Moto Kurye Sultanbeyli

Moto Kurye Sultanbeyli

Moto Kurye Sultanbeyli ile siz değerli müşterilerimize sağlıklı hizmet vermekten büyük onur duyarız. Özellikle müşteri hizmetleri size 7/24 güvenli hizmet sunar.  Ayrıca personellerimiz sürekli size iyi hizmet verebilmeleri için eğitime tabi tutulurlar. Bu eğitimler sonucunda kaliteli ve güvenli personel yetişir. Amacımız güvenli ve sağlam bir çalışma göstermek.

Moto Kurye Sultanbeyli

Sultanbeyli kuryesi İstanbul’un her bölgesinde kurye hizmetini sizlerle buluşturuyoruz. Kurumumuzun vizyonu müşteri memnuniyetidir.  Siz memnun mutlu olursanız hizmetimizden bizde bir o kadar daha çok aşkla işimize bağlanırız. İstediğiniz hizmet türü neyse personellerimiz ona göre sizi yönlendirir. Bu yüzden hiç çekinmeden ve sıkılmadan bizi arayın.

Moto Kurye Sultanbeyli

Sultanbeyli kuryesi özellikle kurye çeşitlerimizin hangisinden yararlanmak istiyorsanız onu size sunarız.  Her konuda yardım yapmaktan çekinmeyen sizi memnun etmeyi amaç haline getirmiş personellerimizle yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  Ayrıca kargolarda kesinlikle bozulma,  kırılma vs. gibi olumsuz durumlar meydana gelmez. 

Moto Kurye Sultanbeyli

Motorlu kurye Sultanbeyli çok iyi çalışır çünkü sizin emanetiniz bizim için namustur ve biz emanetinize her daim sahip çıkmayı ilke edinmiş bir kurumuz. Daha çok kurumsal firmalar ile çalışıyoruz. Çünkü çok hızlı ve dürüst çalıştığımız için her gün yeni kurumsal müşterimiz oluyor. Çünkü biz her gün büyüyoruz. Bu amaç doğrultusunda insalara faydalı olmak en büyük gayemzidir.

Hızlı kurye hizmeti

Sultanbeyli motorlu kurye her gün büyümemizin nedeni de bizimle çalışan ve biden çok memnun olan kurumsal firmaların bizi başka firmalara önerdiği için her gün geni ve kurumsal şirketler ailemize katılıyor. İşte bundan sebep her geçen gün müşteri portföyümüz büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.  Yaşanan her türlü olaylara karşı bir problemi tesbit edip hemen çözüyoruz.

 

Moto Kurye

0555 278 23 30

info@motokurye.org

www.motokurye.org

 

  • Normal Moto Kurye teslimat süreleri : 240 – 300 dakika arası teslim olur
  • Express Moto Kurye teslimat Süreleri : 180 – 240 dakika arası teslim olur
  • Vip Acil Moto Kurye teslimat Süreleri :   60 –   90 dakika arası teslim olur
  • Kar, yağmur, olumsuz şart, trafik yoğunluğu teslim süresini değiştirebilir
  • Motorlu Kurye gönderiler için : 0555 086 44 10 – 0212 284 67 15’ten ulaş

 

MOTO KURYE HİZMETLERİ - 0555 278 23 30

MOTO KURYE HİZMETLERİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× CANLI KURYE
%d blogcu bunu beğendi: