Moto Kurye Ne İş Yapar?

Moto Kurye Nedir Ne İş Yapar, Moto Kurye Kimdir - 0555 278 2330

Moto Kurye Ne İş Yapar?

Moto kurye ne iş yapar? Moto kurye hakkında sorulan soruların tamamını sizler için bir araya getirip derledik. Soru cevap tarzında motorlu kurye hakkında detaylı bilgiler sizlerle. İşte bu bakımdan işiniz için lazım olacak firmalara için yardımcı olmaya çalıştık. İşte bu yazımızda dikkat etmeniz gereken konuları yazmaya çalışacağız. İşte burada tecrübeli biri ve çalışan olarak size bir şeyler vermeye çalışıyoruz.

 

Moto Kurye Ne İş Yapar? Moto kurye kimdir?

Kurye nedir ? Ne iş yapar? Moto kurye fiyatları ve uygun kurye firmaları gibi bir çok konudaki kriterlere göz atarak bu işlemi yüzde yüz sağlıklı gerçekleştirdik. Sizler de bu işten yararlanmak istiyorsanız ilk arayacağınız özellik güven ve kalite olmasıdır. Dürüst çalışmak ve daha sonra hız ve daha sonra ise tamamlanan iş gelmelidir. Yani en başta dürüst ve yalansız olmak gelir.

Moto Kurye Ne İş Yapar? nedir? Kuryeler kimdir?

Motorlu Kuryeler bilinen modern posta dağıtım elemanlarının motorlu halidir. Bilinen adı ile bu isim daha çok insanlara yasa dışı ürünler, maddeler ve para gibi şeyler taşıyan insanlar akla geliyor. Tabi bu anlayış sinema ve televizyon gibi görsel ekrandan insanların kafasına işlenmiştir. Ne olursa olsun insanlara ve firmalara faydalı olmak bizim en büyük gayemizdir.

Moto Kurye Ne İş Yapar? Neden Bir Kurye Lazım Olur? 

Moto kurye özellikle İstanbul için artık vazgeçilmez bir araç oldu diyebiliriz. Çünkü artık insanların tüm ihtiyaçları motosikletli kuryeler tarafından yerine getirilmektedir. Peki nasıl yani diye soranlar için Türkiye içinde en fazla yoğunluğa sahip İstanbul Ülkemizin nüfusunun beşte birini oluşturmaktadır. İstanbul içinde artık her işte bizi görebilirsiniz.

Motorlu kurye firmalarını seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

En iyi moto kurye firmalarını seçerken dikkat edilmesi gereken kriterler aşağıda 7 madde olarak belirtilmiştir. İşte bu konuda çok dikkat etmeniz gerekenler. Özellikle büyük şehirlerde ve yoğun olan illerde bu sistem kullanılmaktadır. Daha sayamadığımız bir çok alanda bizlerin her şeyini evimize kadar getiriyorlar. Yani siz evinizde keyif çatarken biz çalışıyoruz.

Motorlu kurye ne iş yapar? Kurye kimdir? Nasıl çalışıyorlar

Kısaca şehrin kahramanlarda diyebilirsiniz. Özellikle İstanbul içinde bir çok amaç ile çalışmaya çalışan emektar ve alın teri verilmeyen insanlar topluluğu. Moto kuryeler ne iş yapar? sorusuna cevap aslında ne iş yapmaz olması gerekiyor. Çünkü baktığımız zaman yapmadığı bir iş neredeyse kalmadı. Bu açıdan her sektör artık bize muhtaç olarak eleman arıyor.

Moto hurye hizmetleri Moto Kurye Ne İş Yapar?

Evet kurye kimdir ve Kurye ne iş yapar sorusuna verile cevap en kestirmeden şudur ki sizlerin her işinizi kuryeler yapar. Her şeyi ayağınıza kadar getiren kuryelerdir. İçlerinde bizim çalışma gösterdiğimiz alan olan evrak, paket ve gönderi taşıma işlerinden başlar. İlaç sektörü, banka sektörü, hele gıda sektörü bizden sorulur teslimatlarda. 

 

1- Vergi veren ve resmi bir firma olmasına dikkat edin

Kurye güvenilirdir. Neden çünkü genel olarak size fatura kesebilen bir firma olması gerekmektedir. Faturası ve resmi olmayan hiç bir firma ile asla çalışmayın. Çünkü başınızın derde girme olasılığı yüksek bir orandır. Faturası olan kurye firmaları daha güvenilirdir. Zaten faturasız yollanan tüm işler Devlet kontrolünde olması gerekmektedir.

 

2- Güvenilir firma olmasına dikkat etmelisiniz

Kurye artık günümüzde karı kocanın bile bir birine güvenmiyor. İşte bu zamanda hiç tanımadığınız ve özellikle internetten bulduğunuz bu firmalara nasıl güveneceksiniz. Hiç bilmediğiniz bu insanlara malınızı, eşyanızı nasıl teslim edeceksiniz? Ya çalınırsa? Ya bir şey olursa, ya kaybolursa? İşte bu olay maalesef zamana dayanan bir durum olacaktır.

 

3- 7/24 Destek verebilmesine dikkat etmelisiniz

Gün içi teslimatlarda ulaşabileceğiniz muhatap olacağınız çağrı merkezi her firmada vardır. Fakat bazen gece mesai saatleri içinde iş verip, mesai saatleri dışına taşan gönderiler olabilir. Veya gece gönderiniz olabilir. Bu gönderinin akibetini öğrenmek için belli saatler dışında size cevap verebilecek muhatap bulacağınız bir kişi bulmanız çok önemlidir.

 

4- Tecrübeli ve eski firma olmasına önem vermelisiniz

Bu sektör tecrübesiz ve bu iş hakkında fazla bilgisi olmayan firmaları kaldıracak bir sektör değildir. Özellikle genç ve yeni bu işe başlayan ekip üyeleri bir çok yönden bu işi bilmez. Bu yüzden paket ve evrakların aksamasına neden olur. Durmadan kaza yaparlar. Kimse bilerek kaza yapmaz. Fakat tecrübesiz sürücüler yapar. Bu yüzden biz elemanları işe almadan önce bir hafta işi öğretiyoruz. 

Moto kurye servisi çalışmaları ve fiyatları

Moto kurye ne iş yapar? Yine bunlar içinde Glovo uygulaması istediğiniz şeyi sipariş verebilirsiniz. Marketlerden alıp size getiriyorlar. Bir başka uygulama ise Getir uygulaması ise yine size kendi internet sitesinde bulunan ürünleri sipariş vererek kapınıza kadar teslimat sağlamaktadır. Biz Kurye olarak hiç bir iş ten asla kaçmayız. Bir çok uygulama bedavadan işe atılıyor. Bunların çoğu iş bilmez yol bilmez firmalar.

Moto kurye nasıl çalışır ne iş yapar? 

Motorlu kurye  ne iş yapar olarak firmaları seçerken dikkat edilmesi gereken hususları ve detayları elimizden geldiği kadar anlatmaya size çalışacağız. Bu incelemeyi yaparken de sizlerin daha doğru bir firma ile tanışmanız için sizlere yardımcı olacağız. Bizler bu sıralamada genel olarak internet sıralaması bazında yapmaya çalıştık. Her alanda hizmet veren firma olduğu gibi bizim sektör için dede yüzlerce firma vardır.

Moto kurye nedir ne iş yapar? 

Moto kurye ne iş yapar? sadece bununla bitmiyor, artık, yiyecek sektörünün tamamında bunlar var. Çiçek sektöründe, su dağıtım sektöründe, pizza, yemek, fasfood sektöründe, kredi kartı dağıtımı kurye net sektöründe dahi bu arkadaşlar var. Ayrıca bu sitemizden dışarıya bu kurye firmalarının yani sizlerin linklerini buradan paylaşıyorum. Moto kurye ne iş yapar sorusuna cevabı buradan bulacaksınız.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

One Comment

    KEMERBURGAZ KURYE | SARIYER KURYE | 0555 278 23 30

    […] Moto Kurye Ne İş Yapar? […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: