Moto Kurye Karaköy

KARAKÖY KURYE - 0555 278 23 30

Moto Kurye Karaköy Hizmeti

Moto Kurye Karaköy size çok değerli vazifeler yapmaya devam ediyor. Karaköy kurye özellikle Perşembe pazarı bölgesini daha da çok etkili oluyor ve firmaları çok rahatlatıyor. Karaköy motorlu kurye burada mecburen acil ve hızlı çalışmak zorundadır. Bu güzel yerde motorlu servisi hizmetimiz gece ve gündüz devam etmektedir. Sizi de her zaman çalışmak için bekliyoruz.

 

Karaköy motorlu kurye servisi

Karaköy motorlu kurye bu yüzden burada uzun zamandır ofisimiz bulunmaktadır. Dolaysıyla bende kenara park edip yemeği yemeye gittim. Ama kaldırım falan değildi yani. Zaten aşağıdaki fotoya baktığınız zaman göreceksiniz. Zaten hemen duvarın dibinde tam duvara sıfır park edilmiş güzelce kenara çekilmişti motorum. Neyse baktım üzerinde Beyoğlu belediyesi ceza yazmış.

 

Beyoğlu moto kurye fiyatları

Beyoğlu moto kurye hizmetimiz başlamıştır. Beyoğlu motorlu kurye çalışan dendiğinde akla ilk olarak hız ve kalite gelmektedir. Ekiplerimiz en kısa sürede talep edilen noktaya varırlar. Böylece  sizlerden gönderileri işleri alıp en kısa ve en güvenli yolları kullanarak alıcısına paketi teslim etmektedir. Bu çevre içinde Karaköy araçlı kurye servisimiz sizin için açıldı.

 

Karaköy moto kurye fiyatları

Karaköy kurye bu konuda en modern google haritalar uygulamasını kullanan değerli çalışan ekip üyelerimizdir. Bir çok bilmediği bir adres olması veya paketin adresine teslim edilememesi durumu mümkün değildir. Beyoğlu içerisinde hizmet veren bir çok firmaları arasında en uygun hizmeti sunuyoruz. Paket teslimatı yapan diğer şirketleri de etkilemektedir.

Karaköy moto kurye bölgeleri

Karaköy kurye ile burada trafiğe takılmadan her eşyayı ve malzemeyi yollayabilirsiniz. Size en kısa zaman içinde teslimat sağlıyoruz. Karaköy acil kurye olarak bir saat gibi kısa bir zaman içinde paketinizi alıyoruz ve teslim ediyoruz. Acil kurye fiyatlarımız için sizlere yüzde elli indirim sağlamaktayız. Her türlü yollayacağınız resmi eşyayı taşımak bizim işimiz.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: