Moto Kurye Olarak Katil Bariyerler İstemiyoruz

Moto Kurye Olarak Katil Bariyerler İstemiyoruz - 0555 278 23 30

Moto Kurye Olarak Katil Bariyerler İstemiyoruz

Moto kurye olarak katil bariyerler istemiyoruz. Katil bariyerler yıllardır maalesef can almaya devam ediyor. Katil bariyerler Ülkemiz her konuda olduğu gibi yol konusunda da Avrupa’nın çok gerisinden geliyor. Otoban kenarlarında uzun uzadıya yapılan çelikten bariyerler bir vesile olarak can almaya devam ediyor.

Motorlu kurye servisi

Moto kurye ile özellikle bizim piyasa içinde motorlu kurye çalışanlarının hayatını daha çok kaybettiği bu çelik bariyerleri başından itibaren istemiyoruz. Çünkü bu bariyerler çok tehlikeli ölümcül bir katil görevindedir. Yıllardır sesimizi duymuyorlar yada duymazlıktan geliyorlar. Özellikle motosikletlilerin feryatları çok.

 

Motorlu Kurye himeti

Motorlu kurye ve ölümleri bile bu duruma çare olmuyor. Otoban ve çevre yolu üzerinde yapılan çelik bariyerler hakkında yüzlerce haber ve makale yazıldı. Sivil toplum kuruluşları uyardı. Reklamlar ve videolar çekildiği halde üzgünüz ki devlet büyükleri hala bir el atmadı. Ve atmıyor. Çünkü bizce değişmek çok masraf tutuyor.

 

Motosikletli  kurye sistemi

Motosikletli acil kurye bu ülkede çok masraf insan canından çok önemli. Bizim piyasadan millet vekili olan arkadaşta bu işi unuttu.Evet kendisi de bu piyasadan gelip motosiklet yarışı yapan bir arkadaşımız da bu konuyu unuttu maalesef. Fakat bu yazı yazıldıktan sonrada hala çok üzgünüz ki bir sonuç alınamadı.

Motorlu kurye olarak katil bariyerler istemiyoruz

Motorlu kurye olarak kendisi bu piyasa içinden geldiği halde söz verdiği halde her kes gibi bizim sorunlarımızı unuttu. Çünkü gerek yoktu. Onun artık böyle bir derdi kalmamıştı. Fakat nice arkadaşımız ölmeye devam ediyor. Peki nedir bu katil bariyerlerin suçu acaba diyoruz. Katil bariyerler çelik demirden üretildiği için çok sert.

Moto kurye olarak katil bariyerler istemiyoruz

Kurye olarak katil bariyerler belli bir hızdan sonra bu bariyerlere çarpan için bıçak gibi oluyor. Yani fazla değil 60 km ve üzerinde bir hızla bu bariyerlere çarptığınız zaman motosiklet ile ikiye bölünme riskiniz var. Yada kafanızın, kolunuzun, ayağınızın kopma tehlikesi var. Çünkü bıçak gibi kesme özelliği olan bir malzeme oluyor.

Moto kurye olarak katil bariyerler istemiyoruz

Motor kuryeler ve sürücüler bu bariyerler insan hayatını tehlikeye atmaya devam ediyor. Sadece motosikletler değil araçlar içinde tehlikeli katil bariyerler.  Evet normal araçlar içinde tehlikeli bir nesne. Çünkü araçlar da bu bariyerlere hızla çarptığı zaman demirler araç içinden girip diğer taraftan çıkıyor. Araç içindeki insanların içinden geçiyor.

Moto kurye olarak katil bariyerler istemiyoruz

Motorlu kurye olarak katil bariyerler istemiyoruz yani nasıl olur bu ya demeyin sakın. Çünkü örneklerini haberlerde gerçekten çok gördük. Artık yeter bunların yerine modern bariyerler yapılmasını istiyoruz. Daha güvenli Avrupa’da olan sistemin Türkiye’ye gelmesini istiyoruz. Bunun için Ulaştırma bakanlığına istekte bulunuyoruz.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderileri için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: