Levent Motorlu Kurye

Levent Motorlu Kurye

Levent motorlu kurye her çalışma koşulunda başarıyı yakalamak için var gücü ile çalışır. Ayrıca bu bölgede bulunan, Eczacıbaşı Plaza, Apa Giz Plaza ve diğer binalar ile plazalar içinde hizmet vermekteyiz.

Levent moto kurye Levent bölgesi genel olarak merkezi bir yeri kaplasa da çok geniş bir alan Levent diye adlandırılır bilinir. Gerekirse sizler için pazar günleri de çalışırız. Levent kurye ile birlikte devrim yaptı.

 

Levent motorlu kurye

Levent motorlu kurye en baştan beri en önemli acil servis niteliğindeki hizmetlerimiz devam etmektedir. İlk olarak alo acil ilaç kurye hizmetleri vardır. Beşiktaş ve Levent ilaç kurye hizmeti vardır.

Levent motorlu kurye içinde yaya çalışan elamanlarımız ve arabalı yani araçlı kurye servisi bulunmaktadır. Firmamız ve çalışanlarımız ile özellikle Levent bölgesinde çalıştığımız mahalleler tümüdür.

 

Beşiktaş motorlu kurye 

Levent acil kurye ile bölgesinde aynı zamanda hizmet verdiğimiz bölgeler şunlardır, 4 Levent, İç Levent, Akatlar, Etiler, Levent Büyükdere caddesi, Ulus, Bebek ve Armutlu taraflarındaki bölgelerdir.

Beşiktaş moto kurye olarak çalışmalar bu bölgeler dışında daha sonra Zincirlikuyu dan başlayarak Seyrantepe semtine kadar devam eden bölgeyi içine alan semtlerin hepsi olarak nitelendirilir.

 

Levent motorlu kurye

Levent acil moto kurye bu alanda çok yüksek bina yapılmış ve bir çok tanınmış markaların merkezleri buralara taşınmış bu binalarda bir çok insan çalışmaktadırlar. Bundan dolayı buralar özellikle sabah ve akşam saatlerinde çok kalabalık oluyor. 

Levent uçak kargo kurye bizler buralarda her noktaya hakim çalışıyoruz. Yani bu semt içinde ve özel olarak tüm çevre semtlerden İstanbul dışına paket yollarız. Özellikle alış veriş merkezleri burada yoğun olarak bulunuyor.

 

  • Normal Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Moto Kurye Teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası
  • Vip Acil Moto Kurye Teslimat Süreleri :  60 – 90 dakika arası
  • Kar, yağmur, olumsuz şartlar trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

MOTO KURYE-0555 086 44 10

MOTO KURYE HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN – 0555 086 44 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: