına uyar mı?

Evet uyar. Bir çok durumda insanların bize yaptıklarına çok ama çok üzülüyor. Bazı insanlar var bunlara bir trafik polisi çevirip ceza yazıyor. Bizler buralara acil giderken ceza yiyoruz.

 

Kurye hizmeti nedir?

İşe aldığımız tüm elemanlar ile iletişim bilgilerimiz üzerinden iletişim kuruyoruz. Tüm işleri en yakın ekip üyesine veriyoruz. 

 

Nasıl çalışır?

Düzgün, sağlam, efendi ve dürüst çalışır.

 

Moto Kurye İstanbul Servisi

 

Yeni çalışanlara nasıl öğretilir?

Yetiştiriyoruz ve çalışmaya başlamak için piyasaya sürüyoruz. Bizlerin iletişim kurduğunuz müşteri hizmetlerimizden bu elemanlarımız vardır. Bilhassa eğitimlerini titiz bir şekilde veriyoruz.

Sahip olduğumuz prestij ve iş anlayışı gereği eğitimsiz çalışan çalıştırmıyoruz. Eğitimsiz elaman işe başlamadan önce özel kurye eğitimi veriyoruz. Tüm çalışanlarımızı özenle seçiyor ve gerekli olan tüm eğitimi onlara sağlıyoruz. 

 

Kurye hizmeti nasıldır?

Çok rahat ve çok kolay güvenilir biz hizmettir. 

 

Bu iş içinde sayılı firmalar içine girmek zor mu?

Evet bu sistemi ile bütün firmaları arasında en sayılan ve hizmeti ile bilinen firmalar arasında yer alıyoruz. 

 

Kurye hizmeti çalışmaları

Servis çalışmaları devam ediyor. Yaşadığımız coğrafyada en aranan sektör bu iş olmuştur.

 

Kaza yapmamak için hangi önlemler alınıyor?

Kaza yapmamak için riskleri en az seviyeye indirmek için gerekli bütün önlemleri alıyoruz. Özellikle kaza anında gerçekleştirilmesi gerekenleri yapıyoruz. İşlemleri birebir olarak uygulayarak işleri düzenliyoruz. Verdiğimiz bu hizmetlerinin biraz olsun aksamasını ve gecikmesini önlüyoruz. Çünkü özellikle evrak, paket ve acil ilaç taşıyoruz.

 

Kurye hizmeti önemli işlerde ne yapar?

Önemli siparişler gibi gönderilerin hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Onların adresine ulaşmasını isteyen müşterilerimiz, bu gecikmeden dolayı mağdur olmadan firmamızdan hizmet almaktadır.

Her türlü işlerinizi yerine getirmek için kararlı vazifeler yerine getiriyor. İşte bu tür gecikmeleri en az zamana indiriyoruz. Tabi ki böyle olaylar ve kazalar her kesin her firmanın başına gelir.

 

Kurye servisi fiyatları nedir?

Uygun ve ucuzdur. 20 liradan başlar uzaklığa göre değişir. Sizlere güzel ve seri taşınan işlerinizin mutluluğunu vaat ediyor. Hızlı fiyatları biraz daha yüksektir. Fiyatları gerektiğinde acil olunca daha yüksek oluyor. 

 

Özel kurye nedir, kimdir ?

Size özel çalışan elemanlar ve yaptığı iş. Buradan yollayacağınız en mühim paketleri hızlıca yollayın. Çünkü elemanımız direk başka bir yere uğramadan gider.

 

Motorlu Kurye ile güvenli teslimat sağlanır mı?

 

Her saat çalışılıyor mu?

Bu çalışma ile kesintisiz teslimat sağlıyoruz. yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak teslimat yapabilmektedir.  

 

Gece çalışma var mıdır?

Evet vardır. Gece saatlerinde taşınmasını istediğiniz ilaç ve benzeri şeyler için gecikmesiz teslimat sağlanmaktadır. Bu gibi önemli durumlar için sabahı beklemeden anında teslimat yapılabilmektedir.

 

Kurye hizmeti güvenli midir?

Son derece güvenlidir. İster belli bir saatte isterseniz de hemen teslim edilmesini istediğiniz şeyler için taşıma yapılmaktadır. Hızlı ve pratik olması sayesinde ulaşım amacı ile sorunsuzdur.

İstanbul içinde ve tüm yolunda ve içinde güvenli hizmetleri sunuyoruz. Farklı bölgeler ve ilçeler arasında yer alan ulaşım yolları vardır. Elemanlarımız her zaman güvenli kişilerdir.

 

Kuryeci nedir, kimdir, ne iş yapar?

Zamanın en iyi mesleği ve çalışanlarıdır. İstanbul trafiğinde motor sürmek her yiğidin karı değildir. Elemanları ve çalışanları bu çalışma sırasında bir çok önemli ve özel durum ile karşı karşı geliyor.

 

Trafik motorcuları engeller mi?

Fazla değil. Ama İstanbul şehrinin bütün ilçesi içinde yaşanan bir çok trafik ve yol bakım sorunları mevcuttur halen sürüyor. Durum ve vaziyete göre en çabuk firmayız. Firmamız verdiği tüm işlerin tamamen arkasında devam eder.

 

Motosiklet taşıma kapasitesi ne kadar dır?

Yaklaşık 50 desi. Her ne kadar motosikletlerin taşıma kapasitesi sınırlı olsa bile taşınacak küçük şeyler için ideal taşıma aracıdır. Ancak şunu söylemek gerekiyor bizler bu şehrin en hızlı kahramanlarıyız.

 

En fazla gidilen iş çıkan yerler nerelerdir?

Özellikle Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Kağıthane ilçesinde ve diğer ilçelerde size servis sağlamaya ve destek vermeye elinden gelerek devam ediyor. Ne kadar iyi olduğumuz aslında bizimle çalışan müşterilerden öğrenmek daha iyi olabilir. 

 

Büyük paketler taşınır mı, nasıl taşınır?

Evet tabi ki de taşıyor. Motosikletin arkasına bağlıyoruz. Yollarda görmüşünüzdür. Bu amaçla motosikletleri kullanarak sorunsuz taşıma gerçekleştirebilmektedir. 

 

Cumartesi pazar, tatillerde çalışılıyor mu?

Evet çalışıyoruz. Hemde tatil günleri de dahil hizmeti olarak çalıştığımız süre içinde destek oluyoruz.

 

Kurye hizmeti neler taşır?

Her türlü yasal ve resmi taşıma hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. İlaç taşınması gereken yerlere tam zamanında taşıma gerçekleştirilmektedir. 

 

Hızlı Motorlu Kurye Sistemi Nasıl Çalışır?

 

Trafik kazaları ve önlemleri nelerdir?

İşte buralar uzun ve ilçe merkezinde kullanılan ulaşım yolları üzerinde yaşanan trafik kazalarında ani karar vermek çok önem arz eder. Çalışmaları bizim araçlarımızın önlemi yer alması veya yer almaması göz önünde bulunduruyoruz.

Böylece ikaz ve önlem alınması gereken önlemleri ve kaza anında alıyoruz. Bu konuda gerçekleştirilmesi gereken davranışları belirliyoruz. Bu sayede çalışan her personellerimiz çok dikkatli olmaktadır.

Bu işte yalan söyleniyor mu?

Evet çoğu firma söyler. Ama tabi ki doğru söylersiniz fakat insanların kendi hayatlarında nasıl her insan olduğu belli değildir. Bir değilse bazı insanlar arkadaş, bazıları dost oluyorsa, bazıları da çok yakın dost olup güven kazanabilirler.

Çalışan bir motorlu firma sizi asla yarı yolda koymuyorsa ve her şeyi ile onlara güveniyorsanız işte bizimde böyle firmalara öncelik tanımamız yanlış bir şey olmadığını düşünüyoruz. Bu piyasa içinde yalan konuşmayan hiç bir firma yoktur. Tabi ki biz ve bir kaç firma dışında. 

 

Firmalar arasında bir fark görülüyor mu?

Hayır hepsi bizim için birdir. Dersiniz ki hani hiç bir firma arasında fark gözetme olmuyordu?

 

Diğer firmalar arasındaki farkımız nedir?

Bizim diğer firmalar arasında bir çok farkımız vardır. Bu farkımız da ilk başta kalite ve dürüstlük konusunda ön plana çıkıyor. Her alanda sizlere yardımcı oluyor çalışmaya devam ediyor. Elimizden geldiği kadar insanlara yararlı ve faydalı olmaya gayret ediyoruz. 

 

Kurye hizmeti her zaman yanınızda

Her zaman İnşallah size destek olacağız ve yanında olacağız. Servisimiz iki türlüdür. Normal ve acil işlerinizde fiyat sorunuz. Özel olmakla beraber acil ihtiyaçlarınızda fiyatımız için de fiyat alınız. Zaten ilk açılma ve kurulma sebebimiz para kazanmaktan çok insana bir faydamız olmasıdır. Para kazanmak daha sonra gelen bir durumdur.

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE