Maslak Kurye

Maslak Acil Motorlu Kurye - 0555 278 2330

Maslak Kurye Servisi Hizmetlerimiz

Maslak kurye ile bu bölgedeki düzensiz yollardan çok bizler şikayetçiyiz. Bu bölge adına belediye hiç bir çalışma yapmamış ancak rezidans yapılmasına izin vermiştir. Ancak buradan cebe indirdiği paraları düşünen bu anlayış yüzünden buranın hali ortadadır.

Maslak kuryesi bu otopark sorunu nedeni ile insanlar düzensiz park ediyorlar. Adam yada kadın bir şeridin yanına bir şerit daha park yeri yapmış. Ayrıca İnsanların karşı tarafa hiç bir şekilde saygı duymuyorlar. Acil işi olsa da olmasa da herkes ilk önce ben derdindedir.

 

Sarıyer express moto kurye hizmeti

Maslak ilaç kuryesi ile kimi yavaş gider kimi aracı istop eder falan. Bizim sektörün her dalında Maslak express kuryesi artık var. Maslak bölgesinde rezidans ve binalardan fazla başka hiç bir yerde yoktur. Araç geçecek yer kalmamış.

Maslak ilaç kuryesi servisi ile ben ana caddeye bile yani Büyükdere caddesine araç park edeni gördüm. Maalesef semtte trafik çok yoğun hale gelmiştir. Birde bu semt olan semt Şişli belediyesinden alınıp Sarıyer belediyesine katılmıştır.

 

Maslak acil ilaç kurye servisi hizmeti

Maslak acil kuryesi bu katılımdan dolayı bölge dahada kötü hale gelmiştir. Bunun nedenleri başında ilk sırada servis taşıyan minibüs ve araçların yüzündendir. Her yere park edip trafiği sıkıştırıyorlar. Yaşadığımız coğrafyada insanlar kendilerini daha fazla düşünüyor.

Maslak motorlu kuryesi hizmetimiz gece gündüz hızlı bir şekilde sürüyor. Çoğu bayan sürücüler ise düzensiz olarak trafikte gitmeleri buna dahada etken olmaktadır. Maslak uçak kargo kuryesi açıldı

 

Maslak hızlı motorlu kurye fiyatları

Maslak motorlu kuryesi servisimiz artık başlamıştır. Maslak içinde her türlü motorlu, yaya ve arabalı paket taşıma ve getirme 7/24 hizmet içindedir. Zaten motosiklet satışları araçları geçmiş durumdadır. Gözünüzü kırp sanız bazen karşınızda araç beliriyor.

Maslak uçak kargo buna binaen böyle artışlar olmasına rağmen sürücülerin motosiklet kültürü gelişeceğine üzülüyoruz ki daha fazla azalmaktadır. Özellikle İstanbul trafiği hız için çok tehlikelidir. Her an ne olacağı, nereden ne çıkacağı belli olmuyor.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: