Kurye Olarak Sürücü Kursları Ve Ehliyet Almak

Kurye Olarak Sürücü Kursları Ve Ehliyet Almak - 0555 278 23 30

Moto Kurye Olarak Sürücü Kursları Ve Ehliyet Almak

Moto kurye olarak sürücü kursları ve ehliyet almak. Bu günde sizlere önem bir konudan bahsetmek istiyoruz. Sürücü Kursları ve ehliyet almak konusu. 1990 lığını motosiklet kullananların yüzdesi doksan dokuzu ehliyet sahibi olduğunu.

Motorlu kuryeler daha sonra bu durumun önemini neredeyse bu oran zamanla artmaya başladı. Ancak, 2020 yılında yaklaştığımız şu anda zamanlarda üzgünüz ki hala bu oran yani ehliyet sahibi olan şirketler ile birlikte değişiyordu.

Kurye Olarak Sürücü Kursları Ve Ehliyet Almak

Moto kurye ile bütün piyasadaki motor sayısı arasında sayı fark var. Yani ehliyet sahibi olanlar hala orada oranın çok altında olanlar. Hala Avrupa standartlarının çok gerisindeyiz. Motosiklet için sürmek ehliyeti faktörü çoktur.

Kurye bundan yıllar önce aynı tarih süre sürücü kursları hepsi motosiklet ehliyeti olmamıştı ve o zaman sadece A2 ehliyeti vardı. Hiç bir sürücü kursunun motosikletiyle alakası yoktu. Hatta biz kendimiz kendimiz kendi motorumuz.

Motorlu kurye hizmetinin önemi

Kuryeler ile hocalara biz motorunu nasıl sürülür diye öğretiyorduk. Şimdilerde de bu olay hala değişmedi, biraz ileriye doğru yönlendiriliyor görüyoruz. Daha önce hiç sürücü kurslarının kendilerine ait motosikletleri var.

Kurye olarak ama tabi ki bazılarının durumu farklı. Fakat eğitimleri hakkında hiç bir şeyleri yok maalesef. Bundan önce sadece ehliyet alabilmek için kuruma giden adaylar hiç bir şey öğrenmeden ehliyet sahibi oluyor.

Sürücü Kursları Ve Ehliyet Almak

Sürücü kursları şu anda ehliyet alacak adaylara eğitim süresi boyunca hiç bir eğitim almadan. Verenler ise çok az. Çünkü hiç bir sürücü kursu motosikletten anlayan bir hocaya ücretli bir ücret vermeyi fazla masraf olarak görüyor.

Sürücü kursları ve ehliyet almak için bundan dolayıda sürücü kurslarında motordan anlayan kimse bulunmuyor. Binek araç hocaları aynı zamanda motorlar ile de ilgileniyor. Buda eğitim seviyesini ve bilinç seviyesini çok düşürüyor. 

Motorlu kuryeler

Moto kurye ile ehliyet almak için motosiklet sürücüsüne verilmeyen eğitim olmadığından sınavdan geçen kazanıyor. E zaten motora binmesini de biliyor. Bizler böyle ehliyet alan sürücülerin trafiğe çıkmasına karşıyız.

Acil kurye olarak belli bir eğitimden geçipte asla olmazsa öncelikli konuların ve yönlendirme tekniklerini yani işin özünü isteğinizde inanıyoruz. Bunları öğrenmeden sadece motor süren bu elamanlar hem trafikte.

Sürücü Kursları Ve Ehliyet Almak

Motorlu kurye olarak bu zamanda işte kendisinin yalan yanlış ne öğrendiğine kalıyor. Sürücü kursları ve ehliyet almak artık çok kolay. Kurslar acaba ne kadar eğitim veriyor. Tabi ki çok az.

Kurye sektöründe izim sektör içinde şu ana kadar görüyoruz ki hiç vermiyorlar. zaten bilmiyorlar ki. Bizim piyasa içinde özellikle kazaya sebebi hemde başkalarının hayatlarını tehlikeye atıyorlar.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: