Kurye

Kurye - 0555 278 2330

Kurye

Kurye aslen bir eşyayı bir adresten başka bir adrese taşıyan acil motorlu veya yaya çalışan elemanlardır. Yani modern postacı da diyebiliriz. Eskiden atlı postacılar varmış şimdikiler ise motorlu postacılar diyebiliriz. Buda bu şehirde büyük bir yoğunluk oluşturmaktadır. Tüm yoğunluğu gideriyorlar. 

Kurye

Kuryeci çok gerekli ve lazım oldukları için. Geç teslimat sağlar. Bu gibi durumlara dikkat etmekte fayda vardır. Tabi temizden kasıt çok fazla pis olmamalıdır. Sonuçta motor kullanılıyor. O kadar da olur. Ama yinede daha temiz ve bakımlı olunabilir. Başlıca bir çok uygulama da özellikle İstanbul içinde hayatımıza girmiştir.

Kuryeci

Kuryeci her sektör içinde hizmet veren her firmaya hizmet getiren önemli bir görevi icra eden arkadaşlara buradan selamlar saygılar sunuyorum. Çünkü onlar her türlü teşekkürü hak ediyorlar. Onlar İstanbul şehrinin görünmez kahramanlarıdır. Kuryeci şirketleri ve faaliyet alanları bir çok alanda vardır.

Kurye - 0555 278 23 30

Acil Kuryeci

Kuryeci her alanda faaliyet göstermeye başlamıştır. Özellikle artık her işte varlar. Tekstil, Gümrük, Otomotiv, Sigorta başta olmak üzere yaşam için gerekli çoğu şeyi artık bu kardeşlerimiz sağlıyor. Sizden ricamız lütfen onlara saygılı ve güler yüzlü davranın. Veya İstanbul içindeki gidecek adresi bulamazlar. 

Moto Kuryem

Kuryeler eski uygulamalardan biri olan yemek sepeti sistemi de bu bağlamda bu elemanları ile çalışan başka bir firmadır. Bir çok alanda daha sayamadığımız uygulamalar vardır. Çalışkan, dürüst ve estetik olarak ta düzgün bir hizmet veren bu firmayı da tavsiye ederiz. Bu firmaları hangileridir merak ediyorsanız.

 

MotoKurye - 0555 086 44 10

Moto Kuryem – 0555 086 44 10

Motorlu Kurye

Kuryem aynı zamanda ilk kuruluş ve eski firmalara yer verdik. Özellikle evrak ve posta işleri dışında, her türlü her sektörde olan numune, örnek, araç, gereçleri ve daha bilumum malzemeyi taşıyorlar. Bundan dolayı araçlar ile bu trafiğin içinden çıkmak artık imkansız hale gelmektedir. Biz bu yolda devam etmek için geldik.

Kurye

Kuryeci ayrıca motorlu eleman ekip üyelerinin de üstü başı temiz ve düzgün olmalıdır. Bu açıdan bu elemanlar hakkında bilmediğiniz bir çok mesele vardır. Bizde bunları size tanıtmaya çalışıyoruz.  Bizler özellikle kış aylarında en çok aranan elemanlar sınıfına girmiş bulunuyoruz. Her firma motorcu arıyor.

  • MOTO KURYECİ
  • Moto Kuryeci  ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Moto Kuryeci ile acil ve hızlı yapıyoruz.
  • Normal Moto Kuryeci Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kuryeci Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Çok Acil Vip Kuryem Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Moto Kuryeci gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’den ulaşın
  • Kar, yağmur ve olumsuz hava şartları trafik yoğunluğu sürelerde değişiklik olabilir.

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYECİ HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: