Moto Kurye İstinye

İstinye Acil Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Moto Kurye İstinye motorlu kurye sistemi

Moto Kurye İstinye ile bölgede hizmet verilen yerler. Bunlar, Reşitpaşa, İstinye Merkez, Yeniköy, Gazeteciler Sitesi, Dereiçi, Bağlar, olmak tüm bu bölgelerde düzenli bir şekilde acil moto kurye hizmeti sağlamaktayız. 

İstinye uçak kargo kurye bizimle tanışırsanız daha bırakamayacaksınız İstinye semtine çok çalışıyoruz. En fazla gittiğimiz yerlerden bir tanesidir. İstinye çalışmamız Sarıyer ilçelerinin tümünde varlık gösteriyor.

 

Sarıyer motorlu kurye çalışması

Moto Kurye İstinye seksen milyon insanın yarısı borçlu. Çoğu bankalara borcu var. Kredi çekmişler, kredi kartları var. Çalışmadıkları ayların maaşlarını bile harcamışlar ve yemişler.  İnsanlar ne yapsın ne etsin. İşler çok düşük, piyasa allak bulak. 

İstinye motorlu kurye hizmetimiz buradaki servislerini sürdürmektedir. İşte bunları yazsak olmuyor yazmasak olmuyor. En iyisi içimizde duracağına buradan yazarak paylaşınca insan rahatlıyor biraz. İnsanları kaybetmek en büyük üzüntümüz olacaktır.

 

Moto Kurye İstinye hizmetimiz

İstinye kurye insanlara yalan ve dolan konuşmadan hizmet vermenin huzuru mutlaka samimi söylüyorum ki çok tatlıdır. Bahçeköy kurye ile bilgiyi buradan alabilirsiniz. Tam ortada sahilde İstinye Devlet hastanesi vardır. Eski bir hastanedir.

Motorlu Kurye İstinye ile bu tarafı en çok sevdiğimiz özel ve çok etkili olan yerlerden biridir. İstinye kurye baştan beri yanınızda Burası sahilde boğaz semtidir. Biraz yukarıda ve hemen onun üstünde ise Sarıyer İmam Hatip Lise vardır.

Moto Kurye İstinye hzimetleri

Acil kurye sokakta yokuşun başında yokuşta. İlerleyince sahil boyunca sağ tarafta hemen gidilecek güzel bir çay bahçesi mevcuttur. Burası akşamları manzarası iyi olur. İstanbul şehrinde motorlu kurye olarak verdiğimiz hizmetlerimiz bu semtimizde bulunur.

İstinye ilaç kurye olarak artık bundan sonra geriye dönüşlerimiz sıkıntılı olurdu. Bahsettiğimiz yıllar 1990 da bu yıllarının ortalarıydı.  toplum bir kaosa sürüklenirken her şeyi güllük gülistanlık gösterme çabası ise bizleri deli etmekten başka bir şey yapmıyor.

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Moto Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaşın

 

 

Moto Kurye için https://www.motokurye.org/moto-kurye ziyaret et

MOTO-KURYE-0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: