Kuzguncuk Motorlu Kurye

Kuzguncuk Motorlu Kurye

Kuzguncuk motorlu kurye harika işler çıkarmaya devam ediyor. Kuzguncuk, İcadiye ve Nakkaştepe semtleri çok yakın yerler hatta aynı bölgeler diyebiliriz. Bu kadar yakın yerler arasında her kese koşuyoruz.

Kuzguncuk moto kurye olarak başladığımız bu yolda özellikle bu bölgelerde varız. Kuzguncuk, İcadiye ve Nakkaştepe bölgelerine hakim çalışıyoruz. Merhaba sevgili Beylerbeyi sakinleri ve firma sahipleri.

 

Kuzguncuk motorlu kurye

İcadiye kurye olarak sizi de aramızda görmek isteriz. İstanbul’da Üsküdar ilçesinin bir semtidir. Küçüksu Caddesinin başladığı yerde kasır vardır. Bizler işte buradan başlayarak hizmet veriyoruz. 

Kuzguncuk kurye Küçüksu, Kandilli, Vaniköy, Kuleli, Çengelköy, Beylerbeyi, İcadiye, Kuzguncuk, Paşalimanı, Üsküdar Merkez, Kız Kulesi, Selimiye, Harem bölgesine kadar devam etmektedir.

 

İcadiye motorlu kurye

İcadiye motorlu kurye burası İstanbul da Anadolu yakası tarafında kalmaktadır. Sahil kısmında boğaz tarafının son noktasındadır. Bura Şehrin en güzel ilçe semt ve mekanlarındandır.

Nakkaştepe kurye İstanbul un en güzel ilçelerinin ilk ve en başında Beylerbeyi gelmektedir. Çok uzunca mesafe Boğaza sınırı vardır. Sahil kısmına yani İstanbul Boğazına sınırı olan en uzun ilçelerinden.

 

Nakkaştepe kurye

Nakkaştepe kurye sahil boyunca uzanan deniz kıyısı harikadır. Yani bilenler için söylüyorum Üsküdar sınırı sahilden, yaklaşık olarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün dayanır. 

Kızguncuk  kurye hizmet verdiğimiz yakın semtlerden bazılarını söylemek lazım. Hizmet verdiğimiz bütün iş alanlarımız ve iş olan bölgelerimiz içerisindeki mahalleler şunlardır.

 

Kuzguncuk motorlu kurye

Kuzguncuk acil kurye ile bütün yer isimlerini yazamasak ta bazıları, Çengelköy, Beylerbeyi, Küplüce Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Altunizade, Kısıklı, Çamlıca, Ümraniye Bosna Caddesi, Vaniköy Mahallesi, Vaniköy konakları.

Beylerbeyi motorlu kurye olarak daha çok Kandilli Mahallesi Kandilli Rasathanesi bulunmaktadır. Ama burası daha çok sahil şeridi boyunca uzanan kısım daha kalabalıktır. En son buradaki Küçüksü denilen bölge sınırdır. İşte buralarda artık varız. 

 

Üsküdar motorlu kurye

Kuzguncuk motorlu kurye ile yakından tanışan kazanıyor. Yukarıdan yani üst taraftan Altunizade, Bulgurlu, Kısıklı, Çamlıca, Ünalan, Ümraniye sınırına kadar devam eder.

İcadiye kurye dediğimiz gibi ön tarafı İstanbul boğazı, Harem tarafından ve Çamlıca ve Göztepe Çevre yolu E-5 bölgesinden Kadıköy İlçesine, Anadolu hisarı ve Küçük su tarafı bölgesinden

Kuzguncuk motorlu kurye

Kuzguncuk ilaç kurye olarak Beykoz ilçesine, Çengelköy Bosna yolunda Ümraniye ilçesine komşudur. Geçmişini bilmeyen geçmişten ders alamaz. Buradaki taşımacılık ve çalışmalarımız çok eskilere dayanmaktadır.

Kuzguncuk moto kurye böyle devam edip uzayan bir yakın alanlar. İcadiye kurye ve Nakkaştepe kurye aynı görevde. İşte burada bizim ile beraber sorunsuz olarak acil motorlu kurye servis alabilirsiniz. 

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: