Moto Kurye Merter

Merter Acil Motorlu Kurye - 0555 278 23 30

Moto Kurye Merter Hizmetleri

Moto Kurye Merter ile bu bölge artık trafik olarak sıkışık olmayacak. Çünkü bizim için sıkışık trafik diye br şey yoktur Allah izni ile. Bir çok ilçe içinde en geride kalan birinci yani sondan birinci. Burada yapmamız gerekiyor tek şey belediye ile ilgili bir çok çalışmaların değişmesidir. Bu yerel seçilebilir bunun bize imkanını veriyor.

 

Merter Moto Kurye Amaçları

Merter kurye olarak özellikle hizmet verdiğimiz alanlar Güngören, Tozkoparan, Bahçelievler taraflarında 7/24 Merter acil kurye servisi sürüyor. Bizler istediğiniz zaman yollayacağınız eşya ve paketleri istediğiniz zaman ve süre içinde yerlerine motosikletler ile yolluyoruz. Yolumuz kapalı olsa da bizim elemanlarımız kapalı yolları dahi açarak gidiyor. 

 

Merter motorlu kurye sistemi

Merter motorlu kurye Güngören ilçesinde özellikle Merter, Tozkoparan, Davutpaşa, Bayrampaşa, Esenler, Bahçelievler tarafında hizmet veriyoruz. Böylece daha geniş bir alana servis sağlamak için çalışıyoruz. Merter kurye özellikle tekstil firmalarına hizmet veriyoruz. Ben şahsım olarak önceleri şunu söyleyeyim ki bu Güngören ilçesine her gittiğim zaman sinir oluyordum.

 

Merter moto kurye hedefleri

Merter acil kurye çabuk ve çok seri çalışıyor. Çünkü mahalleleri çok karışık ve  çok ters yerlerdedir. Hele E-5 üzerinden sahil tarafına inmek ölümdür. Bir de sokak isimler rakamla yaptıkları için fena karışıktır. Birde tam ortadan tramvay geçmekte olup buralarda trafik çok yoğun seyretmektedir.Sınır olarak diğer ilçelerden biraz daha karışıktır.

 

Güngören moto kurye fiyatları

Güngören moto kurye son zamanlarda biraz daha uygun olma konusunda indirim sağlamıştır. Bölge biraz karışık bir yapıya sahiptir. Giriş ve çıkışlar biraz ters gözükmektedir. Yeni yapılan Marmara forum tam merkez sapakta bulunuyor. Fakat burasının girişi diğer taraftan Bakırköy tarafındandır. Zeytinburnu sahile yakın yerinde Veli Efendi at yarışı stadı bulunmaktadır.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE