Moto Kurye Fiyatları Ve Ücretleri Nedir?

MOTO KURYE İLE ZAMANI TAŞIYORUZ

Moto kurye fiyatları ve ücretleri ne kadar dır, ne kadar tutar? 

Moto kurye fiyatları ve servisi için sunulan fiyat ve ücretleri ne kadar? Bu sektör içinde hizmet verirken çalışma ücretleri ne kadar? Servis ücretleri , fiyatları ne kadar? Motorlu kurye fiyatları ne kadardır, nasıl hesaplanır?

Kurye fiyat bilgisi hakkında, taşıma ücretleri ne kadardır? Kuryeler ne kadara paket taşıyor, ücretleri pahallı mı? Fiyatlar neye göre hesaplanır? Bütün bu soruların cevabını sizin için yazdığımız bu yazıda bulabilirsiniz.

 

Moto kurye fiyatları ve ücretleri ne kadar olur, kaç para tutar? 

Moto kurye ücretleri ne kadardır? Ücretleri 2020 ayı itibari ile en düşük yakın bölge 20 liradan başlar uzaklığa göre 300 liraya kadar çıkar. İstanbul içinden başka şehirlere yollanan paketlerin fiyatları ilçe içine göre ücretleri daha fazladır.

Buda 300 liradan başlar en uzak illere 3000 bin liraya kadar çıkar. Bu yerlere motosikletli elemanları özel ve büyük motosikletleri ile giderler. Bu yüzden fiyatlar yüksektir. Fakat güvenli ve garantili bir hizmet için bu servisi kullanmak gerekiyor bazen.

 

Motorlu kurye fiyatları nasıl hesaplanır, ne kadar olur?

Motorlu kurye fiyatları nasıl belirleniyor ve hesaplanıyor? Mesafeye göre, km göre ve bölgeye göre değişir. Ayrıca gün içi teslimat, acil teslimat ve teslimata göre de fiyat değişir. Ayrıca Avrupa yakası ve Anadolu yakası fiyatları da değişiyor.

Birde İstanbul uzak bölgeleri için fiyatlar daha farklı olur. Mesela Tuzla, Pendik, Gebze, Adalar, Beykoz ve köyleri gibi kırsal alanlara daha fazla fiyat ile gidilir. Fiyatlar firmalara göre biraz değişebilir. Bazıları daha yüksek bazıları biraz daha az olabilir.

 

Moto Kurye Hizmetleri ve servisi

 

Moto kurye fiyatları ve ücretleri ne kadardır?

İstanbul Avrupa yakası en uç bölgesinden Anadolu yakası en uç bölgesine son Büyük şehir verilerine göre 270 km mesafe vardır. Fakat biz kurye olarak Silivri Gebze sınırı arası 150 km olarak biliyoruz.

İşte bu mesafelerde kurye hizmeti almak isteyenler için fiyatlar daha farklı oluyor. Bu fiyatlar normal, acil ve çok acil kurye olarak ta zamana göre artma gösteriyor. Yakın mesafeler şu anda en az 30 liradan başlıyor. Fakat bazı kendine çalışan faturasız işi piyasayı bozuyor.

 

Moto kurye fiyatları ve ücretleri ne kadardır? 

İstanbul içinden başka şehirlere kurye hizmeti var mıdır? Şehirler arası motorlu kurye hizmeti ne kadardır? Şehirler arası kurye hizmeti fiyatları daha yüksek olur. Bu yüzden çok önemli işlerde bu servisler kullanılıyor.

Örneğin en takın şehir İzmit Kocaeli İstanbul arası kurye firmalarına göre 300 liradan başlıyor acil durumuna göre 500 liraya kadar çıkıyor. İstanbul merkezli, Ankara, Antalya, Samsun, Trabzon, Diyarbakır, Konta, Adana, Çanakkale gibi illere 500 lira ile 2500 lira arası değişiyor. 

 

Motorlu kurye teslimatlarında önemli olan nedir?

Önemli evrak posta  gibi değerli gördüğünüz ürünlerinizi kargo şirketleri yerine daha güvenilir ve profesyonel eğitim almış kuryeler vasıtasıyla yollamaktır. Türkiye’nin herhangi bir yerine sorunsuz bir şekilde teslim etmenin en güvenilir bizleriz.

Sağlam olan bu şirketler ciddi bir disiplin anlayışı ve güler yüz politikasını en ince bir şekilde müşteriye ulaştırabilmek için gayret sarf ederler. Böylece daha büyük bir özveri içerisinde ciddiyet ve iş disiplinini en iyi ve düzenli şekilde hep korumalıdırlar.

 

Kurye firmalarının taşıma yöntemi ve çeşitleri nelerdir?

Bu şirketler gerek motosiklet gerek otomobil gerek yaya olarak müşteriye ürünü en hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyıp verirler. Hızlı götürmeyi hedeflemelidirler ayrıca bu şirketler. Bütçenizi fazla zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinirler.

Her göndermek ve ya almak istediğiniz tüm gönderilerin güven altında almanızı gerektirmektedir. Bunu şirketlerin en iyi şekilde yapabilmesi gerekmektedir ve müşterilerin memnuniyetini sağlamalıdır. Kurye şirketleri en ideal araçları ve donanımları kullanır.

 

Moto kurye fiyat ve ücretleri ne kadardır?

Motorlu kurye çalışanlarının aksesuarları nelerdir? 

Çalışanları için en iyi ve ideal kask, eldiven dizlik ve araçları bulmalıdırlar. Çalışanların ve çevrenin can güvenliği bu şekilde sağlanmış olur. Çalışanlar ve müşteriler için çağrı merkezlerinde ideal elemanlar gereklidir.

Biz bunu sağlamak için deneyimsiz elemanları gerekli eğitimleri şirketler vermiş olmalıdır. Burada en iyi en hızlı bir şekilde müşterilerin istekleri teslim edilmelidir. İşte bunu sağlamak için kurye şirketlerine en iyi gerekir.

 

Kurye firmalarının aradığı eleman özellikleri nedir?

Kurye özellikleri en uygun çalışanlara ihtiyacı vardır ve şirketler bunu en uygun şekilde tedarik etmeleri gerekmektedir. Müşterilerine en uygun seçenekleri sunmalıdır. Firmalar bunun için en uygun ve ideal fiyatları, sağlaması gerekiyor. 

Her zaman teslim edilecek ürünleri ve en önemlisi çalışanların can sağlığını sağlaması gerekmektedir. Moto kurye hakkındaki genel bilgilerimizi paylaştığımız sitemize ihtiyaçlarınıza çözüm bulacaksınız. Burada her şeyi açıklıyoruz.

 

Kuryelerin en büyük özelliği zaman kazandırmaktır?

Bu günümüzde en değerli gördüğümüz her şeyden daha değerli olan zamanı doğru olarak kullanmaktır. Bu amacı ile gelişen sektörümüzü doğru algılayarak müşterilerimize zaman kazandırıyoruz.

Seçimi yapan müşterilerimize özel tahsis ediyor ve sürekli olarak aynı çalışma sistemini sunuyoruz. İster bağımsız ister kurumsal olarak iş ilanlarınızı yayınlayacağımız bölüm burasıdır. Tüm çalışanlarımız eğitimden geçer.

 

Moto Kurye ile taşıma işleri nasıl yapılır?

 

Moto kurye fiyat ve ücretleri ne kadardır?

Motorlu kurye nedir, ne işe yarar, ne yapar, ne taşır?

A2 ehliyete sahip her motorcu kurye değildir. Bir meslek olarak postayı zamanında ve sorunsuz teslim eden demektir. Asla bir kurye gönderisini açmaz ve alıcıdan başka hiç kimseye açtıramaz.

Kurye demek gönderileri titiz ve sağlam bir şekilde zamanında yerine vermektir. Motor sürmek için eğitim alınması gerekmemektedir. A2 ehliyeti olan her şahıs motor sürebilmektedir. Fakat kurye olmak için tam anlamı ile tecrübe gerekmektedir. 

 

Moto kurye çalışanlarının zorlukları nelerdir?

Zorluklarından bahsetmek gerekir ise ilk olarak trafik yoğunluğu ve bilinçsiz araç sürücüleri olarak en başta gelmektedir. Bu durum ve sıralamanın en başından bundan bahsedebiliriz. Trafik sorunları ve bilinçsiz sürücüler.

Araç sürücülerinin dikiz aynasına bakmamaları genellikle kazalara sebebiyet vermektedir. Yada daha önemlisi bazen açık unutulan bir kapı bazen ise trafikte makas atma diye tabir edilen bilinçsiz araç sollamak en tehlikeli durumdur.

 

İyi bir motorlu kurye çalışanı nasıl olmalıdır?

Sektörü daha genç eleman istihdam etmektedir. Bilinmelidir ki olmak bir mesleki adap gerektirmektedir. Bu işin bir meslek olduğu unutulmamalıdır. İyi bir kurye motoruna bir esnaf dükkanına nasıl bakıyor ve temizliyorsa o şekilde bakmalıdır.

Aracının bakımlarını eksiksiz ve tam olarak yapmayan bir kurye. İşe yeni başlayan her kurye tecrübeli kuryeler tarafından bir eğitime tabi tutulurlar. Eğitimi ilk olarak aracını tanımaktan geçmektedir. İş tercihi ise çalışacağı bölgeye göre değişebilir.

 

Moto kurye fiyat ve ücretleri ne kadardır?

Moto kurye ne demektir, görevi nedir, nasıl çalışmalıdır?

Evrak, paket gibi değerli gördüğünüz ürünlerinizi çabuk şekilde daha güvenilir ve profesyonel eğitim almış kuryeler vasıtasıyla acil olarak adrese teslim eder. İstanbul herhangi bir yerine sorunsuz bir şekilde paketi teslim etme görevi vardır.

Bu elamanları en güvenilir hali olan bu şirketler ciddi bir disiplin anlayışını sağlamalıdır.  Her zaman güler yüz politikasını kullanmalı ve olmalıdır. En ince bir şekilde müşteriye ulaştırabilmek için büyük bir özveri içerisinde çalışmalı.

 

Bütün kurye şirketlerinin ilk amacı ne olmalı?

Şirketlerinin ilk amacı ne olmalı? Bu şirketler motosiklet gerek motosiklet gerek yaya olarak müşteriye ürünü en hızlı ve güvenli bir şekilde götürmelidir. Bütçenizi fazla zorlamadan müşteriye en kaliteli hizmeti vermeyi denemelidir.

Göndermek ve ya almak istediğiniz tüm gönderiler güven altında çantalar ile vermesi gerektirmektedir. Bunu şirketlerin en iyi şekilde işlerini ve gönderileri yapabilmesi gerekmektedir. Her firma müşterilerin memnuniyetini sağlamalıdır.

 

Kurye çalışanlarının maaş sistemi nasıldır?

Bir de maaşlı sistem var. Maaşlı sistemi büyük kurye firmaları tarafından istenmez. Ancak bu sistem orta ve küçük kurye firmaları yaparlar. Sebebi, iş sayısının az olmasından dolayıdır.

Her firma moto kuryeleri ellerinde tutmak için elinden geleni yapar, fazla iş vermeyi dener. Bu sistem her kurye firmasında daha farklı yöntem uygulanmaktadır. Bazı firmalar çok disiplinli, kuralcı, bazıları da çok sert davranır elemanlarına.

 

Moto Kurye hizmetinin en önemli özelliği nedir?

 

Moto kurye fiyat ve ücretleri ne kadardır?

Bir moto kurye çalışanının alacağı ortalama maaş nedir?

İstanbul’u iyi bilen bir motorcunun alacağı maaş ise 2018- 2019 – 2020 ve  2021 yıllarına göre en az 5000 lira olması gerekmektedir. Fakat bu oran çıkmalı düşmemelidir. Ayrıca 5000 ile 8000 lira arası değişir.

Müşterilerin tüm gönderileri ekiplerince güvenli bir şekilde adresten alınmalıdır. Her zaman güler yüz ile müşterilerden ürünleri alınıp merkezlere bildirilmelidir. Artık alınan ürünlerin teslim yapmadan önce gönderilecek adres için en uygun en güvenilir olmalıdır.

 

Moto kurye elemanlarının yıllık izinleri var mıdır?

Maaşlı çalışan kuryelerin yıllık izin vardır, ssk vardır, kaza yapması halinde firma ilgilenir, hasta olması halinde yardımcı olunur, birtakım avantajları vardır. Ama yüzde elli çalışanın hiç bir hakkı yoktur.

Her ürünler adrese ulaştığında merkez kurye şirketlerince müşteriye bildirilmelidir. İstanbul içinde ve yakın ilçelerden gönderilerini hızlı bir şekilde teslim alarak  vermesi gerekir. Tüm gönderilerinin şekline göre en kısa sürede yerine verilir.

 

Kurye şirketlerinin eleman alma politikası nasıl olur?

En güvenilir şekilde teslimat yapmalıdırlar. Şirketleri deneyimli elemanlar çalıştırmalı ve almalıdırlar. Eğer çalışanlar deneyimli değil ise işin yürütümü açısından çok zorluk olacaktır.

Eğitimleri deneyimli elemanlarca saha eğitimi alarak ve şirketlerin kuryelerine verdikleri eğitimlerde başarı sağlaması gerekiyor. Her  müşteriyi gayet iyi memnun etmelidir. Çalışanlar rutin bir şekilde sınavlara tabi tutulması gerekmektedir.

 

Moto kurye fiyat ve ücretleri ne kadardır?

Kurye şirketleri büyümek için ne yapmalıdır?

Kendi bünyesi için kurye dağıtım programları kurmalıdırlar. Böyle sistemler hazırlayıp çalışan elemanlarına sunmalıdırlar. Çalışan her kurye elemanlar bu programı uygulayarak müşterilerin isteklerini teslimat yapmaları daha kolay olur.

Dağıtımı için firmaların uygun fiyatları seçmeleri müşterileri daha da memnun edecektir. Müşteri memnuniyet kazanmış olacaktır. Uzman ve deneyimli çalışanlar sayesinde müşterilerin ürünleri daha da güvenli ve daha da hızlı ulaşmış olacaktır.

 

Motorlu kurye firmaları sorunları nasıl çözmelidir?

Çalışanların trafikte yaşamış olduğu sorunları müşteriler ile paylaşılmalıdır. Her sorun zamanı gecikmeler için daha fazla sorun yaşanmamalıdır. Trafik gibi sorun yaşanabilecek durumlarda kurye şirketlerinin yolda sorun yaşayan çalışanına destek sağlaması gerekmektedir.

Kurye böylece daha fazla gecikme sağlanmamış olur ve müşterinin isteği yerine getirilmiş olur. Şirketleri çalışanları ve personelleri çalışmaları sırasında bulunduğu bölgeye hakim olmalıdır. Çünkü bu şekilde müşteri için en iyi hizmeti vermiş olur.

 

İstanbul motorlu kurye şirketleri ne yapmalı, nasıl yapmalı?

Şirketleri en iyi hizmet en kaliteli ve en hızlı hizmet vermelidir. Konum ve bilgi için ise tüm il ve ilçe haritalarını incelemeli. Tüm müşterilerin istekleri doğrultusunda verilen ürünleri teslimat yapmalıdır.

Kurye taşıma için trafik çizelgesi çizerek bunlar üzerinde düzgün olarak ilerlemeliler. İşte bu durumdan sonra böylece müşterilerin ürünlerini hızlı kolay, ulaşılabilirler. Böylecede daha güvenli bir şekilde teslim edebilirler.

 

Moto kurye fiyat ve ücretleri ne kadardır?

İstanbul moto kurye şirketleri kendi aralarında konuşmalı mı?

İletişimlerini sağlam tutmalılar. Çünkü herhangi bir aksaklık sonucu diğer kurye şirketlerinden yardım alma ihtimali çoktur. Böylece şirketlerinin aksaklık yaşamaması sağlanmış olur.

Daha da önemli olan ise evrak paket gecikmez ve tüm müşteri memnuniyeti artmış olur. Müşterilerin kurye şirketlerine güven duyması için şirketler müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmalı. Bizler size lazım olan bütün ne varsa hepsini taşıyoruz.

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE