Moto Kurye Kazançları Maaşları Aylıkları Ne Kadardır?

MOTO KURYE İLE ZAMANI TAŞIYORUZ

Moto kurye kazançları ve maaşları ne kadardır? 

Moto kurye kazançları ve maaşları ne kadardır? Motorlu kurye elemanları aylık ne kadar kazanır? Motorlu kurye bir aylık maaşı ne kadardır? Bir moto kurye ne kadar kazanır? Moto kuryeler ne kadar para kazanır, aylık kazançları nedir.

Bir kurye ne kadar para kazanır ve alır. Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere motorlu kurye kazançları maaşları ne kadardır? Kurye ücretleri ne kadardır, sorusuna cevap aramaya çalışacağız. Kurye ücretleri pahallı mı? Kurye ücretleri ne kadar? 

 

Motorlu kurye ücretleri aylık ne kadardır 2021?

Motorlu kurye ücretleri ne kadardır? Motorlu kurye kazançları ve maaşları ne kadar? Moto kurye ne kadar kazanır 2020? Moto kurye ücretleri ne kadardır? Moto kurye ne kadar kazanır 2021 ? Moto kurye ne kadar kazanıyor?

Motorlu kuryeler ne kadar kazanıyor? Kurye ücretleri neden bu kadar pahallı? Kurye çalışanlarının aldıkları maaş ve ücretler. Bizlerde bu sektör içinde olan çalışanlar olarak her kesin merak ettiği bu soruyu açıklamaya çalışacağız. 

 

Motorlu kurye maaşları ne kadardır ?

Kurye kazançları hakkında bir çok ücretler ortaya atılmıştır. Biz de kendimiz kurye firması ve çalışanı olarak bu duruma kurye olarak bir açıklık kazandırmak istedik. Motorlu kuryeler çok para kazanıyor mu? sorusuna verilecek tek cevap hayır kelimesidir.

Çünkü onlar hayatlarını riske attıkları için aldıkları ücret hiç bir zaman tatmin edici değildir. Çünkü bütün hayatlarını riske atmalarından dolayı ve her gün en az 200 kilo metre motosiklet üzerinde hizmet verdikleri için kazandıkları paranın hiç bir değeri kalmıyor. 

 

İstanbul moto kurye hizmeti veriyoruz. Hızlı Motorlu kurye için hemen arayın.

 

Motorlu kurye maaşları ne kadardır? Kurye maaşları 5 türlüdür

1- Bir kurye firmasında maaşlı olarak çalışan kurye maaşı ne kadar?

Bir kurye yaklaşık olarak maaşlı aylık 4000 lira ile 5000 lira bin arası kazanır. Buda güzel bir paradır.

 

2- Bir kurye firmasında pirim olarak yüzde elli çalışan kurye maaşı

Primli olarak çalışan kuryeler en az 4.000 bin lira en çok 10.000 bin lira kazanabilir. Güzel ve sağlam çalışması gerekir.

 

3- Kurye firması olmayan özel bir şirkette kurye elemanı olarak çalışan bir kurye ne kadar kazanır?

Maaşlı olarak güzel bir firmaya girerseniz, her şey dahil, motor onlardan en az 4.000 bin lira en çok 6.000 lira alabilirsiniz.

 

4- Kendinize ait küçük bir kurye işletmesi olan bir kurye ne kadar kazanır?

Kendine ait internet sitesi ile reklamlar ile en az 10.000 lira en çok 20.000 lira kazanabilir. Bu oran istenildiğinde daha fazla çıkabilir.

 

5-  Pizza, lokanta, hamburger ve gıda sektöründe çalışan kuryeler ne kadar kazanır?

Bu sektörde çalışan kurye çalışanları en az bahşişler ile beraber 4.000 bin en çok 6.000 lira kazanabilir.

 

Moto kurye kazançları maaşları ne kadardır?

Kurye firmaları elemanlarına nasıl maaş veriyor? Moto kurye firmaları kazanç olarak çalışan elemanlarına maaş olarak nasıl ödeme yapar? Maaşları nasıl hesaplar? Yani bu kazanç şekli olarak çalışanların ücretlerinin hesaplanması için  iki yol vardır.

Yani dışarıda çalışan ve bir kurye şirketine bağlı olarak çalışan her hangi bir kurye çalışanı alacağı ücret nasıl hesaplanır? Her çalışan kurye ücretleri farklı oluyor. Bu farklı ücret hesaplama olarak iki hesaplama yöntemi vardır. Şimdi bu yollar nedir, nasıl hesaplanır?

 

1- Pirimle maaş hesaplama yçntemi nedir?

Kuryelerin çoğu firmalara bağlı olsa da pirim ile çalışır. Bu pirim yüzde ellidir. Yani mesela bir firmaya bağlı olarak çalışan kurye elemanı yaptığı cironun yarısını alır. Mesela kurye o gün 500 liralık bir iş hacmine ulaşmışsa toplam yaptığı işin yüzde ellisi yani yarısı onun. Yani 250 lira.

Fakat benzin, yemek, su, yağ, motosiklet masrafı gibi her türlü tüketimler kurye çalışanının kendine ait oluyor. Firma sadece ona arka kurye çantası, motosiklet dış elbisesi yani kıyafeti, birde mecburi olan ssk yani sigortasını yapıyor. Başka hiç bir şeye hiç bir zaman karışmıyor.

 

2- Maaşlı çalışma şekli nasıl olur?

Motorlu kurye firmaları pirim dışında maaşlı olarak ta elaman çalıştırıyor. Yani firma ile maaş konusunda anlaşma yapılıyor. Artık bu anlaşma en az 2020 yılı ve 2021 yılı itibarı ile en az bizce 4.000 lira olarak veriliyor. Daha fazla vereceklerini sanmıyorum.

Maaş konusunda anlaşma olduktan sonra kurye firması ona, yemek, yol, ssk, motosiklet, yağ, motor bakımı ve masrafları, elbise ve yağmurluk olarak her şeyi veriyor. Kurye elamanı ise sadece aldığı maaşa bakar. Fakat firmalar bu tür çalışanalrı çok koşturur.

 

Kurye firmaları ne kadar para kazanıyor?

Kurye firmaları günlük yada haftalık hesap görmektedirler. Bazı firmalar aylık çalıştırıyor. 2020 yılı itibari ile aylık 3500-4000 bin civarı maaş alırlar. Bir kurye elamanı kendi motosikleti ile aylık her şey dahil kalan 5000 lira para kazanabilir.

Orta halli bir kurye firması kazancı ise aylık 30.000 lira ile 50.000 lira arası para kazanabilir. Büyük kurye firmaları ise aylık ortalama 100. 000 lira para kazanı. Daha fazla da kazanabilirler. Kurye firması kurmak isterseniz çok kolay.

 

Moto Kurye Servisi Nedir?

 

Moto kurye kazançları maaşları, masrafları, zararları nedir?

Moto kurye maaşları konusunda bir kurye ne kadar aylık kazanıyor.? Güzel çalışan tecrübeli bir kurye çok iyi çalışırsa eğer aylık on bin civarında para kazanabilir. Fakat ortalama kurye elemanları 5000 bin civarı kazandığını biliyoruz.

Ama bir firmada kurye olarak çalışırsanız ve cumartesi pazar çalışma yoksa bizce çok iyi olur. Kurye maaşları fiyatı 2021? Bazı yemek ve pizza firmaları ise motorcuları bütün oluşan masrafları firmaya ait olarak askeri ücret olarak onları çalıştırıyor.

 

Normal kurye firmasında yüzde elli pirim olarak çalışan bir çalışan ne kadar alır?

Aylık en az 5000 lira en çok 10.000 lira kazanabilir.

 

Yüzdelik çalışma sisteminde bütün masraflar ve motosiklet kime aittir?

Bütün masraflar sigorta hariç kuryeye aittir.  

 

Normal bir kurye firmasında maaşlı olarak çalışan bir kişi aylık ne kadar maaş alır?

Aylık en az 40.000 ile 6000 arası maaş alır.

 

Aylık maaşlı çalışma sisteminde motosiklet, yol, benzin yemek, sigorta kime aittir?

Bütün her şey firmaya aittir.

 

Bir kurye çalışanı bir günde kaç km yol yapar ?

En az 150 km, en çok gittiği yere göre 500 km yapar

 

Bir kurye çalışanının bir günlük masrafı ne kadar dır?

Maaşlı ise masrafı olmaz. Pirim ile çalışıyorsa en az 100 lira masrafı olur.

 

Bir pizzacı, hamburgerci, lahmacun ve restoranda çalışan kurye ne kadar kazanır?

Bu tür yerler askeri ücret verir. Birde adisyon başına 1 lira civarı

 

Normal kurye firmasında çalışan kuryelere bahşiş veriliyor mu?

Hayır verilmez. Bırakın vermeyi ücretten bile kesen var

 

Pizza ve lokanta tarzı çalışanlar günde ne kadar bahşiş alır?

Yer ve semte göre günde 10 lira ile 100 lira arası alabilirler

 

Kurye maaş ve kazançları ne 2021 ne kadar?

1- Pirim ile çalışan 5-10 bin arası kazanır

2- Maaşlı çalışan 4- 6 bin arası kazanabilir

3- Kendi işini yapan 10-15 bin arası kazanır

4- Gıda işinde pizza lokanta 4-7 bin arası bahşiş ile beraber

5- Yemek sepeti 3.800 + motor+ benzin + yemek +sigorta

6- Getir kurye maaşları – 3-5 bin arası kazanır

7- Trend yol kurye saatlik 20-25 lira arası

8- Scotty kurye – 5- 6 bin arası kazanabilir

9- Ulak kurye 5- 6 bin arası kazanabilir

10- Bana bi kurye 3-5 bin arası kazanır

 

Moto kurye kazançları maaşları ve masrafları nelerdir? 

Pizza ve hamburger kuryesi olarak çalışanlar maaşla çalışır. Motorcuya kalan ise aldığı ekstra bahşişler oluyor. Bazı firmalar ise adisyon başına da artı para ödüyor. Motorcular ne kadar kazanır sorusuna vermek istediğimiz cevaplar bu kadar merak eden arasın.

Ne olursa olsun genel olarak bütün kuryeler aylık en az 5000 lira kazanır. Çünkü onlar çok yoruluyor. Ama günde 12 saate yakın çalışma süreleri vardır. Fakat bazı bu işe yeni başlayan elemanlar ve yazlık çalışan tatlı su dediğimiz motorcular daha uyguna çalışır.

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE