Kuryeci

Kuryeci

Kuryeci İstanbul ilinin her ilçesinde çalışma yapıyor ve hizmeti vardır.  İstanbul şehrinin bütün ilçesi içinde yaşanan bir çok trafik ve yol bakım sorunları mevcuttur halen sürüyor.

Kuryeci verdiği tüm işlerin tamamen arkasında devam eder. Her ne kadar motosikletlerin taşıma kapasitesi sınırlı olsa bile taşınacak küçük şeyler için ideal taşıma aracıdır.

 

Kuryeci

Kurye özellikle Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Kağıthane ilçesinde ve diğer ilçelerde hızlı kurye ile size servis sağlamaya ve destek vermeye elinden gelerek devam ediyor.

Kuryeci bu amaçla motosikletleri kullanarak sorunsuz taşıma gerçekleştirebilmektedir. Kağıthane Acil Kurye ilaç taşıyor mu? Evet tabi ki de taşıyor. Hemde tatil günleri de dahil.

 

Kurye - 0555 278 2330

Kurye hizmeti

Kurye servisi ile bu gibi durumlar için Express kurye kimdir? Kurye hizmetleri taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. İlaçlarınızın taşınması gereken yerlere tam zamanında taşıma gerçekleştirilmektedir. 

Kuryem servisi ile sizlere İstanbul içinde ve tüm yolunda ve içinde güvenli acil motorlu kurye hizmetleri sunuyoruz. Kağıthane ilçesi ile farklı bölgeler ve ilçeler arasında yer alan ulaşım yolları vardır.

 

Kuryeci servisi

Kurye elemanları her zaman güvenli kişilerdir. İşte buralar uzun ve ilçe merkezinde kullanılan ulaşım yolları üzerinde yaşanan trafik kazalarında ani karar vermek çok önem arz eder.

Kurye çalışmaları bizim araçlarımızın önlemi yer alması veya yer almaması göz önünde bulunduruyoruz. Böylece ikaz ve önlem alınması gereken önlemleri ve kaza anında alıyoruz.

 

Kurye - 0555 278 23 30

Kuryeci fiyatları

Kurye fiyatları gerektiğinde acil olunca daha yüksek oluyor. Bu konuda gerçekleştirilmesi gereken davranışları belirliyoruz. Bu sayede motorlu kurye personellerimiz çok dikkatli olmaktadır.

Kuryeci olarak artık yoğun İstanbul trafiğinde motor sürmek her yiğidin karı değildir. Kurye elemanları ve çalışanları bu çalışma sırasında bir çok önemli ve özel durum ile karşı karşı geliyor.

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: