Moto Kurye Ne Taşır

Moto Kurye Kurye Fiyat ve Ücreti Ne Kadar

Moto kurye ne taşır yada neler taşır? 

Moto kurye ne taşır yada neler taşır? Motorlu kuryeler ne taşır? Kurye elemanları hangi eşyaları taşır? Kuryelerin taşıdıkları malzemeler nelerdir? Kurye elemanları her şeyi taşıyor mu? Kurye çalışanları ne gibi şeyler taşıyor. Motorlu kurye çalışanları hangi paketleri taşıyor? Kuryeler her şeyi taşıyor mu? Kuryeler en çok neleri taşır? Kurye firmaları taşıdığı ürünler ve eşyalar nelerdir?

 

Moto kurye ne taşır yada neleri taşır?

Motorlu kurye ne taşır yada neler taşır? Firma olarak aslında taşınabilecek her ürünü kurye firmaları taşımaktadır. Özellikle hizmet verdiği sektör artık her şeyi kapsamaktadır. İstediğiniz her ürünü, istediğiniz her eşyayı ve paketi taşıyabilir. İster büyük olsun ister ağır olsun motorlu kurye elemanlarının alamadıkları ve taşımadıkları bir ürün ve malzeme artık yok derecesindedir. Daha sonraki yıllarda bir iki derken bu işe el atmaya başlandı. 

 

Motorlu kurye her malzemeyi taşıyor mu?

Motorlu kurye her malzemeyi taşıyor mu? Evet taşıyor. Artık iş piyasasında bizim ile beraber bir yere bir şey yollamayacak bir şirket ve sektör kalmadı. Aklınıza gelen her sektör bizim ile çalışıyor. Önceden sadece evrak taşıyan bu firmalar şimdi her işin numuneden tutun da canlı hayvan piyasasına kadar her şeyi taşımaya başladı. Bu dal içinde gıda sektörünü saymıyoruz bile. Kurye ayrılarak kendilerine şirket kurup öyle yollarına devam ederek sektör git gide büyümeye başladı.

 

Motorlu kurye servisi çalışma şekli nasıldır?

Motorlu kurye servisi çalışma şekli nasıldır? Şimdi aklınıza bazı kötü düşünceler gelebilir. Biz her şeyi taşıyoruz derken resmi yollardan olan taşınmasına izin verilmiş her ürünü taşıyoruz. Yoksa yasal olmayan saçma sapan özel isteklerinizde paketleri asla taşımıyoruz. Yani bize yabancı madde ve kötü ürünleri taşıtmayın. Biz resmi ürün olmak üzere istediğiniz her ürünü taşıyoruz.

 

Moto kurye ne taşır yada neleri taşır?

Moto kurye firmaları neler taşır yada neler taşır? En çok hizmet verdiğimiz sektör şirketler arası evrak taşıma işidir. Daha sonra, tekstil, gıda, otomotiv, noter, kimlik, pasaport, unutulan eşyalar, numune, ayakkabı, internet siparişi, özel siparişler, makine parçası, üretim, canlı hayvan, her türlü sipariş, özel istekler ve bu gibi yüzlere şeyi yasal ve resmi yollardan taşıyoruz.

 

Moto kurye ne taşır ilaç kurye servisi

İlaç kurye işte o zamanki resmi Ptt bu işe yönelmediği ve yapmadığı için ve kargo şirketleri daha açılamadığı için yada bir kaç tane olduğu için bu iş patladı gitmiştir. O zaman bu işe başlayan o kişiler şimdi bayağı zengin bir hayat sürüyorlar. Tabi ki bir işi ilk yapmaya başlayanlar daha fazla kazanıyorlar. Motor kurye hizmeti olarak moto kurye sektörünün büyüyüp gelişimi.

 

Moto kurye hizmetleri fiyatları 

Motorlu kurye anlattığımız işte o zamanlar İstanbul içine dağıtım olarak kurye firmaları bakıyordu. Yani bir gün sonra gidecek paketleri de kurye firmaları dağıtıyordu. Toplu dağıtım olsun, davetiyeler olsun hepsini onlar yapıyordu. Kargo firmaları İstanbul içine karışmıyorlardı. Moto kuryeler acil çalışıyorlardı. Daha çok bu işi işlek açılan firmalarda yapmaya başlayan kurye elemanları o firmadan ayrıldılar.

 

Moto Kurye Hizmeti

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Motorlu Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslimat
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 278 23 30 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

Moto Kurye - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE