MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

Moto kurye ne demektir, neler yapar?

Moto kurye demek? Kurye ne demektir? Anlamı nedir? Motorlu kurye ne kazandırıyor? Aylık ne kadar alıyor? Kurye maaşları nedir? Kurye kazançları nedir? Nasıl motor kurye olunur? Kurye olmak için ne yapmak lazım? Kurye olmak için neler yapmalı? Kurye olmak kolay mı? Kurye olmak zor mu? Kurye nasıl olabilirim? Kurye olmanın yolları? En iyi kurye motoru hangisidir? En ucuz ve en uygun kurye motorları hangileri? En az yakan kurye motoru?

 

Moto kurye ne getirir, neler taşır?

Moto kurye ne getirir, neler taşır? Motorlu kurye ne getirir, neler taşır? Kurye firmaları neleri taşır, neleri taşımaz? Kurye firmalarının taşıması yasak olan şeyler nelerdir? Motorlu kurye firmalarının taşıması yasak olmayan şeyler nelerdir? Kurye çalışanları her şey taşır mı, her şey getiriyor mu? Motorlu kurye avantajları nelerdir? Motor kuryeler ne kadar kazanır? Motor kurye ne iş yapar? Nasıl kuryelik yapılır? Kurye olmak için neler olmalı?

 

Moto kuryelerin amacı nedir?

Motor kuryelerin amacı nedir? Kuryeler sipariş alıyor mu? Kuryeler ne kadar bahşiş alıyor? Kuryeler bahşiş alır mı? Bahşiş almak için neler yapmalı, nasıl davranılmalı? Pizza motorcuları ile kuryeler arasındaki fark nedir? Motosikletle ne iş yapılır, başka ne iş yapılır? Motosiklet ile yapılacak işler nelerdir? Motosiklet sürmek zor mu, hemen öğrenilir mi, ne kadar zamanda öğrenilir? Kurye firmaları nasıl maaş veriyor? Kurye olarak çalışma yöntemleri nelerdir?

 

Motorlu kurye olmanın şartları ve kuralları nelerdir?

Motorlu kurye olmanın şartları ilki bir A2 ehliyete sahip olmaktır. A2 ehliyeti alamdan bu işe başlanmaz. Sonra ikinci olarak az benzin yakan, az masrafı olan ve en uygun ve en ucuz olan bir motosiklete sahip olmak gerekir. Daha sonra İstanbul ilçelerine ve semtlerine az çok bilgi sahibi olmak ve yerlerini konumlarını iyi bilmek. Daha sonra da düzgün ve yalansız ve dürüst olmak geliyor. Firmalar ne kadar dışarıda kar, yağmur ve soğukta elemanları çalışsa da ne olursa olsun asla yalan konuşmamalıdır.

 

Motor kurye olmak için nelere sahip olmak gerekiyor?

1- A2 ehliyetine sahip olmak ( şu an için bu ehliyetler değişti)

2- Güzel bir kurye motoruna sahip olmak

3- Kurye kıyafetleri, elbiseleri ve aksesuarları olması gerekiyor

4- İstanbul ilçelerini ve semtlerini iyi öğrenmek 

5- Doğru ve dürüst olmak, düzgün çalışmak

 

Motor kurye nasıl olunur, olmak için ne yapmalı?

Kurye olmak için motosiklet eğitimi almak gerekiyor. Motosikleti zevk ve hız için sürmemek gerekiyor. Bu olayı ekmek parası ve bir iş bilip doğru ve dürüst biçimde motor kullanmak ve efendi olmak gerekiyor. Bir şirkete bağlı değilseniz bir açılış yapmak ve vergi dairesine bağlı resmi bir kurum olmanız gerekiyor. Faturanız kesinlikle olması gerekiyor. Kurye motoru ve kıyafetleri olması gerekiyor. Ayrıca önemli olan güzel, az yalan ve az masraf çıkaran bir motosikletiniz olması gerekiyor. Birde güzel bir kask sahibi olmalı.

 

Motor kurye firmaları kredi kartı getiriyor mu?

Her motorlu kurye firması kredi kartı getiriyor mu? En sorulan bu soru hayır diyoruz. Hiç bir motorlu kurye firması asla kredi kartı dağıtmaz. Bu işi sadece bir firma yapıyor ve işini düzgün yapmıyor. Sayın site sakinleri kredi kartı için her önünüze gelen yeri aramayın. Hiç bir kurye firması kredi kartı asla dağıtmaz. Bu firmaları aramayın ve rahatsız etmeyin. Bankanızı arayın. Onlar sizi yönlendirir. Lütfen rica ediyorum, hiç bir motorlu kurye firması kredi kartı getirmiyor ve getirmez. Malum firma getiriyor, onlarda işini yapmıyor.

 

Moto kurye nedir, ne demektir, nasıl çalışır?

Moto kurye; şehir içi ve İstanbul çevresinde hizmet vermektedir. Motor kurye eğer tercih ettiyseniz İstanbul’un neresinde olduğunuzun bir önemi yoktur. İhtiyaç duyduğunuz anda 7/24 bizlere ulaşarak bizden bilgi alabilirsiniz. Biz yılların tecrübesiyle sizlerin karşısına çıkmaktan büyük onur duyuyoruz. Firma olarak her türlü değerli işleri taşıyoruz. Kuryeler hangi motoru kullanır? Az yakan, uygun, fazla masraf çıkarmayan ve sağlam motosikletleri kullanır. Ayrıca bu motorların yeni olması ve çok km olmaması gerekiyor.

 

Moto kurye motosikletleri nasıl olmalıdır?

1- Kaliteli olmalı

2- Sağlam olmalı

3- Az benzin yakmalı

4- Yeni model olmalı

5- Hızlı olmalı

6- Güçlü ve torklu olmalı

7- Fazla masraf çıkarmayan olmalı

8- Yedek parçası uygun ucuz olmalı

9- Plaka, ruhsat, muayene ve sigortası tüm evrakları tam olmalı

10- Arka çantası olmalı

11- Elcik ısıtma olmalı

12-  Motor koruma demirleri olmalı

13- Yeni kaymayan lastikler olmalı

14- Rahat ve yormayan olmalı

15 – Bakımlı olmalı

 

Acil motorlu kurye hizmetimiz nelerdir?

Acil kurye çok önemli işleri çok acil olarak getiren sistemdir. Acil kurye biliyoruz ki bizim çalışmamızın ve para kazanmamızın en önemli sebebi sizsiniz. Çünkü sizin vesilesi ile rızkımızı kazanıyoruz. Biz işimize başladığımız bu yolda her zaman hikayenin iyi bitmesini isteriz. Kırmadan ve asla dökmeden. Çünkü her gün telefonlarımız eleman arayan kurye arayan firma sahipleri tarafından aranıyor.

 

Moto kurye çalışmaları nelerdir, nasıldır? 

Motor kurye ile bizi aradığınız takdirde en yakın kurye size 30 dakika içinde yönlendirilecektir. Sizden alınan gönderi 1 saat ile 4 saat arasında karşı tarafa iletilecektir. Bizim şirketimizde gönderilerin güven içindedir. Kesinlikle bizde ulaşmadı ya da ulaştırılamadı gibi sorunlar olmaz. Çünkü biz profesyonel bir kurye şirketiyiz. Motor kuryeler neler taşır? Resmi olan her şeyi taşırlar.

 

Motorlu kurye hizmet fiyatları uygun ve ucuz mu?

Motor kurye fiyatları kargoya göre daha pahallı ve yüksek fiyatlıdır. Çünkü bizim için müşteri veli nimettir onların mutluluğu bizim sevinç ve mutluluğumuzdur. Örneğin; on ana bırakılan davetiye, dosya ve evrakları en uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayan tek adresti. Bizi seçtiğiniz takdirde yüzünüz ve cebiniz hep güler. Hızlı moto kuryeler bu zaman içinde aranan en önemi kanlardan oldular. 

 

Moto kurye fiyatları neden bu kadar yüksektir?

Kurye fiyatları çok pahalıdır. Çünkü kargoya göre bir kaç günlük değil aynı gün içinde teslim edildiği ve paketler çok acil dakikalık ve saatlik olarak teslim edildiği için daha yüksektir. Motor kurye fiyatları yüksek olmasının en büyük nedeni kişiye özel çalışma olanağı sunduğu için. Yalnızca müşteri odaklı çalışma gösterildiği için. Kişiye özel evrak ve paket teslim edildiği için.

 

Motor kurye fiyatları neden pahalıdır?

1-  Aynı gün teslim edildiği için

2- Saatlik olarak teslim edildiği için

3- Kişiye özel hizmet verildiği için

4- Acil ve hızlı olarak teslimat olduğu için

5- Müşteri odaklı ve memnuniyeti ile çalışıldığı için 

 

Moto kurye çalışma sistemi nasıldır, nasıl işler?

Kurye çalışma sistemi acil ve normal paket teslimatı olarak ikiye ayrılır. Kurye olarak bize ulaştığınız takdirde gönderilerin en hızlı şekilde sizden alıyoruz. Bize verdiğiniz adrese ulaştırmak için size en yakın acil elemanımızı size gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırılması için seçilen gönderi şekli olarak karşınıza çıkmaktayız.

 

Çabuk motorlu kurye bölgeleri nelerdir?

Çabuk kurye olarak hizmet verilen bölgeler ilk olarak İstanbul içi daha sonra bütün şehirler. Verdiğiniz siparişten hemen sonra personelimiz tarafından adresinize ulaşarak gelinir. Ayrıca sadece sizin gönderini alarak başka hiçbir adrese uğramadan teslim işlemi gerçekleştirir. Bu açıdan kısa zaman içinde işinizin teslim olmasını isteyen dileyen varsa bu sistemi kullansın. Yani çabuk işlerinizin ustası bir çalışma.

 

Moto kurye servisi sistemleri nasıl işler?

Bir kurye sistemi merkez ofisten kurye çalışanlarının yönlendirilmesi ile işler. Tüm gönderiyi sizden alır, en kısa zamanda teslim edeceği adrese telim işlemini gerçekleştirir. Teslim ettikten sonra da teslim edildiği diye siparişi verene bilgi verilir. Sektörde lider firmamız evraklarınızı kısa sürede teslimat yapmaktadır. Tüm paketleri sizden alarak istediğiniz adrese normal gönderi süresinden hızlı olacak şekilde ulaştırır. 

 

Express motorlu kurye ne demektir?

Express kurye çok acil ve çok önemli bir paketin yerine hemen gitmesi demektir. Firmamız express motor kurye olarak da gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci işi araya sokmayız. Gönderilerin bu sayede İstanbul içi yakın mesafelerde 45 dakikada uzun mesafeler deyse 90 dakikada yerine teslim edilir. Yapılan işleri iki saat içinde alıp verme işine denen bir sistem bu sistem. 

 

Kurye firmaları hakkında önemli bilgiler

Kurye firmaları ya yüzde elli pirim ile yada maaşla çalıştırır elemanları. Kurye aylık maaşı ne kadar anlaşmaya bağlı. Yüzde elli sistemi ise yaptığınız işin yarısını pirim almak demektir. Fakat here türlü masraf ve motosiklet kurye elemanına ait olur. Kurye şirketleri çalışanın sigortasını yapar. Motosiklet kıyafeti verir kendi logosu olduğu için tabi. Ama başka hiç bir şeyine karışmaz. 

 

Kurye firmaları ne kadar güvenilir, güvenilir mi?

Her firmaya güvenilmez. Güvenilir kurye firması neredeyse çok azdır. Kurye firmaları son yıllarda mantar gibi türemeye başladı. Her önüne gelen bu işe el attı. Bilen de giriyor bilmeyende. Sonra da pişman oluyorlar bırakıyorlar. Sonra tekrar başlayanlar tekrar bırakanlar. Bu döngü böyle devam edip duruyor. Fakat artık bu işe bir dur demenin zamanı geldi. Biz geldik gerisi boş.

 

Hemen kurye servis çalışması nedir, nasılır?

Hemen teslim eden kurye sistemi ile bize ait olan bizimle çalışan bütün motorlu kurye firmaları hiç eğitmeden, tecrübe kazanmadan direk elemanları işe alıyor ve bir çok sorun yaşanıyor. Birde akşama kadar bunlara ulaşamayan müşterileri durmadan bizi yada diğer arkadaşlarımızı arıyor. Bu kurye net firmasını arayanlardan artık bıktık yani. Yeter diyoruz başka bir şey demiyoruz.

 

Moto kurye firmalarının durumu

Kurye olarak işte bu kurye firmaları çok gereksiz işler de yapabiliyor. Hele şu uygulama üzerinden hizmet veren bu tür işi bilmeyen havalı paralı tipler bu işi ileri değil geriye doğru getiriyor. Bu tipler motorun m sinden anlamayan kendini bir şey zanneden tipler. Çünkü uygulama üzerinden firmalarına ulaşamıyorlar. Bizim işimiz direk müşteri ile birebir etkileşim kurmaktır.

 

Motorlu kurye çalışma prensipleri nelerdir?

Motorlu kurye çalışma prensipleri çok önemlidir. Almak ve vermek. Ama bunu yaparken kimseye zarar vermeden ve en uygun ve ucuz şekilde en hızlı ve en acil olarak paketleri teslim etmek en önemli prensipleridir. Doğru ve dürüst çalışmak ve ilkeli olmak gerekir. En acil taşıma yapan bünyemizdeki etkili bir sitem. Kurye firmaları son zamanlarda bir çok politikada yanlış yapıyor.

 

Motorlu Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Motorlu Kurye sizlere 7/24 hizmet sağlıyor. Moto Kurye ve Hızlı Kurye
  • Normal Motorlu Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Motorlu Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE