Laleli Moto Kurye

Laleli moto kurye hizmetleri

Laleli moto kurye sistemimiz ile her türlü kurye işlerinizi en hızlı bir biçimde bizim ile zamanında yerine teslim ettirebilirsiniz. bu yolları kullanarak ilçeye gelmeniz mümkündür. Buradaki en büyük sorun özellikle tramvay yolu üzerinde saçma sapan park ederken kaldırımlar ve yol  üstüne park ederek gidiyorlar. Birde ikinci sıraya park ediyorlar ve geçmek mümkün olmuyor.

 

Aksaray moto kurye servisi

Aksaray kurye olarak bu bölge içinde her türlü işinizi alıp verebiliriz. İşte bu ticaretin göbeğinde bu semtimizde biz de vardır. Buraya gelebilmek için özellikle karşıdan gelenler bunun için sahilde bulunan Eminönü iskelesini kullanabilirsiniz. Ayrıca birde buraya daha sonra olan Halkalı-Eminönü tren hattı ile de ulaşabilirsiniz. Fakat şuan  bu hat yenileme çalışmaları nedeni ile uzun süredir hizmet vermiyor.

 

Laleli moto kurye servisleri

Laleli motorlu kurye sistemi olarak biz her türlü imkanı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer bu semtimizin bağlı olduğu Fatih ilçesi ile ilgili Fatih kurye hizmeti hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Yani biz sadece gelip alabiliyor ve istedikleri yere hızlı bir şekilde götürerek teslim ediyoruz. Hele Aksaray denince de neden böyle bir şey aklımıza geldi onuda anlamış değiliz. 

 

Fatih moto kurye zamanlarımız

Aksaray acil kurye buradaki en büyük sorun park sorununa el atıyor. Buralarda park sorunu var. Bunlar bir tekerlek kaldırım bir tekerlek yolda çok tehlikeli bir durum oluşturmuş. Biz motosikletliler buradan aşağı doğru inerken birde park etmiş bu öküz oğlu öküz sürücüler, yukarı bizim geldiğimizi gördükleri halde çat diye arabadan inip kapı açıyorlar. Tramvay geçerken bile geçmeye çalışan salaklar var.

 

Laleli moto kurye sorunlarımız

Laleli moto kurye sistemi olarak bir çok alanda olduğu gibi bu alanda da insanlarımız çok cahil. En fazla cahil ve bencil oldukları alan ise trafikte araç kullanmaları. Hiç bir sürücü yani çoğu diyeyim de bazı sürücü kardeşlere üstüne almasın. Bu yol üzerinde saçma sapan araç park eden insanlara artık trafik polisi bile çıkışamıyor. Çünkü arkasını döndüğü zaman hemen arakaya çekiyor arabasını.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: